Komentarze na temat StoxDC

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy StoxDC (zwany także imieniem: stoxdc.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę polecamy StoxDC do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o StoxDC ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy StoxDC ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

StoxDC wspomina o byciu częścią: Heimdall Developments Ltd.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy mieści się w: nieznany.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że StoxDC nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: StoxDC jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje StoxDC, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 2 różne rodzaje kont:

Konto standardowe: spread od 1.2 pipsa, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 30%, minimalny lot 0.01.

Konto profesjonalne: spread od 1.1 pipsa, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 30%, minimalny lot 0.01.

La platforma do działania oferowane przez StoxDC to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który StoxDC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna StoxDC
Witryna StoxDC

StoxDC zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na StoxDC

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: stoxdc.com

📞Numer telefonu: + 44 1274 790 051

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy StoxDC. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na StoxDC

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma StoxDC jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że StoxDC utrzymuje bliskie relacje z Daxiron, broker o kiepskiej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodane do StoxDC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.

UWAGA!: w kwietniu 2022 FMA dodane do StoxDC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z kwietnia 2022 r. ⚠️

Uwaga: broker StoxDC jest powiązany z ODKRYCIE BRYTYKAFirma o złej reputacji.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o StoxDC? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

68 komentarze do «StoxDC: ocena i komentarze»

 1. Mikel odpowiedź

  Stoxdc oszukał mnie na 1500, uniemożliwili mi wejście na konto, nie pozwolili mi wypłacić pieniędzy, jak mogą istnieć tacy niepożądani ludzie, oszukać osobę, która jest w trakcie leczenia raka i dać się ponieść tym niepożądanym . Jakie to smutne, że nie mogę teraz wziąć pieniędzy, aby spróbować dać sobie ostatnią podróż, ponieważ choroby nie można było zatrzymać, a teraz nie będę mógł cieszyć się kilkoma dniami, które według mojej matki dały mi abym był z moimi ludźmi lub robił cokolwiek, zanim wejdę, jakie to naprawdę smutne, proszę tylko o jedną rzecz, jeśli naprawdę są ludzie, którzy pomagają ludziom dotkniętym chorobą, proszę, pomóż im i z głębi serca mam nadzieję, że osoby dotknięte chorobą tacy niepożądani ludzie mogą odzyskać to, co zostało utracone, powodzenia dla wszystkich / jako poszkodowanych i mam nadzieję, że dostaną swoje pieniądze już wiem, że nie, ale jeśli możesz iść dalej, to życie to dwa dni, kiedy mam 39 lat i jeśli Dochodzę do 40, będę miał szczęście, ale możesz, będzie to trudne, ale nie niemożliwe, pozdrawiam i dobranoc

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mikel, tak naprawdę ich tam nie ma, musisz znaleźć prawdziwy adres, z którego dzwonią wszyscy ich doradcy, nic, co mówią, nie jest prawdą, podatki nie istnieją, ich jedynym celem jest wyłudzenie jak największej ilości pieniędzy, oni manipuluj platformą według własnego uznania, aby wygrać lub przegrać, ale pieniądze nigdy nie trafiają na rynek. Dziękujemy za komentarz dotyczący StoxDC. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.