Komentarze dotyczące rynków szwajcarskich

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Swiss Markets, jest brokerem CFD specjalizującym się w kryptowalutach. Czy Swiss Markets jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: BDSwiss Holdings PLC.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest regulowana przez CySEC (cypryjski organ nadzoru finansowego) o numerze rozporządzenia 199/13.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Swiss Markets, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje rachunków: Konto Classic STP, Konto RAW STP - SWISS11, Konto RAW STP - SWISS8 oraz Konto RAW STP - SWISS5.

Klasyczne konto STP- Minimalny depozyt początkowy 200 $, dźwignia do 1:30, 1 lot = 100,000 XNUMX.

RAW STP konto - SWISS11- Minimalny depozyt początkowy 200 $, dźwignia do 1:30, 1 lot = 100,000 XNUMX.

Trzeci rodzaj konta to RAW STP konto - SWISS8- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 $, dźwignia do 1:30, 1 lot = 100,000 XNUMX.

Ostatnim typem konta jest RAW STP konto - SWISS5- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, dźwignia do 30:1, 100,000 lot = XNUMX XNUMX.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Swiss Markets (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Swiss Markets
Rodzaje kont Swiss Markets

Te platformy do obsługi jakie oferuje Swiss Markets to: platforma MT4.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Swiss Markets udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Swiss Markets
Witryna Swiss Markets

Swiss Markets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, niektóre kalkulatory traderów i przelicznik walut, objaśnienie instrumentów, którymi można handlować na Swiss Markets, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje na temat rynków szwajcarskich

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: eu.swissmarkets.com/en/

Número de teléfono: +34 (91) 0756974

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Swiss Markets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Przynajmniej na razie nie wydaje się to bardzo złą opcją, przynajmniej jest to regulowany broker, choć nie z jedną z najlepszych regulacji, jest również regulowany przez CySEC.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Rynki szwajcarskie do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o szwajcarskich rynkach? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «Rynki szwajcarskie - ocena i komentarze»

 1. Carmen odpowiedź

  Reklama wprowadzająca w błąd i jeśli twierdzisz, że ignorują Cię i unikają odpowiedzialności, w ogóle nie inwestuj z nimi, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carmen, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Swiss Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.