Komentarze na temat kapitału STR

W tej sekcji przeanalizujemy brokera STR Stolica (zwany także str-capital.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy STR Capital naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o STR Capital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy STR Capital ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez STR Capital, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Klubu Millioner. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500, alerty handlowe, premia do 10%, sygnały raz w tygodniu, poziom ubezpieczenia 10%, codzienny przegląd rynku, opiekun konta do 2 razy w tygodniu.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, zaawansowane wykresy, alerty handlowe, premia do 20%, sygnały raz w tygodniu, poziom ubezpieczenia 20%, konto oszczędnościowe, codzienny przegląd rynku, opiekun konta do 2 razy w tygodniu.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, zaawansowane wykresy, alerty handlowe, ekskluzywne aktualizacje, premia do 30%, sygnały dwa razy w tygodniu, 30% poziom ubezpieczenia, konto oszczędnościowe, codzienny przegląd rynku, nielimitowany opiekun konta, grupa analityków.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.000, zaawansowane wykresy, alerty handlowe, ekskluzywne aktualizacje, premia do 60%, sygnały trzy razy w tygodniu, poziom ubezpieczenia 60%, zarządzanie pieniędzmi, konto oszczędnościowe, codzienny przegląd rynku, nielimitowany opiekun konta, grupa analityków .

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500.000, zaawansowane wykresy, alerty handlowe, ekskluzywne aktualizacje, bonus do 80%, nielimitowane sygnały, 80% poziom ubezpieczenia, zarządzanie pieniędzmi, konto oszczędnościowe, codzienny przegląd rynku, nielimitowany opiekun konta, grupa analityków.

Konto Millioner Club: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 1.000.000, zaawansowane wykresy, alerty handlowe, ekskluzywne aktualizacje, bonus do 100%, nielimitowane sygnały, 100% poziom ubezpieczenia, zarządzanie pieniędzmi, konto oszczędnościowe, codzienny przegląd rynku, nielimitowany opiekun konta, grupa analityków.

STR Rodzaje rachunków kapitałowych
STR Rodzaje rachunków kapitałowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez STR Capital to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które STR Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

STR Capital strona internetowa
STR Capital strona internetowa

STR Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat STR Stolica 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: str-capital.com

📞Numer telefonu: + 44 2039661919

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję STR Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona STR Stolica <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? STR Stolica jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o STR Capital znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FSMA STR Stolica do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z marca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o STR Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *