✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Recenzje SwedenCap

Recenzja SwedenCap

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy SzwecjaCap (zwany także imieniem: szwecja.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy SwedenCap naprawdę jest polecany do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o SwedenCap ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy SwedenCap jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ SwedenCap wspomina, że ​​jest częścią Szwecja Capital LLC, imiona ich przywódców to: Gadiel, Miguel, Abraham i Jonatan.
 • ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, według strony internetowej, firma ma siedzibę w Peatonal Sarandí przed urzędem stanu cywilnego w Ciudad Vieja, Montevideo, Urugwaj. Lokalizacja w Mapach Google.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że SwedenCap nie jest w żaden sposób regulowany.

UWAGA: SwedenCap jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez SwedenCap, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 6 różnych typów kont:

 • Konto mikro: Minimalna wpłata początkowa 200 USD, samouczki wideo, bonus do 200%, doradca finansowy.
 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy 10.000 $, samouczki wideo, bonus do 200%, doradca finansowy ...
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 200 $, samouczki wideo, bonus do XNUMX%, doradca finansowy, cotygodniowe seminaria internetowe ...
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 200 $, samouczki wideo, premia do XNUMX%, doradca finansowy, cotygodniowe seminaria internetowe, intensywny miesięczny kurs handlowy ...
 • Konto Platynowe: Minimalna wpłata początkowa w wysokości 100.000 200 USD, samouczki wideo, premia do XNUMX%, doradca finansowy, cotygodniowe seminaria internetowe, miesięczny intensywny kurs handlowy, konferencja i seminarium twarzą w twarz w Twoim kraju
 • Platynowe konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 200.000 200 $, samouczki wideo, premia do XNUMX%, doradca finansowy, cotygodniowe seminaria internetowe, miesięczny intensywny kurs handlowy, konferencja i seminarium twarzą w twarz w Twoim kraju, sygnały rynkowe, czas określony w USD rocznie na inwestycję…

La platforma do działania oferowane przez SwedenCap to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego SwedenCap udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna SwedenCap
Witryna SwedenCap

SwedenCap zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia dotyczące produktów oferowanych przez SwedenCap, wyjaśnienia niektórych podstawowych pojęć związanych ze światem handlu, sekcje informacyjne, słowniczek, sekcja z często zadawanymi pytaniami, kalendarz ekonomiczny ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na SzwecjaCap

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: szwecja.pl
 • 📞Numer telefonu: + 18697654496
 • 📧 E-mail[email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy SwedenCap. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na SzwecjaCap

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma SwedenCap jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero. ❌


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lutym 2022 CMF (Chile) dodano SwedenCap do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenia CMF z lutego 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

[identyfikator demokracji=”244″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

98 komentarze do «SwedenCap: ocena i komentarze»

 1. Marcial odpowiedź

  Ci nieszczęśnicy ze Swedencap to oszuści, skontaktowali się ze mną z pewnym Ricardo Rodriguezem, według informatyka i Lucią Romano, z biura w Urugwaju, oszukali mnie z około 65000 XNUMX dolarów, kiedy wybuchła wojna, według wszystkiego, to wymknął się spod kontroli i nie odpowiadali za nic, zawsze prosiłem o zamknięcie operacji, aby móc dokonywać wypłat i nigdy nie można tego zrobić, kłamliwy doradca ricardo rodrigueza (przyjęte imię) po zamknięciu i zgodnie z tym, jak zamierzali mnie zdeponować, nigdy tego nie zrobił, potem się dowiedziałem i musiałem wysłać kod Swit, według niego tego nie wiedział. Potem zainwestował bez zezwolenia, ponieważ pomógł mi przeprowadzić operacje, a ostatecznie nigdy nie zabrał mnie z operacji, po prostu chcieli, abym kontynuował deponowanie. Według eksperta od inwestycji w ropę, Carlosa Montero, innego oszusta, jest to firma oszustwa. To mafia, zmieniają nazwiska jak chcą.
  Gdy wszystko zostało stracone, zablokowali mój watsap i nigdy więcej mi nie odpowiedzieli.
  Są oszustami, nie inwestują w te plagi, a numer telefonu i gringos na nic nie odpowiadają.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Martial, BARDZO DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE. Dziękujemy za komentarz dotyczący SwedenCap (teraz oszustwa pod nazwą EUROBULL). Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Osvaldo odpowiedź

  Przyjaciele, usługa odzyskiwania pracowała dla mnie. Dziękuję bardzo wszystkim, udało mi się odzyskać 4000 dolarów, które ci złodzieje ukradli mi bardzo dziękuję bardzo dziękuję bardzo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Osvaldo, FANTASTYCZNIE!!!, jaka radość nam sprawiasz, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *