Komentarze TopMarketCap
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Najwyższy limit rynku (zwany także nazwą: topmarketcap.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy TopMarketCap jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TopMarketCap ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy TopMarketCap ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ TopMarketCap wspomina o byciu część: TopMarketCap Sp. 

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: TopMarketCap jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TopMarketCap, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: Konto Samozarządzane, Konto Podstawowe, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Libra. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto samozarządzane: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, przegląd rynku, dźwignia do 1:100.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, bonus handlowy, przegląd rynku, dźwignia do 1:200.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 10.000, bonus handlowy, dedykowany opiekun konta, przegląd rynku, dźwignia do 1:200.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, bonus handlowy, dedykowany opiekun konta, przegląd rynku, dźwignia do 1:300, plan finansowy, plan zarządzania ryzykiem, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, bonus handlowy, dedykowany opiekun konta, przegląd rynku, dźwignia do 1:400, plan finansowy, plan zarządzania ryzykiem, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto Wagi: Tylko z zaproszeniem.

 

Rodzaje kont TopMarketCap
Rodzaje kont TopMarketCap

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje TopMarketCap to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TopMarketCap udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna TopMarketCap
Witryna TopMarketCap

Najwyższy limit rynku zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, trochę informacji o oferowanych produktach, dział FAQ, słowniczek, e-booki, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Najwyższy limit rynku 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: topmarketcap.com

📞Numer telefonu: Australia: +61290665418 | Wielka Brytania: +442038075844 | Austria: + 43720971073

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy TopMarketCap. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona TopMarketCap ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Najwyższy limit rynku jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o TopMarketCap znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BaFin Najwyższy limit rynku do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z czerwca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano FMA Najwyższy limit rynku do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z października 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o TopMarketCap? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TopMarketCap: ocena i komentarze»

 1. Wilhelm T. odpowiedź

  ALARM! BAFIN JUŻ OSTRZEGŁ PRZED TYM BROKEREM O WSZYSTKICH OSZUSTW, KTÓRYCH POPEŁNIŁ, JESTEM OFIARĄ I SZUKAM INFORMACJI I POMOCY W ODZYSKANIU MOICH PIENIĘDZY.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Wilhem, dziękuję za komentarz na temat TopMarketCap. Ten broker to oszustwo. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed nimi, za kłamstwo i brak regulacji (patrz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.