Broker Bux

Komentarze na temat handlu BTC
W tej sekcji przeanalizujemy Handluj BTC (zwany także nazwą: trade-btc.com), jest pośrednikiem CFD. Czy Trade BTC jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Trade BTC ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy handluj BTC ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Handel BTC wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Handluj BTC jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Handluj BTCW tym przypadku nie możemy znaleźć informacji wskazujących na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowane przez Trade BTC to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Trade BTC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona handlu BTC
Strona handlu BTC

Handluj BTC zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych przez nią usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Handluj BTC 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: transakcje-btc.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Trade BTC. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Handluj BTC ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handluj BTC jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i nie ma regulacji (nie -firma regulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 SEC (Stany Zjednoczone) dodano do Handluj BTC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do SEC Kwiecień 2022 Ostrzeżenie ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o handlu BTC? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

39 komentarze do «Handluj BTC: ocena i komentarze»

 1. NEMESIO SULLCA TTITO odpowiedź

  Jestem pan Nemesio, jestem z Peru, oszukali mnie, bądź bardzo ostrożny z dwiema firmami app.trades-btc .com, fxlatam .com i orotrader .com są oszustami. Ukradli mi ponad 5.000 dolarów, są kłamcami.

  I nikt nie odpowiada.

  pomóż mi się rozprzestrzenić, proszę, znam 2, mówi, że jest menedżerem jhon bramk, Kolumbia więcej ludzi, którzy zostali oszukani, i kumple, pomóż mi, aby nie dalej oszukiwali ludzi
  Czy ktoś może mi pomóc, gdzie umieścić jeden lub wiele alertów, aby więcej osób NIE wpadło w ręce tych kłamliwych oszustów. app.trades-btc.com, fxlatam.com i orotrader.com

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj NEMESIO, 3 brokerów, o których wspomniałeś, to oszustwo, nie możesz zainwestować z nimi żadnych pieniędzy, okradną cię bez litości, są oszustami. Możesz wyszukiwać recenzje według ich nazwy, a zobaczysz liczbę negatywnych komentarzy, które mają wszystkie.

   Pozdrowienia.

 2. Rosana odpowiedź

  José Chcę przyłączyć się do twojej sytuacji, bo to samo przydarzyło mi się!!! Jak dołączyć do Ciebie, aby odzyskać moje pieniądze?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Rosana, jesteśmy z tobą, napisz do wszystkich dotkniętych tym problemem, aby wyjaśnić, w jaki sposób zostali oszukani w tym linku POŚREDNIK, możesz podać więcej informacji i nazwisk jako anonimowych, aby uniknąć problemów prawnych. Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz podać wszystkie informacje, w tym linku brokera, na końcu istnieje możliwość dodania komentarzy: Handluj BTC

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jose odpowiedź

  Drogi Leidy v. mallet, główny właściciel firmy trades-btc scam.
  Biorąc pod uwagę godne uwagi niedopatrzenia Pana księgowego, chciałem tylko przypomnieć, że chociaż międzynarodowy wymiar sprawiedliwości potrzebuje czasu, aby zweryfikować wszystkie informacje dostarczone przez nasze kontakty w Kolumbii i oprócz naszych prywatnych detektywów, chciałem przypomnieć, że nawet jeśli przeniosą się do innych urzędów (nawiasem mówiąc, przynajmniej opuściliby to samo miasto) i chociaż rozwiązali również swoją firmę w Medellín, o czym nie wspomnę z zalecenia prawnego i obecnie nie ma żadnych zapisów, mimo że mają wyłączył stronę https://trades-btc.com/, chciałem Was poinformować, że nadal mamy Was, Waszych popleczników, a zwłaszcza Mazo, którego nazwiska czy numery dokumentów wciąż bardzo tkwią w naszej pamięci, ale wiemy, że za pośrednictwem Western Union i innych międzynarodowych podmiotów otrzymali oni fundusze z zagranicy ( mamy zdjęcia) i kontaktujemy się z tymi osobami, aby potwierdzić, że zostali oszukani i nadal obciążać ich i odbiorców tych przesyłek, to znaczy ich psy zbierające pieniądze.

  Czekam na potwierdzenie od agentów, żeby kupić swój lot do waszego pięknego kraju, żeby osobiście poznać mojego syna i adwokata, zobaczymy kto się z kogo śmieje.

  Swoją drogą, śledztwo dostarczyło nam dodatkowych informacji i dotyczy sprawy pedofilii, dość bliskiej, wiesz kogo mam na myśli.

  Nic z tego nie pozostanie bezkarne.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jose, jesteśmy z tobą, napisz wszystkie osoby, których to dotyczy, aby wyjaśnić, w jaki sposób zostali oszukani w tym linku POŚREDNIK, możesz podać więcej informacji i nazwisk jako anonimowych, aby uniknąć problemów prawnych. Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz podać wszystkie informacje, w tym linku brokera, na końcu istnieje możliwość dodania komentarzy: Handluj BTC

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Carlos odpowiedź

  Witam, jestem Carlos, dokonałem początkowej wpłaty w wysokości 250 dolarów, a po roku mówią mi, że mam zysk w wysokości 316 661 dolarów i poprosili mnie o wpłatę na podatki, aby otrzymać moje pieniądze, nie zrobiłem tej ostatniej wpłaty, a następnie za 2 miesiące, wysyłają mi wiadomość, aby powiadomić mnie, że moje pieniądze przejdą w ręce państwa z powodu wygaśnięcia warunków i sugerują, abym wpłacił 6% w Western Union, aby moje pieniądze były Numery kontaktowe z nimi to: 1 8133243060, 13057223314, 1 7866515305, 1 6466473954, 1 3057223515

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carlos, wszystko jest podłym kłamstwem. Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Michał odpowiedź

  Witam, jeśli już wprowadziłem pieniądze na tej platformie, jak mogę je wypłacić? A może wszystko na tej platformie to tylko podłe kłamstwo?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Michael, to wszystko podłe kłamstwo. Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Jose odpowiedź

  Kilka dni temu odebrałem telefon od 2 młodych kobiet, które twierdzą, że pracowały w tej firmie trades-Btc, że w tej chwili zorientowały się, co robią, odeszły tam „natychmiast”, nawet zgodnie z tym, co mi powiedziały nie zapłacili im nic, (jak na ironię), to znaczy oszukują też ludzi, którzy dla nich pracują, a potem te conchatumare mocno im zagrażają, więc nic nie mówią ☠️.

  Z szacunku dla negocjacji, do których doszliśmy, nie będę zdradzał ich nazwisk, przynajmniej nie w tej wiadomości, na początku w ogóle im nie wierzyłem, bo nie wierzę w zbiegi okoliczności, myślałem, że po prostu chcą więcej moich pieniędzy i mój syn powiedział mi, że nie przyjmę niczego od nich, dopóki nie przyślą mi zdjęć, list innych oszukanych osób, pełnych nazwisk, w tym numerów dokumentów narodowości kolumbijskiej co najmniej 15 osób, które pracują dla nich w mieście Medellin, (Kolumbia ) w ruchliwym sektorze i pozornie ekskluzywnym zwanym miastem w budynku o nazwie T… Między innymi.

  W tej chwili nie jestem zainteresowany odzyskaniem swoich pieniędzy, założyłem tę stratę dawno temu.

  Chcę tylko, żeby zapłacili za wszystkie szkody, jakie wyrządzili tak wielu ludziom w tak wielu krajach, które przekręcą, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej.
  Mniej więcej tydzień temu zgłosiłem sprawę do Międzynarodowej Organizacji Policji Kryminalnej wraz ze wszystkimi dowodami, które mi przekazali, a większością z nich nie mogę się szczegółowo podzielić.
  Ponieważ raport jest w posiadaniu władz.
  A dodatkowo śledztwo prowadzi już komendant tego miasta, Med.
  Mam tylko nadzieję, że sprawiedliwości stało się zadość.

  Proszę wszystkich, zanim zainwestujecie w jakąkolwiek firmę, zweryfikujcie czy ma ona odpowiednie przepisy, nie dawajcie już więcej swoich pieniędzy na te chorosy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Fernando Lewisa odpowiedź

  Z fxlatamem. Net Dokonałem inwestycji, gdy chciałem wypłacić pieniądze, które mi odmówili, prosząc mnie o przesłanie pewnej kwoty jako poduszki finansowej, aby móc wypłacić moje pieniądze. Przystąpiłem do kontaktu z prawnikiem, który próbuje odzyskać zainwestowane pieniądze, co do tej pory nie przyniosło pozytywnego rezultatu.Po czterech miesiącach dzwoni do mnie firma, która identyfikuje się jako FCA i jest odpowiedzialna za odzyskanie pieniędzy, ale musiałem wyślij 2 procent na to pieniądze mogą zostać wysłane z Europy Miami na Florydzie, gdy pieniądze dotrą, mogą przesłać pieniądze na moje konto przez kanał wypłat Zrobiłem pierwszy depozyt w wysokości 728.00, a oni przekazali go koordynatorowi finansów Cristinie Pradzie i mnie Informuje mnie, że aby wypłacić pieniądze, muszę otworzyć konto płacąc 8 procent, co byłoby oszczędnością, i w ten sposób mógłbym wypłacić pieniądze, wysłałem mu 1880.00 1993 $ i powiedzieli mi, że nie mogą mi nic wysłać, dopóki nie zapłacę w sumie, aby mogli to wydać, miałem wysłać XNUMX to, co było potrzebne i widząc komentarze zdaję sobie sprawę, że są złe i złe dzięki za dzielenie się tymi złymi doświadczeniami, jak ja też przeszłam Nigdy więcej nie pójdę

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Fernando, jeśli ci, którzy cię oszukali, są tymi z FXLATAM, powinieneś umieścić ten komentarz w recenzji tego brokera: FXLATAM

   Pozdrowienia.

 8. John odpowiedź

  Witam mam pytanie odnośnie handlu btc. Bardzo się boję, że myślę, że mnie zdzierają. Czy to normalne, że proszą Cię o pieniądze na wypłatę zarobków? Chcę moje wygrane, ale nie chcę być jeszcze bardziej oszukany, wysłałem im już wystarczająco dużo pieniędzy i nie wydaje mi się to poważne, że chcą, abym dał więcej pieniędzy do wypłaty. Wydaje mi się to niepoważne i śmierdzi jak oszustwo.

  Byłbym wdzięczny za wsparcie przyjaciół. Bardzo dziękuję i czekam na Wasze komentarze.

  pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, wyjaśnij nam szczegóły, aby wszyscy wiedzieli, jak się zachowują. Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam mm, wyjaśnij szczegóły, aby wszyscy wiedzieli jak się zachowują. Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Claudia Acuna odpowiedź

  Cześć, jestem Claudia z Urugwaju, oszukują moją matkę, pożyczyłem jej swoją międzynarodową kartę i zabrali to, co miałem, a potem powiedzieli, że to na podatki. Teraz chcą więcej pieniędzy, ponieważ nie możesz wpłacić tak dużo pieniędzy na moje konto i musisz otworzyć kanał.
  Mam wszystkie wiadomości.
  +1 (305) 722-3583 czyli jedna z liczb, mówi do mnie Julián Rodriguez, Francesca, Samanta...
  Złożę skargę. Nie zrobiłem tego z nadzieją, że to prawda...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Claudia, to oszuści, nie wysyłaj więcej pieniędzy !!!! Ty też to stracisz !!! Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Tania odpowiedź

  To zdecydowanie oszustwo, jestem z Peru i poprosili mnie o początkowe 250 $ do zainwestowania, a ja byłem podejrzliwy i poprosiłem o zwrot i podobno był już w toku, ale w rzeczywistości zabrali mi 400 $ z mojej karty kredytowej i w końcu byłem zadłużony i jeszcze gorzej Obecnie w sieci okazuje się, że bardzo wysoki zysk i żeby się wypłacić muszę mieć zaplecze finansowe, czyli pytają mnie, komu mają zamiar zapłacić musze miec minimum 250$ aby zwrot byl skuteczny a jesli nie to nie moge. +1 (845) 579-7521 WhatsApp i połączenia +1 786-297-7953. Austin Mendez jest jednym z tych, którzy dzwonią

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Taniu, to oszuści, nie wysyłaj więcej pieniędzy!!!! Ty też to stracisz !!! Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Michel odpowiedź

  Cześć, jestem Amy z Chile, wciąż dzwonią do mnie, żebym zapłacił rzekomo srebro za pieniądze, to ci złodzieje, którzy nie mają serca, kradną i kradną, a życie innych nie ma znaczenia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jezu, nie wysyłaj więcej pieniędzy !!!! Ty też to stracisz !!! Dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mario, mamy recenzję na ich temat tutaj: Handluj GF

   Powinieneś napisać swoje doświadczenie w tej sekcji, aby inni użytkownicy zostali ostrzeżeni.

   Pozdrowienia.

 12. Jezus P. odpowiedź

  Są zdecydowanie NIEKTÓRYMI OSZUSTWAMI. W moim przypadku używali tego samego trybu operandis, co Anny. Ten Jhon Braum to Latynos udający Amerykanina, a jego numer telefonu to (305) 722-3319. Przed nim skontaktował się ze mną JOSE DAVID HERNANDEZ z numeru w Nowym Jorku (845) 579-7521, który przesłał mi swój certyfikat Tradera z Centrum Regulacji Stosunków Rynkowych FMRRC pod nr TSRF RU 0395 AA Vv0122. W końcu wszyscy okazali się OSZUSTAMI. Więc nawet nie myśl o wydaniu grosza na TYCH PRZESTĘPCÓW. Na szczęście finansowo nie miały na mnie większego wpływu, zawsze starałam się być ostrożna. Ale musimy zostawić prezent tego oszustwa.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Ana Niquinga odpowiedź

  Nazywam się Ana Niquinga i w ten sam sposób oszukali mnie dużą sumą pieniędzy, która nie była nawet moja, ale z karty i pozostawili mnie w głębokim długu, wmówili mi, że zarabiam i powiedzieli, że do 5 następnego miesiąca zbierałem pierwsze zyski, a potem jeszcze mi powiedzieli, że muszę zapłacić ponad 3000 dolarów podatków, żebym mógł osiągnąć tę wartość lub rozliczyć się według nich, nawet obniżyli wartość podatki żeby mi pomóc kłamią bardzo przekonująco nawet wysłali mi dokumenty podobno Z tego co to były umowy i zeznania podatkowe wciąż dzwonią do mnie z różnych numerów ale wydaje się że są to numery z mojego kraju i mają tylko numery ze Stanów Zjednoczonych przez WhatsApp, faktura, którą rzekomo moim pośrednikiem był złodziej Jon Brown, kowal, który napisał na mój e-mail ze swojego e-maila [email chroniony], jej numer WhatsApp to +16466473954, inny domniemany dyrektor finansowy to Isabella Martinez Colman, do której dzwoniła z numeru +13057223319, a Artur Williams z +18133206707 korzystają tylko z WhatsApp, ale dzwoniąc pod numer 0998689445, 0995654849, 0998466722 między innymi mam też podobno dokument, że są regulowaną firmą, którą wysłali mi w pdf, a nawet rzekomy paszport złodzieja są inni, z którymi rozmawiałem z pewną Cataliną i inną, która podobno jest z działu finansowego złodzieje szczurów wszystkich tych nieszczęśników, którym nie ma znaczenia ukraść i zostawić jednego i jego rodzinę dzieci, a w moim przypadku mamę, w tak złej sytuacji ekonomicznej z tym wielkim długiem

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ana, dziękuję za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. jtr odpowiedź

  Pytają mnie, że muszę mieć konto międzynarodowe, żeby wypłacić pieniądze
  Ale żeby wejść za pomocą szybkiej karty kredytowej, zrobili wszystko?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jtr, dziękuję za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Karina odpowiedź

  Dzień dobry, pieniądze odebrał HERNAN RICARDO DIAZ NEGRETE

  ULICA 45 20 70
  MIASTO MEDELLIN

  Tel 573504077280.

  KOLUMBIA

  OSOBĄ, KTÓRA PONOBNIE REPREZENTUJE BANK AMERYKAŃSKI, JEST TELEFON ISABELI MARTINEZ
  + 16466473954
  + 18133206707

  I WIELE WIĘCEJ NUMERÓW DO WCZORAJ WYSŁALI MNIE WASA Z BANKIEM VAT, ABY PRZEKAZAĆ MOJE SREBRO SCHRONIOWI, JEŚLI NIE ZAPŁACIŁEM PODATKÓW TCI PRAWDA NIE CHCĘ ŻYĆ, KIEDY ROBIĄ WIELE SZKÓD DLA MNIE I MOJEGO DZIECKA DLA MOJEJ RODZINY CO X JA CIERPI

 16. Karina odpowiedź

  DOBRE POPOŁUDNIE JESTEM KARINA PEREZ Z URUGWAJU ZOSTAŁEM OSZKODZONY WAŻNĄ SUMĄ PRZEZ PRZEDSTAWICIELI BTC HANDLOWYCH, KTÓRZY PONOSIMY NA MOJE IMIĘ ZAINWESTOWAŁEM W AMAZON I GOOGLE CHCIAŁBYM ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE TELEFAN DO CIEBIE NIE MOGĘ PRZEDŁUŻAĆ SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM TE LUDZIE DZWONIĄ DO MNIE NA NAZWĘ BANKU AMERYKAŃSKIEGO RÓWNIEŻ ŻEBY POPROSIĆ MNIE O PIENIĄDZE I BLOKOWAŁEM WIELE TELEFONÓW ALE ZAWSZE ZNAJDUJĄ SPOSÓB NA DZWONIANIE DZIĘKI

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Karina, dziękuję za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. PRZEJRZEĆ odpowiedź

  Znalazłem to na Facebooku, a jak to opisujesz, to właściwie oszustwo, wmawiają ci, że wygrywasz, a w moim przypadku, że bardzo szybko wyjdę z moich długów, ale nie spędził nawet 15 dni zarobki wyglądały świetnie i nawet ja odprężyłem się od kłopotów ekonomicznych, ale nagle chcieli zapłacić rzekome ubezpieczenie, zignorowałem je, potem zapłaciłem AKTYWOWAĆ KANAŁ TRANSAKCYJNY i tym samym odebrać zarobki miesiąca, z tych zarobków bym zarobił dzień i czuję się komfortowo, ale denerwują mnie, aby dokonać płatności, aby móc odebrać moje zarobki, a nie jest to procent, którego żądają bardzo wysokie wartości.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć REVE, NIE PŁAĆ NIC, NA PEWNO GO STRACISZ, dziękujemy za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Oszukany odpowiedź

  Dzień dobry, chciałbym wiedzieć, że istnieje możliwość wypłaty pieniędzy w inny sposób

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, dzięki za komentowanie Trade BTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.