Komentarze na temat Swiftfxbitrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Swiftfxbittrade (zwany także swiftfxbitrade.com), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się Swiftfxbitrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Swiftfxbitrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Swiftfxbitrade Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Swiftfxbitrade, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Startowy, Plan Srebrny, Plan Złoty i Plan Diamentowy. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Rozpocznij plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 20, 110% po 20 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Srebrny plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, 160% po 24 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Złoty plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, 350% po 24 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Diamentowy plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 400% po 24 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Rodzaje kont Swiftfxbitrade
Rodzaje kont Swiftfxbitrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont.

La platforma do działania które oferuje Swiftfxbitrade to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Swiftfxbitrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Swiftfxbitrade
Witryna Swiftfxbitrade

Swiftfxbitrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych produktach, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Swiftfxbittrade |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: Swiftfxbitrade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

>>> Ocena włączona Swiftfxbittrade <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Swiftfxbittrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nieuprawniony broker, który nawet nie wspomina do jakiej firmy należy lub gdzie jest zarejestrowany, nie jest regulowany przez żaden organ, oferuje też tak wysokie stopy zwrotu, że są naprawdę niemożliwe do osiągnięcia, z drugiej strony, szukając opinii na temat tego brokera, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Swiftfxbittrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Swiftfxbitrade: Ocena i komentarze»

 1. Mauro odpowiedź

  Co za wielkie oszustwo, inwestując wszystko, co tam miałem i nie zostało mi nic, zostałem oszukany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mauro, dziękuję za informacje o Swiftfxbitrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.