Komentarze na temat trade2gainfx

W tej sekcji przeanalizujemy broker trade2gainfx, jest brokerem opcji binarnych. Czy trade2gainfx jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zauważyć, że ta firma nie ma swojej strony internetowej w języku hiszpańskim, ale zdecydowaliśmy się ją również przejrzeć ze względu na różne wiadomości otrzymywane od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: BO TradeFinancials Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze i w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: wspomina o rzekomej regulacji z CySEC na Cyprze, ale to tylko licencja od BO Tradefinancials Ltd, a w licencjonowanych domenach nawet nie nazywa trade2gainfx.com, a nawet jeśli to nazwał, to tylko licencja, nie rozporządzenie, w skrócie , jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez trade2gainfx, zauważamy, że nie oferuje informacji o różnych typach kont, które oferuje.

Te platformy do obsługi oferty trade2gainfx to: jest to platforma OptionsTrade.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które trade2gainfx udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Trade2gainfx
Witryna Trade2gainfx

trade2gainfx zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienia na temat różnych produktów, którymi można handlować z tą firmą, mają również sekcję z filmami edukacyjnymi, ale nie byliśmy w stanie uzyskać dostępu do filmów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o trade2gainfx

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: trade2gainfx.com

Número de teléfono: +1 (267) 798 8964 XNUMX

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma trade2gainfx jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Uważamy, że lepiej NIE INWESTOWAĆ Z trade2gainfx: prawda jest taka, że ​​chociaż nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy ani ocen dotyczących trade2gainfx, jest to nieuregulowany broker opcji binarnych, uważamy, że jest to „nowy” broker, ponieważ my nie udało mi się znaleźć wielu recenzji lub ocen firmy w Internecie ... Inną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że wspomina się o byciu firmą regulowaną, co jest kłamstwem, a w sekcji kontakt umieścili jako kontakt e-mail ze strony binarytradeoplus.com, a jeśli przeszukamy Internet, to ma kilka skarg klientów, wszystko to razem prawda, że ​​brzmi to dość źle.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o trade2gainfx? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «trade2gainfx: Ocena i komentarze»

 1. Symbol zastępczy dla Maria Alejandra Lopez odpowiedź

  Zainwestowałem w nie 250 €, zleciłem wypłatę 2 miesiące temu i nie otrzymałem pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z trade2gainfx, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Co się stanie, gdy poprosisz o wypłatę?

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eleno, dziękuję za komentarze, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na trade2gainfx?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.