opinie o supereterze

Analiza na SuperEther

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy SuperEter (zwany także imieniem: supereter.io), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się SuperEther do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o SuperEther ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy SuperEther jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • SuperEther wspomina o byciu częścią Super ETHEREUM LTD.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, serwis nie udostępnia informacji na ten temat.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że SuperEther nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: SuperEther jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że SuperEther oferuje, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

 • Mega Konto: minimalny depozyt początkowy $ 250, spready od 2.4 pipsów, dźwignia do 1:500.
 • Konto Gig: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, spready od 1.4 pipsa, dźwignia do 1:400.
 • Konto Tera: minimalny depozyt początkowy $ 15.000, spready od 0.4 pipsa, dźwignia do 1:200.
 • konto peta: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, spready od 0.4 pipsa, dźwignia do 1:100.

La platforma do działania oferowane przez SuperEther to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego SuperEther udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa SuperEther
Strona internetowa SuperEther

SuperEther zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na SuperEter

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: supereter.io
 • 📞Numer telefonu: + 442080978330
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy SuperEther. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na SuperEter

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma SuperEther jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lipcu 2022 BAFIN dodano do SuperEter do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do BAFIN ⚠️ Ostrzeżenie z lipca 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o SuperEtherze? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «SuperEther: ocena i recenzje»

 1. Julian-90 odpowiedź

  BAFIN zgłosił je, BĄDŹ OSTROŻNY.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Julien-90, dziękuję za komentarz na temat SuperEther. Obecnie jest uważany za oszustwo. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link BAFIN).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   pozdrowienia

 2. Fryderyka Zimmermana odpowiedź

  Gesendet: Montag, 30. Maj 2022 um 18:23 Uhr
  Od: „Nicklas Bernal”
  An: „Friedrich Zimmermann”
  Betreff: Re: Aw: Re: Re: info
  Das ist der Betrag 
  4,215.65 25 Euro aber XNUMX % davon müssen vorher bezahlt werden, mit dein Kredit Karte
  Bitte klären Sie für mich.
  Wenn das der Gewinn ist , nehmen Sie die 25 % und somit 1.053,41 EURO.
  Die kannst du von den 4.215,65 EURO abziehen und mir die 3.162,24 EURO überweisen.
  Rufen Sie mich heute 16.30 Uhr zurück.
  Jest tak einfach.
  MFG
  Fryderyka Zimmermana

  Rückruf über neue Tel.-Nr. 0033 184 67 1846 ( Bobigny.Ile-de-France ,Frankreich) am 31.05.2022 um 16.47 Uhr. Dabei wurde Herr Bernal unerhört und verlangte ohne Rückversicherung die 25%. Das lehnte ich ab und sagte Ihm: „Das ist kein sauberes Geschäft”. Herr Bernal schreit rum und sendet Pfeiftöne in den Hörer. Ich legte auf.

  Gesendet: Montag, 30. Maj 2022 um 15:00 Uhr
  Od: „Nicklas Bernal”
  An: „Friedrich Zimmermann”
  Betreff: Re: Aw: info
  Ja dann mustst du meine % Zahlen! Rückruf über Tel.-Nr 00357 22 278336 Zypern

  30 maja 2022 r. o godzinie 8:34 friedrich Zimmermann napisał:
  Witam panie Bernal
  ich will aus diesen Gründen, 25% vorab überweisen raus aus dem superether.
  Veranlassen Sie die Auszahlung der Summe EUR auf das Konto :
  psd bank Augsburg
  IBAN 22 7209 0900 8549 8516 02
  BLZ 720 909 00
  Aufgrund der persönlichen Sytuacja będzie ich hadden.
  Ich rechne mit Ihrem Verständnis und bedanke mich für Ihre wertvolle Arbeit.
  MFG
  Fryderyka Zimmermana

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Friedrich, dzięki za komentowanie SuperEther. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Marlena Arias Ramos odpowiedź

  Dzień dobry zainwestowałem 250.00 euro w Superether.io i okazuje się, że dzwonię, wysyłam wiadomości, a oni mi nie odbierają i nie zwracają pieniędzy, a mam już 10 dni i nie wiem, czy wygrałem, czy zostałem oszukany. Ktoś inny zainwestował w tę firmę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Marlenis, dziękuję za komentarz na temat SuperEtheru. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.