Komentarze na temat TiMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TiMarkets (zwany także timarkets.com), jest brokerem Forex, ETF i CFD. Czy naprawdę poleca się TiMarkets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TiMarkets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to TiMarkets? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Beradora Ltd. (nie istnieje)
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TiMarkets, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, dźwignia do 1:500, spread 1 pipsa, minimalny lot 0.01, poziom Margin Call / Stop Out 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, dźwignia do 1: 300, spread 1 pips, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszem, minimalny lot 0.01, poziom Margin Call / Stop Out 50% / 20%.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, dźwignia do 1:100, spread 0.6 pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszem, minimalny lot 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu / stop out 50% / 20%, zarządzanie funduszem.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, dźwignia do 1:100, spread 0.2 pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszem, minimalny lot 0.01, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu / stop out 50% / 20%, zarządzanie funduszem.

Rodzaje kont TiMarkets
Rodzaje kont TiMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje TiMarkets to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które TiMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TiMarkets
Strona internetowa TiMarkets

TiMarkets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych przez nią usługach i kilka wyjaśnień niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat TiMarkets 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: timarkets.com / timarkets.co

📞Numer telefonu: + 49 151 28313710

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu TiMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona TiMarkets <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? TiMarkets jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, jest to firma-przykrywka, która nie oferuje publicznie informacji prawnych, dodatkowo szukając opinii o TiMarkets tylko Znaleźliśmy recenzje, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 CONSOB dodany do TiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2021
 
⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 BaFin dodano do TiMarkets  do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV TiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano HCMC (Grecja) TiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia HCMC z lipca 2021 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano FCA TiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️
 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że TiMarkets utrzymuje bliskie relacje z Pełne rynki, broker o marnej reputacji i mający przeciwko niemu kilka skarg, oskarżony o oszukanie użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TiMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «TiMarkets: Ocena i komentarze»

 1. Jose R. odpowiedź

  Najpierw Bafin, a teraz CNMV, ci ludzie popełniali oszustwa w całej Europie, jak nadal działa twoja strona?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie TiMarkets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Anton odpowiedź

  Uwaga, BaFin złożył skargę na wszystkie oszustwa popełnione w Niemczech i innych krajach, bądź ostrożny.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anton, dziękuję za komentowanie TiMarkets. Ten broker to oszustwo. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) już o nich ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (patrz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Abderrahman odpowiedź

  Zainwestowałem w timarkets i przyjechałem, aby zarobić ponad 50000 3000 euro, ale nie udało mi się zdobyć żadnych pieniędzy, dali mi długo i nigdy nie mogłem zdobyć pieniędzy, pewnego dnia zmusili mnie do działania z Bitcoinem i trzymam to mniej niż -XNUMX euro, więc bądź bardzo ostrożny. a powyżej ciocia mówi mi, że to moja wina, kiedy to ona kazała mi otwierać akcje z bitcoinami. to oszuści

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Abderrahman, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TiMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 4. Tomi odpowiedź

  Dzień dobry, nie dadzą mi się wycofać, bo nie wiem, co się liczy, od dawna nie jestem w stanie nic wydobyć, bardzo się denerwuję, czuję, że stracę wszystko

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tomi, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TiMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *