Komentarze TaoTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TaoTrade (zwanego również taotrade.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się TaoTrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu TaoTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: pt Finanse AEPEY, SA.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Grecji.

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: widzimy, że jest ona regulowana przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego (HCMC).


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TaoTrade, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, Bezpłatny ebook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty menedżer konta, Insider handlowy, Handel jednym kliknięciem, ALERTY.

Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, Bezpłatny ebook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty menedżer konta, Insider handlowy, Handel jednym kliknięciem, ALERTY, 10% rabatu.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, Bezpłatny ebook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty menedżer konta, Insider handlowy, Handel jednym kliknięciem, ALERTY, 20% rabatu, Autochartist.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, Bezpłatny ebook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty menedżer konta, Insider handlowy, Handel jednym kliknięciem, ALERTY, 30% rabatu, Autochartist, 17% rabatu na reinwestycję.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 15.000, Bezpłatny ebook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty menedżer konta, Insider handlowy, Handel jednym kliknięciem, ALERTY, 40% rabatu, Autochartist, 20% rabatu na reinwestycję.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 30.000, Bezpłatny ebook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty menedżer konta, Insider handlowy, Handel jednym kliknięciem, ALERTY, 50% rabatu, Autochartist, 33% rabatu na reinwestycję.

Rodzaje rachunków TaoTrade
Rodzaje rachunków TaoTrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty TaoTrade to: platforma Zysk.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które TaoTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TaoTrade
Strona internetowa TaoTrade

TaoTrade zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Handel Tao |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: taotrade.com

Número de teléfono: + 39 068 3464810 | +306936123246 (WhatsApp)

E-mail: [email chroniony] (Informacje o firmie) | [email chroniony] (roszczenia) | [email chroniony] | [email chroniony] (sprzedaż) | [email chroniony] |

 

>>> Ocena włączona Handel Tao <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TaoTrade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: robiąc małe rozeznanie w Internecie, byliśmy w stanie wyciągnąć wniosek, że jest to oszukańczy broker, który wykorzystuje dane (rejestracyjne, regulacyjne) innego legalnego brokera. Najwyraźniej zanim został TaoTrade, był to kolejny broker z siedzibą na Cyprze, który został zakazany przez CySEC z powodu niewłaściwego postępowania. Widzieliśmy ogromną liczbę komentarzy od osób, które zostały oszukane i źle potraktowane przez personel TaoTrade. Sugerujemy ostrożność.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TaoTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.