Komentarze na Thelivemarket
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynek na żywo (zwany również nazwą: thelivemarket.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Thelivemarket, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Thelivemarket ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy rynek na żywo? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Thelivemarket wspomina o byciu część: Thelivemarket LTD (nie istnieje)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Australii, ale nie ma na to żadnych informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Thelivemarket jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Thelivemarket, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje opakowań: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platin, Konto Diamant i Konto Firmowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 10.000, Dźwignia 1: 200, kredyt depozytowy do 25%, wiadomości dnia, cotygodniowe podsumowanie rynku, opiekun klienta, tygodniowy raport z postępu portfela.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, dźwignia 1:200, kredyt marży do 35%, dzienne podsumowanie rynku, codzienny raport o postępach portfela, praca z menedżerem portfela, comiesięczne spotkanie z certyfikowanym księgowym, monitorowanie rachunku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez grupy analityków najwyższego szczebla.

Konto Platin: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, dźwignia 1:200, kredyt marży do 50%, dzienne podsumowanie rynku, codzienny raport o postępach portfela, praca z menedżerem portfela, comiesięczne spotkanie z certyfikowanym księgowym, monitorowanie rachunku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez grupy analityków najwyższego szczebla.

Konto Diamant: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.000, dźwignia 1:300, kredyt marży do 75%, dzienne podsumowanie rynku, codzienny raport o postępach portfela, praca z menedżerem portfela, comiesięczne spotkanie z certyfikowanym księgowym, monitorowanie rachunku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez grupy analityków najwyższego szczebla.

Konto firmowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 1.000.000, dźwignia 1:300, kredyt marży do 100%, dzienne podsumowanie rynku, codzienny raport o postępach portfela, praca z menedżerem portfela, comiesięczne spotkanie z certyfikowanym księgowym, monitorowanie rachunku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez grupy analityków najwyższego szczebla.

 

Rodzaje kont na żywo
Rodzaje kont na żywo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Thelivemarket to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Thelivemarket udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Thelivemarket
Witryna Thelivemarket

Rynek na żywo zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: tylko garść informacji o produktach, które oferujesz, choć niestety są one dostępne tylko w języku niemieckim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Rynek na żywo 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: thelivemarket.com

📞Numer telefonu: + 44 203 9123748

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Thelivemarket. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Thelivemarket

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynek na żywo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka - "offshore" bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana w Australii jak wspominają (może być zarejestrowana w raj fiskalny), a także, oczywiście, brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA Rynek na żywo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Thelivemarket? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Thelivemarket: Ocena i komentarze»

 1. Berta Schmidt odpowiedź

  TA FIRMA JEST OSZUSTEM ŻĄDAM ZWROTU PIENIĘDZY I NIE ODDAJĄ MI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Bertha, dziękuję za komentarz na Thelivemarket. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.