Broker Bux

Komentarze na temat StoxDC

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy StoxDC (zwany także imieniem: stoxdc.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę polecamy StoxDC do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o StoxDC ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy StoxDC ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

StoxDC wspomina o byciu częścią: Heimdall Developments Ltd.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy mieści się w: nieznany.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że StoxDC nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: StoxDC jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje StoxDC, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 2 różne rodzaje kont:

Konto standardowe: spread od 1.2 pipsa, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 30%, minimalny lot 0.01.

Konto profesjonalne: spread od 1.1 pipsa, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop out 30%, minimalny lot 0.01.

La platforma do działania oferowane przez StoxDC to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który StoxDC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna StoxDC
Witryna StoxDC

StoxDC zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na StoxDC

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: stoxdc.com

📞Numer telefonu: + 44 1274 790 051

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy StoxDC. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na StoxDC

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma StoxDC jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że StoxDC utrzymuje bliskie relacje z Daxiron, broker o kiepskiej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodane do StoxDC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.

UWAGA!: w kwietniu 2022 FMA dodane do StoxDC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z kwietnia 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o StoxDC? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

38 komentarze do «StoxDC: ocena i komentarze»

 1. Jordi odpowiedź

  A mí también me han estafado 250€ estos de Stoxdx
  Mi asesora es una tal Jeni 447769466464 por vatios y parece que detrás está Brictel Limted
  Por la aplicación de stoxdx en el apartado de retirar el pasado 13/05/22 solicité retirar mi dinero y como era de esperar sin respuesta, te sale como pendiente.
  ---------------------
  A mi també m’han estafat 250€ aquests de Stoxdx
  La meva assessora és una tal Jeni 447769466464 per watts i sembla que darrera hi ha Brictel Limted
  Per l’aplicació de stoxdx a l’apartat de retirar el passat 13/05/22 vaig sol-licitar retirar els meus diners i com era d’esperar sense resposta, et surt com a pendent.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Jordi, gracias por comentar sobre StoxDC. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Tere odpowiedź

  Chcieli zmusić mnie do wzięcia pożyczki w banku w wysokości 250 10.000 euro na 250 euro Menedżerka o imieniu Alba była bardzo miła.Na początku powiedziałem jej, że nie zaciągam pożyczki, a ona powiedziała mi, że nie marnuję czasu Już powiedziałem, że chcę wypłacić moje XNUMX euro i nie widziałem więcej i nikt nie zadał sobie trudu, żeby dzwonić tak jak wcześniej, a tak przy okazji na początku codziennie z innego numeru dzwonili nawet pod numery zagraniczne. Wszystkiego najlepszego

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Tere, niestety YouTube nie wie, co reklamuje, lub są oszukiwani, mówiąc, że to coś innego, a Trustpilot jest bezpośrednio manipulowany przez same firmy, ponieważ mogą manipulować negatywnymi komentarzami na swoją korzyść. Dzięki za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Jordi odpowiedź

   Hola, a mi tambien me han estafado 250€ en Stoxdx, el primer paso que hice fue contactar con bitcoinera y parece ser que hay un montón de plataformas y despues de ingressar el dinero en Brictel Limted (Kenia) se pone en contacto un asesor que en mi caso es una tal Jeni 447769466464 , te llaman de distintos números Alemanya, Chipre, Irlanda, Espanya, etc. todos muy amables e intentando que ingreses mas dinero y cuando dices que no y que quieres recuperar tu inversion se acabo, tengo solicitada la devolución desde el pasado 13/05/22 y siempre esta pendiente y nadie te responde si llamas . Esto que me ha pasado a mi y a muchas mas personas que con la intencion de una ayuda para llegar a final de mes resulta ser una gran estafa. Por favor no caigan en ello porque el dinero no se vuelve a ver nunca

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Natalia, niestety youtube nie wie, co reklamuje, albo są oszukiwani, mówiąc, że to coś innego, a trustpilot jest bezpośrednio manipulowany przez same firmy, ponieważ mogą manipulować negatywnymi komentarzami na swoją korzyść. Dziękujemy za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Adrian odpowiedź

  Te dranie zostawiły mnie bez grosza, są szczurami i nigdy nie oddadzą ci pieniędzy, jeśli wejdziesz, już ci ich nie oddadzą, zatrzymają twoje pieniądze, są złodziejami!!!!!! !!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Adrian, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Lucian odpowiedź

  Jestem firma BRICDISCOVERY, używają tego numeru na WhatsApp, +44 7435 339133, konsultant mówi, że nazywa się Diego Luis Molina, ale jestem pewien, że to wszystko kłamstwo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lucianie, dziękuję za pisanie, czy możesz wyjaśnić, co rozumiesz przez BRICDISCOVERY i jaki ma związek ze StoxDC?

   Pozdrowienia.

 5. pilili odpowiedź

  Dzień dobry, czytając wasze komentarze na temat znajomych stoxdc, chcę wam powiedzieć, że jest to ten sam modus operandi, który zrobili mi to samo, co tutaj komentują, w zasadzie oszukują was i kiedy chcecie wypłacić pieniądze, to robią nie pozwalają, blokują lub proszą o kolejną płatność do wypłaty. Są pieprzonymi kłamcami. Chciałbym wiedzieć, kto stoi za tym brokerem, aby osobiście go pobić za bycie oszustem i złą osobą.

  Masz pomysł, gdzie znajdują się ci złodzieje? Jakiś były pracownik lub ktoś, kto chce współpracować z oszukanymi??? Proszę, ukradli ponad 700

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć pili, dzięki za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Will, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. JAIME odpowiedź

  NIGDY NIE ZMĘCZĘ SIĘ TEGO POWTARZANIA, STOXDC SĄ ZŁODZIEJAMI, CZYNI SIĘ PROFESJONALNYMI INWESTORAMI, ALE JEŚLI ZADAJECIE ICH JAKIEKOLWIEK TECHNICZNE PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI LUB RYNKU FINANSOWEGO, UWIERZYCIE, ŻE NIE MAJĄ POMYSŁU

  TO TYLKO KILKA ZŁODZIEJÓW, KTÓRZY CHCĄ TWOJEGO KAPITAŁU

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JAIME, dziękuję za komentarz na StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Aleksandra odpowiedź

  Zainwestowałam na początku 250 Euro. Kiedy nie wpłaciłam wprowadzenia zmian(którą chcieli wyłudzić) nie potrafię wynieść swoich wpłaconych środków.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Aleksandra, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. JAIME CS odpowiedź

  PRZYJACIELE, KTÓRZY WSZYSCY MUSIMY SIĘ ZŁĄCZYĆ, ABY ICH ZGŁOSIĆ, W KILKA DNI ukradli mojemu OJCIE 5000 EURO + DOMNIEMANE ZAROBY

  SKRADZILI TYSIĄCE EURO W KILKA DNI I NIE MA JAK ICH ODZYSKAĆ, KPIĄ Z NAS PRZEZ TELEFON

  MUSISZ ICH ZGŁASZAĆ, IDZIEĆ DO URZĘDÓW I POSZUKIWAĆ ICH I DOBREGO BICIA, ABY NAUCZYLI SIĘ UCZCIWEJ PRACY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JAIME, dziękuję za komentarz na StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Tony odpowiedź

  Tutaj zostawiam maila i hiszpański telefon
  [email chroniony]
  +34 650 35 51 44
  Wszystko bardzo niejednoznaczne, dziewczyna, która nie jest ani łaciną, ani Hiszpanką, rozmawia ze mną z Hiszpanem, który opowiada mi o tym algorytmie, który jest bardzo niezawodny.
  Wtedy ich strona nie podaje jasnych informacji, wszystko jest bardzo porozrzucane, chyba nie wiedzą czy oszukiwać
  nie skończyłem go połykać
  Niesamowite jest to, że platforma taka jak YouTube pozwala firmie, która nie ma oficjalnej siedziby w Hiszpanii, umieścić ogłoszenie, to wstyd

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Tony, dziękuję za komentarz na StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Aida odpowiedź

   dobra,
   Chcę przedstawić moją sprawę, która, podobnie jak wielu ludzi, była wynikiem desperacji w celu uzyskania dodatkowego dochodu, ponieważ nie dotarliśmy tam z pensją. Wszedłem do rejestru toxdc w celu ogłoszenia reklamy na YouTube (jeśli okaże się to oszustwem, oni również powinni zostać pozwani).
   Zadzwonił do mnie facet, który naprawdę wydawał się bardzo pewny tego, co mówi, i ostatecznie wpłaciłem podobno 250 euro (wyciąg bankowy wynosił 169,40 euro i według nich ta różnica została naliczona przez bank jako odsetki (pierwsza rzadka rzecz)
   W następnych dniach rozmawiałem z pewną Albą, która, jak mówi Tony, ma dziwny akcent. Poprosiłem go o fizyczne biuro, do którego mógłby się udać, gdyby miał jakieś problemy, a on powiedział mi, że jego siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, nic więcej. Zapytałem go, czy są regulowane, a on odpowiedział, że tak, złe komentarze na ich temat w takich sieciach są nieuzasadnione przez konkurencję.
   Co więcej, dzwonią do mnie z kilku numerów, niektóre z prefiksem w Wielkiej Brytanii, ale inne nie, pewnego dnia chciałem oddzwonić, cóż, wysłać WhatsApp i okazało się, że to sfałszowany numer, odebrał facet z Madrytu, a ja musiałem wyjaśnić, co się stało. Dodaj i kontynuuj.
   Zaniepokojony rozmawiałem z bankiem, aby cofnąć ruch kartą, ale było to niemożliwe.
   Ciągle dzwonią do mnie każdego dnia, ale nie wiem, co robić ani co powiedzieć tej dziewczynie na stronie, jakie ruchy i zyski, które podobno mają moje pieniądze, pojawiają się, ale obawiam się, że więcej tego nie zobaczę, z 269 ​​że mnie naliczyli, teraz podobno mam 308, chciałbym to usunąć bo potrzebuję ale boję się że będą sprawiać mi kłopoty z powodu tego co czytam….nie wiem co robić . Jeśli go nie zwrócą, czy mogę złożyć reklamację? Dzięki

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Cześć Aida, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 10. MACA odpowiedź

  UWAGA: STOXDC TO OSZUSTWO, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ I ZAREJESTROWAŁEM SIĘ PRZEZ FAŁSZYWĄ STRONĘ, KTÓRA UDAJE BYĆ GAZETĄ ELPA.

  RAPORT SPECJALNY: Najnowsza inwestycja Santiago Abascala zadziwia ekspertów i przeraża duże banki

  Są już Hiszpanie, którzy dzięki tej „złotej lagunie” zbierają ze swoich domów miliony euro – ale czy to legalne? ”

  „Lider VOX w Kongresie Deputowanych, Santiago Abascal, słynie z tego, że nie ma żadnych tajemnic i mówi prosto i otwarcie o tym, jak zarabia.

  W zeszłym tygodniu udzielił wywiadu w El hormiguero i ogłosił nową „złotą lagunę”, która według niego może zrobić z każdego milionera w 3 lub 4 miesiące. Abascal zachęcał wszystkich Hiszpanów do skorzystania z tej niesamowitej okazji, zanim wielkie banki uciszą go na dobre.

  I rzeczywiście, kilka minut po zakończeniu wywiadu, CaixaBank zadzwonił, aby uniemożliwić transmisję wywiadu Santiago, ale sekret został ujawniony...

  Dokładnie tak się stało:

  Prezenter El hormiguero, Pablo Motos, zaprosił Abascala do programu, aby podzielił się swoimi radami, aby zwiększyć nasze zyski, a polityk ujawnił wielką tajemnicę.

  „Moja recepta na sukces zawsze polegała na szybkim i bez wahania wykorzystywaniu nowych możliwości. A teraz moim największym źródłem zysków jest program do automatycznego handlu kryptowalutami o nazwie Bitcoin Prime. To największa okazja, jaką kiedykolwiek widziałem, aby szybko zdobyć małą fortunę. Zachęcam wszystkich do skorzystania, zanim banki zahamują to.”

  Pablo Motos nie mógł w to uwierzyć, kiedy Abascal wyciągnął telefon i pokazał widzom, ile zarabia dzięki temu nowemu programowi. ”

  JAK WIDZISZ, ŻE TO FAKE NEWS, Ukradli mi więcej niż 500 euro

  CZY NIE MOŻLIWE JEST ZGŁOSZENIE TEGO W KRAJU, PONIEWAŻ PRZEKAZUJĄ ICH PRZEZ NICH? CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ, CO MOŻNA ZROBIĆ I JEŚLI MOGĘ ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, ZADZWONIŁEM DO NICH I NIE DAJĄ MI MOŻLIWOŚCI WYPŁATY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć MACA, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pepe, dziękuję za komentarz na StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Francesca odpowiedź

  Nasze doświadczenie było i nadal jest fatalne.Wszystko jest w porządku, dopóki nie poprosisz ich nawet o pieniądze, które zainwestowałeś.Na początku są bardzo przyjaźni i bardzo profesjonalni. Dopóki nie zaczną znajdować dla Ciebie wymówek i nie pozwolą, by mijały dni, miesiące… Nie inwestuj

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Francesca, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Oscar odpowiedź

  Jest łajdakiem. Nie pozwolą Ci wypłacić pieniędzy. Leczenie jest kiepskie i groźne. Nie inwestuj w tę platformę.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za komentarz na StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Mari odpowiedź

  Dzień dobry, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z tym „brokerem”. Zapraszają Cię do inwestowania po rejestracji na stronie internetowej obiegu bitcoinów, obiecują, że uczynią Cię milionerem. Otwierasz konto za 250 euro, czyli podobno minimum do otwarcia konta, a potem dzwonią do ciebie non stop każdego dnia. Dzwonili do mnie tyle razy, prosząc o pieniądze, że wzbudziło to podejrzenia i rzeczywiście są oszustwem. Teraz, gdy chcę wycofać swoją inwestycję, a rzekome zyski mi nie pozwalają.

  Proszę nie inwestować w tego typu firmy, mam nadzieję, że moje uwagi na stoxdc pomogą Państwu w podjęciu dobrej decyzji. Lepiej wydaj te pieniądze z rodziną lub przyjaciółmi, nie wysyłaj pieniędzy tym złodziejom.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mari, dziękuję za komentowanie StoxDC. Ten broker to oszust (są to ci sami oszuści Daxiron). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mery Tamayo, dziękuję za komentarz na StoxDC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.