Komentarze na temat Tradeando

W tej sekcji przeanalizujemy Handlowy (zwany także tradeando.net lub Enrique Moris Vega), to internetowe szkolenie finansowe. Czy Tradeando naprawdę poleca się brać udział w zajęciach? A może lepiej odejść? ⛔ To jest bezpieczne? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Tradeando ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to tradeando ⚠️ ubezpieczenie? Czy możemy zaufać tej firmie? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie zajmującej się szkoleniami finansowymi.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś?

✅ Kurs wspomina o byciu częścią: Santa Bárbara Marketing SL.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, kurs wspomina, że ​​opiera się na: Hiszpania.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Handlowy, w tym przypadku znajdujemy 3 różnych pakietów:

Akademia Dnia Tradeando: cena € 1.750fTrening na żywo + dostęp do treści na całe życie, abyspersonalizowane porady przez cały czas,dostęp do kanału sygnałowego telegramem przez 3 miesiące, wDostęp do szkoleń z zakresu podatków.

Akademia Tradeando Premium + mentoring: cena € 2.950, docprzestał chodzić do akademii Tradeando + akademii swingowej Tradeando, abyspersonalizowane porady przez cały czas, prywatny i indywidualny mentoring poprzez powiększenie, abydostęp do kanału sygnałów przez telegram dożywotnio.

Akademia Swingu Tradeando: cena € 1.750fTrening na żywo + dostęp do treści na całe życie, abyspersonalizowane porady przez cały czas,dostęp do kanału sygnałowego telegramem przez 3 miesiące,Dostęp do szkoleń z zakresu podatków.

 

Broker Główne typy kont
Broker Główne typy kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Tradeando oferuje to: to nie jest wymienione.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Tradeando udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Tradeando
Witryna Tradeando

Handlowy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych przez nią usługach, tutoriale, analizy, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Handlowy 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: trading.net

📞Numer telefonu: 655 05 30 71 | +34 655 05 30 71 (WhatsApp)

📧 E-mail[email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Tradeando. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Handlowy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handlowy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po analizie zalecamy ostrożność, ponieważ uważamy, że ceny oferowanego materiału są bardzo wysokie, możesz uzyskać dostęp do tych samych materiałów, płacąc znacznie mniej lub nawet za darmo w Internecie, ponadto te kursy online są zwykle własność nieuczciwych brokerów Wykorzystują je, aby przyciągnąć klientów. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Handlowy jest ściśle związany z Quantfury, firma, która złożyła kilka skarg przeciwko niej, oskarżona o popełnienie licznych oszustw.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Tradeando? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Tradeando: Ocena i komentarze»

 1. Joan odpowiedź

  Wątpliwości z kursem Tradeando .net

  Dzień dobry,

  Szukałem informacji o kursie handlowym .net, dopóki nie zauważyłem recenzji, którą masz i widzę, że wspominasz, że jest to związane z QuantFury (o którym wiem od znajomego, że jest to oszustwo). Czy to prawda, że ​​są spokrewnieni? Jeśli tak, to jasno, że nie chodzę na kurs.

  Z góry dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Joan, najwyraźniej byli związani komercyjnie z Quantfury. Dziękujemy za pisanie o Tradingu. Ten broker / szkoła to oszustwo, te kursy niczego nie uczą, bardziej efektywne jest wyszukiwanie ich online.

   Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, odsyłają cię do brokera, z którym są związani, w którym operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są przecinane z rynkiem, symulują to i w końcu cię oznaczają i mówią, że straciłeś wszystko i tak to zatrzymują.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Mariela odpowiedź

  to gówniany kurs, nie warto

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mariela, dziękuję za komentowanie Tradeando. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Izrael odpowiedź

  Cześć, próbuję się wypisać i mówią mi, że nie muszę dalej płacić za kurs, którego nawet nie robię, a to kłamstwo i oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Izraelu, dziękuję za komentowanie Tradeando. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Rober odpowiedź

  kiedy zrobiłem to z interaktywnymi brokerami

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj złodzieju, co masz na myśli?Nie rozumiem twojego komentarza.

 5. Rober odpowiedź

  Sprzedaje Ci kurs z pewną wiedzą, ale nie kontroluje Twoich pieniędzy ani nie jest pośrednikiem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rober, dzięki za komentowanie Tradeando. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Clara odpowiedź

   cześć Rober, czy wiesz, z którym brokerem sugerujesz inwestowanie? Dziękuję Ci

 6. John odpowiedź

  Dzięki za informację otrzymałem ogłoszenie i chciałem dobrze wiedzieć o co chodzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentowanie Tradeando. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.