W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w TAC TRADE. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o TAC TRADE i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWhandel taktyczny
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresCali – Bogota – Medellin – Barranquilla

⚠️ TAC TRADE nie wspomina, kto jest jej właścicielem, ani nie wiadomo, gdzie znajduje się firma, potencjalnie niebezpieczna dla jej klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz zwracamy się do analizy typów rachunków oferowanych przez TAC TRADE, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów rachunków.

Informacje w sieci

Strona internetowa TAC TRADE

TAC TRADE zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, filmy informacyjne, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +57 302 339 43 19

???? Ostateczna wycena TAC TRADE ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z TAC TRADE.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o TAC TRADE:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy setki wiadomości od klientów TAC TRADE, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o TAC TRADE? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TAC TRADE.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez TAC TRADE

Jak zgłosić TAC TRADE

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TAC TRADE?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TAC TRADE to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że TAC TRADE to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy TAC TRADE jest godny zaufania?

Nie. TAC TRADE nie jest wiarygodne, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z TAC TRADE?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TAC TRADE?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy TAC TRADE to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lola, dziękuję za pisanie o TAC TRADE. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.