Komentarze TRADE24

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TRADE24, jest brokerem opcji forex i CFD. Czy TRADE24 naprawdę jest polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Moslok LTD i Trade24 Global LTd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na: Cyprze i Wyspach Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, jest nieregulowanym brokerem.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TRADE24, zauważamy, że oferuje 5 typów kont: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Mega i Konto ECN.

Konto Srebrne: 30% premii, obsługa klienta 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, 1 tydzień bez sygnałów, kursy finansowe online, e-booki, szkolenia 1-do-1.

Po nim następuje Złote konto Gold: premia 40%, obsługa klienta 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, 1 miesiąc bez sygnałów, kursy finansowe online, szkolenia 1:1.

Trzeci rodzaj konta to Konto Platynowe: 50% premii, całodobowa obsługa klienta, bezpłatne sygnały, seminaria internetowe, menedżer konta analityk, internetowe kursy finansowe, szkolenia 7-do-24.

Czwartym typem konta jest Mega Konto: premia 50%, obsługa klienta 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, bezpłatne sygnały VIP, bezpłatna usługa VPS, webinaria, menedżer konta analityka, kursy finansowe online, szkolenia 1 do 1.

Ostatnim typem konta jest Konto ECN: premia 50%, obsługa klienta 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, bezpłatne sygnały VIP, bezpłatna usługa VPS, webinaria, menedżer konta analityka, kursy finansowe online, szkolenia 1 do 1.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich TRADE24 (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont TRADE24
Rodzaje kont TRADE24

The platformy do obsługi jakie oferuje TRADE24 to: MT4, Sirix i RoboX.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które TRADE24 udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona TRADE24
Strona TRADE24

TRADE24 zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: e-booki na tematy związane z inwestycjami, kursy wideo, objaśnienia różnych instrumentów, którymi można handlować z TRADE24, wyjaśnienie podstawowych pojęć w świecie handlu (takich jak podstawowe i analiza techniczna), doradztwo inwestycyjne, kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe. Należy zauważyć, że około 50% lub więcej zasobów i narzędzi udostępnianych przez TRADE24 jest tylko w języku angielskim.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TRADE24

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.trade-24.com/en

Número de teléfono: +41317770078, +441514334047 i +35315260074

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TRADE24 jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​TRADE24 jest brokerem nieregulowanym i nie byliśmy w stanie znaleźć wielu informacji lub ocen na temat firmy w Internecie (co sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowy” broker), dlatego sugerujemy ostrożność.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TRADE24? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *