W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Tedex. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Tedex oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtedex.co | webtrader.tedex.top | tedex.live
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ Tedex nie wspomina kto jest jego właścicielem, firma znajduje się w Wielkiej Brytanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Tedex, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard€ 250
profesjonalny€ 2500
Elite€ 25.000

Informacje w sieci

stronie internetowej Tedexu

Tedex zapewnia krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych przez siebie usług, wykresów na żywo i edukacji, wykresów na żywo, kalendarza ekonomicznego, sekcji FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Tedex ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Tedex.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Tedexie:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2022Skarga na Tedex z regulator finansowy CNMV
Wrzesień 2022Skarga na Tedex z regulator finansowy CONSOB
listopada 2022Skarga na Tedex z regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Tedexie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Tedex.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Tedex

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Tedex

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Tedex?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Tedex to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Tedex to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Tedex jest niezawodny?

Nie. Tedex nie jest rzetelny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Tedex?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Tedex?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

51 komentarze do «Czy Tedex to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. MM odpowiedź

  Jest to apel do firmy tedex, która obecnie nosi inną nazwę, która wkrótce wyjdzie na jaw.
  Jestem María, siostra osoby dotkniętej chorobą, która jest obecnie wyłudzana przez Tedex i jego agentów, takich jak Angela, która teraz nazywa siebie Verónica i Erika, które wprowadzają te dwa fałszywe byty, to znaczy wysyła ci fałszywe zdjęcia od innych osób w sieci klientom lub przyszłym klientom, aby zdobyć ich zaufanie. Biorąc to pod uwagę, proszę, aby wszyscy, których dotyczy Tedex, zgłosili się, niezależnie od kwoty. Już to potępiliśmy, ale nie z powodu oszustwa, ale wymuszenia, ponieważ moja siostra została trzykrotnie wezwana na tedex, aby zwrócić jej 5.500 euro, i wszystkie trzy były kłamstwami. Te rozmowy są nagrywane, ale to nie jest najgorsze, jeśli nie przez te rozmowy, bo nie dotrzymali słowa, moja siostra, która jest chora, miała trzy nawroty. Właściwie to piszę ten list ze szpitala, bo wczoraj trzeci telefon z tedexu, dzwonią do mojej siostry i znowu do niej dzwonią przez tę Angelę, która teraz nazywa się Verónica, a jutro kto wie jak będzie miała na imię, powiedziała jej że we wtorek, 17 stycznia, dział finansowy zadzwoni do niej o 10:20 w celu zwrotu pieniędzy... i znowu kłamstwo, i śmiali się z niej. Z tego powodu, z powodu Tedexu i nikczemnych reklam, znów widzimy się na izbie przyjęć po dziesięciu dniach hospitalizacji od 1 stycznia, ponieważ Tedex i jego bandyci agenci powiedzieli mojej siostrze, że przed 31/12/22 dla żeby miała udane wakacje i spłaciła długi, zajęcie domu, zwrócą pieniądze. Powiedz mi, czy to nie jest wymuszenie? Bezpośrednio lub pośrednio, i proszę mi powiedzieć, czy oni, tedex i ich przestępcy nie kończą i nie upokarzają życia mojej siostry?
  My, rodzina, znieśliśmy maksimum, przedyskutowaliśmy to z agencją komunikacyjną, która będzie odpowiedzialna za ujawnienie tego w gazetach i mediach, z wcześniejszą skargą w Wielkiej Brytanii, europejską policją i innymi organizacje międzynarodowe, których nazw nie możemy podać, a wszystko to bez zysku kancelaria prawna.
  O co prosimy wszystkich, których dotyczy tedex co? Niech idą na policję, a stamtąd składają skargę do europejskiej policji z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Podaliśmy numery telefonów i wszystkie nagrane do dziś rozmowy, w których moja siostra jest wyłudzana i w efekcie po raz trzeci jest w szpitalu w strasznym kryzysie, z powodu jej kłamstw i złego traktowania miały być Angela i Erika, a tak naprawdę z Tedexu.
  Idźcie i zgłoście, jest wiele skarg, ale na szczeblu europejskim i wnieście wszystko, co macie, że zostanie to połączone w jedną skargę ze wszystkimi zainteresowanymi.O ile zmienili nazwę i nie nazywa się już tedex. ..
  Idźcie, bo za kilka tygodni wszystko wyjdzie na jaw we wszystkich mediach, i zbrodnia, którą popełnili na mojej siostrze, jaka była wcześniej, i jaka była od czasu, gdy domagała się swoich pieniędzy, z fałszywymi zeznaniami. Gdzie cię to zaprowadziło w Zdrowiu przez tedex, wszystkie akredytowane, za jego przymus, wymuszanie przez przestępców i szantaż emocjonalny
  Kiedy wyzdrowieje, zrobią wywiad, w którym przedstawią wszystkie rozmowy, nagrane rozmowy, filmy osoby, która błaga i błaga o dotrzymanie obietnicy, oraz odpowiedź niegodziwców i ich złe traktowanie.
  Błagam o zgłoszenie Tedex, w związku ze skargami, które już otrzymaliśmy od innych poszkodowanych w Europolu na posterunku policji, im więcej zgłoszeń, tym lepiej.
  Istnieje bardziej wyczerpujące badanie i monitorowanie tego, w co wierzą ci bandyci. Popełniają poważne błędy i dzięki tym błędom, wraz z moją siostrą, mogliśmy złożyć skargę do różnych agencji policyjnych poza Hiszpanią
  Kiedy moja siostra będzie miała trochę sił, pójdzie do mediów.Co lepiej zaalarmować i zrobić równoległy proces medialny?
  Zgłoś się, jeśli dzwonisz do nich telefonicznie, to oni zmienili swoje imię i nazwisko, nie mogę podać nowego nazwiska, którego używają ze względu na dochodzenie
  Pamiętajcie, że uzurpują sobie cudze byty, a to jest przestępstwo tutaj, jak w całej Europie. bezpośrednio lub natychmiastowo jest wymuszeniem, a umartwianie osoby aż do choroby, tutaj w Hiszpanii i na całym świecie jest przestępstwem
  Za kilka dni e-mail zostanie wysłany do każdego, kto chce złożyć skargę
  Nie pozwólcie, aby ci bandyci, którzy niszczą domy i życie jak moja siostra, pozostali bezkarni.
  Lekarz medycyny sądowej zna i widział wcześniej z tedexem i pogorszenie stanu mojej siostry po tedexie… praktycznie śmierć za życia tych złodziei

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MM, czy znasz nową nazwę, jeśli ją masz, powinieneś ją powiedzieć, osłabisz ich, będą mieli mniejsze dochody, nie obchodzi ich rujnowanie życia, trzeba ich powstrzymać. Mają wiele skarg od organów regulacyjnych, nigdy nie należy im wierzyć. Dziękuję za komentarz na temat Tedexu. Obecnie jest to uważane za SCAM. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Charo odpowiedź

  Zostałem oszukany w sierpniu na 2000 €, przechodząc przez różnych „rzekomych brokerów”: Ivanę, Ines Blanco, a dziś Rosalíę. Ivana była haczykiem, który wtrąca się w twoje życie, żeby ci „pomóc”. Po 3 tygodniach znika, a dwa tygodnie później pojawia się Włoszka Inés Blanco, co sprawia, że ​​moje konto rośnie jak piana, ale kiedy odbieram pieniądze, dostaje zły, odkłada słuchawkę i znika.
  Dziś dzwoni do mnie Rosalía, której mówię, że ukradli mi pieniądze, i mówi mi, że dlatego jest tam, żeby mi pomóc i że po opłaceniu prowizji dają mi pieniądze. Oczywiście ja
  Stanowczo zaprzeczam, na co on odpowiada, że ​​wtedy nic nie może zrobić.
  Kompletne oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Charo, nie mają nic przeciwko rujnowaniu życia, aby otrzymać niewielką prowizję, trzeba ich powstrzymać. Mają wiele skarg od organów regulacyjnych, nigdy nie należy im wierzyć. Dziękuję za komentarz na temat Tedexu. Obecnie jest to uważane za SCAM. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Mary odpowiedź

  Chcemy zbierać dotknięte tedexem począwszy od Hiszpanii. Zostanie opublikowany w prasie, radiu i telewizji. Wszyscy musimy być zjednoczeni, im bardziej poszkodowani, tym lepiej.Mamy wystarczająco dużo dowodów na rodzinną katastrofę, którą spowodowali. Psychicznego znęcania się nad 87-letnią kobietą, w której straci dom, przez tych bezlitosnych dżentelmenów. Umartwiają ją każdego dnia, oszukiwali ją, nazywają bezlitosną kłamcą.. Stracimy pieniądze, ale jeśli nie zwrócą pieniędzy, stracą znacznie więcej. To, co robią, podszywają się pod fałszywe podmioty, zostanie opublikowane we wszystkich mediach. Mam dowód. Fałszywe obietnice z nagranymi rozmowami, raporty medyczne o depresji z ich powodu, z powodu ich błędów, despotyzmu, nadużyć psychicznych, wydaje się, że w końcu manipulacja jest taka, że ​​niewiele więcej ich oszukałeś. Jak ta pani jest bezdomna, żeby ją spłacić, zajmie to trochę czasu, ale w reklamie i mediach topię je. Napisz do mnie na maila i zleć mu uruchomienie informacji do przedstawienia, że ​​powiem Ci gdzie. A Tedex, jeśli mnie czytasz, pamiętaj, że zostawiasz na ulicy 87-letnią panią, która prosto w twarz radzi, aby nie miała krwi ani nikogo innego w życiu, bo nie możesz być bardziej okrutny, nazywa ją kłamcą i mówi jej, że to nieprawda. Ale ty jesteś tym, kogo zatrudniasz? Samotni ludzie? Bez rodziny? Nieskrupulatny? Pamiętam Angelę, która podszywała się pod byt i profil innej osoby, a Lis radzi to robić, podszywać się pod byty, przesyłać zdjęcia innych, przepraszam, to nie one. To przestępstwo. Tedex dobrze mnie przeczytał, jeśli chcesz to wszystko zatrzymać, masz to bardzo łatwe, nie zwracaj ani grosza więcej ani grosza mniej, ponieważ Ty Tedex, już dawno zarobiłeś i zleciłeś za te pieniądze. Potroiłeś to.
  Oddaj go 87-letniej kobiecie, która musiała poprosić o pożyczkę, a ponieważ wielokrotnie powtarzałeś jej, że jej ją oddajesz, uwierzyła ci. A wy byliście zjednoczeni kretynami z tą panią, bo nie odzyskała swoich pieniędzy, poprosiła o pożyczkę i pozostaje na ulicy. Uwierzyła w twoje dobre słowa, jeśli się nie martwisz, zrobimy przelew na twoje konto, tak za trzy miesiące. I tak są nagrywane wiadomości i nagrania.Tym razem potraktuj to poważnie, jeśli ta pani zgubi dom, po co ją ciągle oszukiwałeś, ona swoimi dobrymi słowami i przelewem, którego dokonałeś w wysokości 1000 euro, wierzył ci tak bardzo, że sądził, że jego dług zostanie usunięty wraz ze zwrotem twojej części jego pieniędzy, a w końcu było to całe okrucieństwo i kłamstwo, i to w najbardziej nikczemny sposób, co widziano z takimi stary człowiek .Całkowitej niesprawiedliwości i nadużyć. I więcej rzeczy, które się wydarzyły z tak wielu kłamstw, fałszywych nadziei, okropnych szkód, z poważną depresją, z filmami, które wysłaliśmy do Tedex, ponieważ ponieważ nie powiedzieli tak dobrych słów, że wszystkie pieniądze zostaną odzyskane, jak te trzy miesiące i nigdy nie przyszedł. Członek rodziny wpadł w brutalną depresję, rozmawiał z nią Tedex iw ciągu piętnastu dni, aw ciągu kolejnych piętnastu, trzech miesięcy. Powtarzam, że wrócili tysiąc, ale jest jeszcze więcej do zrobienia. Dlatego powtarzał w kółko, że jeśli ta 87-letnia osoba, czyli ludzie z Tedexu, potroiła swój zasiłek, nie zwróci CAŁKOWITYCH pieniędzy, ta pani straci, ale liczę na wasze wsparcie, żeby iść na całość z mediami. Zacznij od radia, w tym przypadku jest dużo mięsa, że ​​nie będzie problemu z pośredniczeniem. Plus wszystkie swoje doświadczenia z doradcami tedex. Wszystkie sieci społecznościowe i wreszcie poranny program telewizyjny i ta 87-letnia pani opowiadająca o tysiącach kłamstw, które im powiedziała, nikczemnym traktowaniu przez doradcę, z nagranymi rozmowami.
  Tedex, jeśli mnie przeczytasz, oddaj jej pieniądze, które powiedziałeś jej tysiąc i raz, że je zwrócisz. Ma jutro ostatnie spotkanie z bankiem, żeby nie stracić domu. Dokonaj przelewu, który zamierzałeś zrobić na swoje konto, pamiętasz? Powiedziałeś mu nie raz, ale wiele razy. Nie pozwól, by ta pani była widziana na ulicy. Miej współczucie i litość, to twoje pieniądze

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mario, ktokolwiek może udzielić informacji, aby pomóc tej biednej staruszce, ci, którzy dzwonią, są bez serca, nie mają nic przeciwko rujnowaniu życia, aby uzyskać niewielką prowizję, trzeba ich powstrzymać. Mają wiele skarg od organów regulacyjnych, nigdy nie należy im wierzyć. Dziękuję za komentarz na temat Tedexu. Obecnie jest to uważane za SCAM. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. anonimowy klient odpowiedź

  Dzień dobry.

  Jestem klientem Tedex .co od czerwca, kiedy skontaktowałem się z pierwszą osobą o imieniu Jimena Madden ([email chroniony] .cc), który udzielił mi informacji o platformie i udzielił mi telefonicznego spotkania z doradcą finansowym. Ten doradca, zwany Chiara Aries ([email chroniony] .cc), na początku września przestał się ze mną komunikować, nagle jakby go nie było. Kilka dni później, po wysłaniu e-maili, połączeń i wiadomości WhatsApp, kontaktuje się ze mną inna osoba, która twierdzi, że jest moim nowym doradcą finansowym, mówi, że ma na imię Irina Dobrev ([email chroniony] .cc), po dniach rozwijania dobrych umiejętności, aby odzyskać utraconą pewność siebie, działamy na platformie do mniej więcej 26 września. Od kilku dni nie mam od niej wiadomości, kolejny, który znowu znika, jakby nie istniał.

  Podczas zmiany doradców nie mogę działać na stronie tedex .co, nowy mówi mi, że zmienili adres strony, teraz muszę wejść przez webtrader.tedex .top. Od dwóch dni nie mogę też handlować przez ten adres.

  Dwa razy w tym samym miesiącu… biały i butelkowany, czuję się opuszczony i oszukany.

  Jeśli mógłbyś mi doradzić lub poprowadzić mnie w celu odzyskania pieniędzy i zgłoszenia tej sytuacji, byłbym bardzo wdzięczny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy kliencie, masz wiele skarg od regulatorów, nie wierz w nic, co ci mówią. Dziękuję za komentowanie Tedexu. Obecnie jest uważany za oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie posiadają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • MG odpowiedź

   Witam, jeśli chcesz się ze mną skontaktować, mam wpływ na Tedex.

 5. Lola odpowiedź

  consob zgłosił je, bądź bardzo ostrożny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lola, dziękuję za komentowanie Tedexu. Obecnie jest uważany za oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie posiadają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Chwała odpowiedź

  Witam, zostałem oszukany z tedex .co, czy mam szansę
  odzyskać moje pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gloria, dziękuję za komentarz dotyczący Tedexu. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Lola odpowiedź

  Witam, jestem jednym z tych dotkniętych, chciałbym wiedzieć, czy można ich pozwać, próbuję odzyskać pieniądze i nie ma sposobu, na dodatek chcą, żebym wszedł więcej, szkoda, że ​​nie przeczytać tę stronę wcześniej.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lola, aby odzyskać swoje pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 8. Anonimus odpowiedź

  Powinniśmy założyć forum dla tych, którzy zostali oszukani/dotknięci przez TEDEX i wśród nas wszystkich potępić tę firmę, ponieważ oszukują setki ludzi.
  Jakiś informatyk, który bezinteresownie tworzy forum dla tej sprawy.
  Jeśli złożono wiele skarg dotyczących oszustwa, działania zostaną podjęte zarówno przez władze hiszpańskie, jak i brytyjskie. (agencja ochrony danych, CNMV, hiszpańska ambasada w Wielkiej Brytanii itp.).

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anonimowy, Dziękuję za komentarz na temat Tedex. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 9. JCARLOS odpowiedź

  Cześć, nie mogę wypłacić pieniędzy. Niektórzy złodzieje ukradli mi 500 euro w dwa dni, a teraz dzwonią do mnie codziennie tylko po to, aby poprosić o więcej pieniędzy. Ignorują, że nie chcę wpłacać. CHCĘ WYPŁACIĆ

  PROSZĘ NIE INWESTOWAĆ W TEDEX TO KŁAMSCY OSZUSTWO, KRADĄ MI MNIE

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JCARLOS, dziękuję za komentarz na temat Tedex. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 10. M Anioły odpowiedź

  Są OSZUSTWAMI. Poprosili mnie o pieniądze, używając kłamstw pod pretekstem, że dadzą mi niewielki zysk, mówiąc, że powinienem je zebrać, polityka firmy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj M Angeles, dziękuję za komentarz na temat Tedex. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.