Komentarze do StormGain

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Wzmocnienie burzy (zwany także stormgain.com), jest brokerem kryptowalut. Czy StormGain jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o StormGain ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to burza? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: STORMGAIN LIMITED. Aktualizacja marca 2021: Stormgain LLC.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach. Aktualizacja z marca 2021 r.: wspominają, że mają siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach.

 

✅Jeśli przeanalizujemy Regulamin brokerów: Stormgain jest brokerem zarejestrowanym w SVGFSA.

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez StormGain, zauważamy, że StormGain tak naprawdę nie dostarcza informacji o posiadaniu różnych typów kont lub planów.

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że StormGain oferuje: wierzymy w własną platformę StormGain.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które StormGain udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna StormGain
Witryna StormGain

 

StormGain zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kilka wiadomości o wydarzeniach finansowych, wykresy na żywo, podstawowe wyjaśnienia dotyczące produktów oferowanych przez StormGain, ogólnie dużą liczbę zasobów finansowych dla początkujących i zaawansowanych traderów.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Wzmocnienie burzy 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: stormgain.com/pl

📞Numer telefonu: niewymienione

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję StormGain. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona StormGain ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Wzmocnienie burzy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). Z drugiej strony starają się oszukiwać odwiedzających ogromnymi zyskami (naprawdę niemożliwymi do uzyskania), tutaj widać, jak mało poważnie traktuje się tego brokera. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : Dodano CNMV Wzmocnienie burzy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenie CNMV

 

⛔ Uwaga ⛔ : W listopadzie 2021 dodano FMA Wzmocnienie burzy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FMA

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o StormGain? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

54 komentarze do «StormGain: Ocena i komentarze»

 1. Xavier odpowiedź

  Witam, chciałbym się dowiedzieć, jakie masz zdanie na temat platformy do obsługi kryptowalut StormGain.
  Z tego co wyczytałem nie jest to regulowane w Hiszpanii, co mnie z powrotem stawia, ale jednocześnie widziałem dobre recenzje, więc chciałbym mieć pewność.

  Dziękuję bardzo!

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Możesz przeczytać recenzję tutaj: STORMGAIN

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Julia odpowiedź

  W pełni zgadzam się z wieloma uwagami, zwłaszcza Juliana, byłem też wciągnięty w Nowy Zamek. Powiem ci, co dzieje się ze mną obecnie ze Stormgainem. Walczę od 4 tygodni, aby dostać się na moje konto i robią mi setki wymówek, a za każdym razem, gdy chcesz się komunikować, musisz ponownie wypełnić formularz. Ale mają też przedstawiciela w Argentynie o imieniu Tatiana M., który po prostu ignoruje problem. Nie polecam tej platformy z żadnego punktu widzenia, również za jej obsługę pobierasz opłaty przy wejściu w pozycję (cena wejścia, którą dla Ciebie ustalili jest zawsze wyższa niż cena rynkowa), a następnie przy wyjściu z pozycji prowizje zysk. Nie ma tam wiele, około 200 dolarów, ale żeby to powiedzieć, liżą ci buty i oferują złoto i Maura do depozytu i kotwiczenia, oferują obligacje i ile, i kiedy już masz pieniądze w środku zaczynają się problemy z wypłatą i dostępem do konta. Jestem szczery z wydarzeniem, ponieważ nie mam animozji do platformy, ale nie daj się zaskoczyć, więc bądź bardzo ostrożny ze StormGain !!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Julio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. alex odpowiedź

  Kiedy zacząłem zarabiać, zwiększyli moją dźwignię, żebym przegrał !!! mają zmanipulowaną platformę, są oszustami

  Jeśli szukasz skarg, zobaczysz, że jest ich wiele na temat sfałszowanej platformy Stormgain

  nie dajcie się zwieść ładnym reklamom, a sponsorzy z drużynami piłkarskimi (Lazio) są gównianymi pośrednikami, dlatego mają siedzibę w Vanuatu, ponieważ mają siedzibę w poważnym kraju, takim jak Hiszpania, Niemcy, czy ktokolwiek był właścicielem”. Będę teraz za kratkami

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Alex, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Adolfo odpowiedź

  platforma gówniana, zawiesza się sprawia problemy, wolno, czasem się zawiesza podczas wykonywania operacji

  Próbowałem się skontaktować, ponieważ straciłem pieniądze z powodu powolności i problemów platformy inwestycyjnej Stormgain, ale minęły dwa tygodnie i nie można skontaktować się z obsługą firmy

  chociaż jestem pewien, że jeśli skontaktuję się z nimi, mówiąc, że chcę wpłacić, skontaktują się ze mną za sekundę

  Moje ogólne doświadczenie było bardzo złe, tak złe, że zastanawiam się, aby nigdy więcej nie inwestować z brokerem. Nie możesz tak traktować swoich klientów. Rzeczy nie są robione w ten sposób. To bardzo niepoważna firma.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Adolfo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Cezar odpowiedź

  Zacząłem tracić pieniądze, powoli ucząc się sam z przyjacielem, który zna się na inwestycjach. Po utracie pieniędzy zacząłem bardzo powoli zarabiać coraz więcej pieniędzy, bardzo powoli i bardzo powoli. Po kilku tygodniach, kiedy miałem mniej lub bardziej dobre zyski, postanowiłem wypłacić pieniądze i okazuje się, że moje konto zostało zablokowane znikąd. Po odblokowaniu konta zabrali mi pieniądze rzekomo za uzyskanie moich pieniędzy „w sposób skorumpowany”.

  Nie dawali więcej wyjaśnień, nie dawali mi niczego wyjaśnić, nie dawali mi wyjaśnień. Każdy. Zabierają twoje pieniądze znikąd. Są firmą oszustwa.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Cesar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Jose odpowiedź

  Są oszustami !!! Wspaniała opieka!!!!

  Dzisiaj zakończyłem pracę z tą platformą. Miałem długie otwarte pozycje w ETH z niską dźwignią i okazuje się, że otrzymuję zlikwidowane pozycje na niezabezpieczone na poziomie 2.442, jego wykres doszedł tylko do 2478, a wykres rynku, na którym WTH spadł tylko do 2.511 2540. Aby dać ci trochę danych, pozycje zostały otwarte w cenach między 2560-30 z dźwignią XNUMX.
  Dosłownie ukradli mi pieniądze i to całkiem sporo.

  Dzięki bonusom, które mówią, że ci dają, nie daj się zwieść, bonus zostanie odebrany ponownie, jeśli wypłacisz środki, nawet jeśli pochodzą one z zysków operacyjnych. A górnictwo jest bardziej podobne. Śledzą, co „wydobyłeś”, a nawet jeśli stracisz to w operacji, a następnie wyślesz kryptowaluty (pieniądze z innego portfela), ta ilość tego, co wydobyłeś, zawsze zostanie zatrzymana. W rzeczywistości wydobycie samo w sobie jest blefem, możesz kopać i wyłączać komputer, który po 4 godzinach „daje” ci tę wydobytą kwotę (ale powiedziałem, że jeśli ją zgubisz, a następnie wyślesz krypto z innej platformy, zatrzymają ilość, którą „wydobyłeś”. Jest to wabik, aby wejść.

  Obsługa klienta jest tak, jakby jej nie było, odpowiadają po tygodniach i odpowiadają na co chcą, nie skupiając się na danych, które podajesz i odpowiadając ogólnie, że nie ma to nic wspólnego z Twoją sprawą.

  Jeśli ktoś potrzebuje danych z mojego doświadczenia, mogę dostarczyć mu zrzuty ekranu i maile wymieniane z obsługą klienta.

  Wreszcie, jeśli nadal zdecydujesz się z nimi współpracować, kilka dni później wyślą Ci zaproszenie do ich udostępnienia. Poświęć trochę czasu i po miesiącu napisz ocenę. Zobaczysz różnicę.

  Pozdrawiam i życzę wszystkim odważnym, którzy zdecydują się spróbować tego oszustwa,

  Jose E.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, twoje wyjaśnienie jest bardzo dobre, podoba nam się to, jak je ująłeś, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Zamknij odpowiedź

  złodzieje zablokowali moje konto podobno dlatego, że mam 2

  To złodzieje!!!!!

  nie wiedzą, co wymyślić, żeby ukraść

  obsługa Stormgain reaguje tak samo

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Clos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. to odpowiedź

  Mychargeback jeśli to naprawdę pomoże, na szczęście udało mi się odzyskać pieniądze. Dziękuję bardzo za poinformowanie o tym.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ceci, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 9. jose odpowiedź

  Są złodziejami, ci z Stormgain włożyłem stop loss w pewną ilość pieniędzy i było to bezużyteczne. To jest błąd platformy. Prawidłowo ustaliłem stop loss. Wtedy przy wsparciu nie dają żadnego rozwiązania. Z platformą DEMO łatwo zarabiasz, a z prawdziwym kontem tracisz wszystko, a oni nie dają ci wsparcia, kilka zaleceń, które mi dali, było kiepskich i po nauczeniu się korzystania ze stop lossa platforma zawodzi, moje pieniądze są stracone i są nie zrobione za nic. Myć dłonie. To naprawdę przestępcy.
  Jeśli chcesz inwestować z brokerem, zrób to z poważnym brokerem, a nie z tymi w rajach podatkowych.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. CARLOS odpowiedź

  WYDAJE SIĘ POWAŻNĄ PLATFORMĄ INWESTYCYJNĄ, ALE TO WSZYSTKO TO CZYSTY MARKETING I REKLAMA; RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA:

  ⚠️⚠️⚠️⚠️ NIE ZEZWALAJ NA WYPŁATY PIENIĘDZY⚠️⚠️⚠️⚠️

  ⚠️ ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ KIEDY CHCESZ SIĘ WYPŁACIĆ, STAWIAJĄ TYSIĄC WYMÓWEK, A CO JEŚLI MASZ DWA KONTA, ŻE MUSISZ MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY, LUB SPORUJĄ SIĘ, KIEDY MNIE ZOSTAŁO PYTANE W PIERWSZEJ CHWILI, ZANIM CHCIELI WPŁACIĆ, ŻE TAK., POTWIERDZAJĄ MNIE, ŻE TAK. TO BYŁO W 100% FAŁSZ. PRÓBUJĘ WYPŁACIĆ KAPITAŁ OD KOŃCA STYCZNIA I NIE MOGŁEM WYPŁACIĆ POJEDYNCZEGO PENTA. ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć CARLOS, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Carlos odpowiedź

  Nic niezawodnego ani zalecanego. Najgorsze jest to, że ma nawet aplikacje w Google i Apple Stroe.
  Jeśli chodzi o inwestowanie, kiedy zaczynasz trochę zarabiać, strona zaczyna sprawiać problemy. Wykresy są zablokowane, zaczynają mieć wszelkiego rodzaju komplikacje. Otwierasz dwie pozycje w tej samej walucie, jedną do porównania, a drugą do sprzedaży, a przy aktualizacji ceny występują różnice do 30 punktów! Po raz pierwszy stwierdzam, że kupno i sprzedaż tej samej waluty generują obie straty! I każdy ma inną rzekomą rzeczywistą cenę.

  Próbuję wypłacić środki, a za wypłatę 45$ mówią mi, że pobierają ode mnie 20$!!!! Mam nadzieję, że przynajmniej ją otrzyma, choć nie za bardzo wierzę.

  100% oszustów. Nic zalecanego. Nie rozumiem jak google i apple pozwalają na tego typu firmę w swoim sklepie.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Esteban odpowiedź

  Mają siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach… jeśli chcesz stracić pieniądze, śmiało, nieuregulowany broker. 100% oszustwo

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 13. Santi Orozco rozpoczął odpowiedź

  Uważaj, kradną twoje pieniądze
  Jest to bardzo intuicyjne i łatwe dla początkujących, we wszystkim innym jest NAJGORSZE, najpierw blokują konto mojego partnera twierdząc, że możesz mieć tylko 1 konto na osobę, powodem założenia konta nie było konto 2 w 1, a potem blokują konto znajomego, tracąc w ten sposób zdeponowane środki... i nie licząc obsługi klienta, która jest straszna i tysiące błędów, które ta platforma ma... w skrócie najlepsze miejsce, jeśli chcesz stracić Twoje pieniądze albo dlatego, że blokują Cię, gdy chcą zostawić Cię bez dostępu do Twoich pieniędzy i za wysokie prowizje

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Santi, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. StormGain to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 14. Jezus Liz odpowiedź

  Pieprzone oszustwo… manipulują grafiką, a także odnawiają je po ponownym wejściu. Jeśli nie masz żadnej otwartej operacji, nie będą nią manipulować, ale tak długo, jak jesteś lewarowany w pozycji, nieważne jak minimalna jest.. i zaczynasz zarabiać.. NIESPODZIANKA !!!

  Po prostu zrób test, że jesteś właścicielem tej strony, wpłać 10usd, a następnie otwórz operację za pomocą swojego wykresu, a obok innego wykresu btcusd (na przykład tradingview) zwariujesz, jak manipulują wykresem.. Tutaj nawet jeśli jesteś dobry w handlu krypto no nie zarobisz bo ci nie wpuszczą.. A w Scheichei.. tak czy inaczej.. jaka szkoda jako pośrednik.. Przydarzyło mi się wydobycie to samo przed osiągnięciem 10 usd zatrzymuje wszystko. .. w każdym razie .. Szkoda, że ​​nie wiem, kto jest właścicielem, który wziął swój jacht i wsadził go sobie w dupę.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. Oczywiste jest, że broker STROMGAIN manipuluje cenami i wykresami, jest to oszustwo, kilku klientów nie opowiadało podobnych historii. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 15. dzień odpowiedź

  TO NIE STRATA CZASU, KIEDY DOJDZIESZ DO 10US W WYDOBYWANIU APLIKACJA WYWOŁUJE „BŁĄD SIECI” PONOBIE Z BRAKU INTERNETU (KŁAMĘ PONIEWAŻ MAM INNE APLIKACJE I SĄ IDEALNE) USUWASZ CACHY, AKTUALIZOWAĆ, PONOWNIE INSTALOWAĆ I NIC , TERAZ BTC MAGICZNIE OBNIŻA I OSIĄGA 9,30 I ZNOWU JEST IDEALNY. GÓRNICTWO TO OSZUST. Nie wiem, jak to jest handlować i nie podejmuję ryzyka.

 16. Mariana odpowiedź

  Witam, nie polecam, mój doradca sprawia mi problemy. Jeśli porozmawiasz z nimi o wypłatach pieniędzy, to są to czyste problemy. Naprawdę bardzo złe doświadczenie. W ogóle nie polecam Stormgaina. Dziękuję Ci,.

  I zauważ, że narodowa komisja giełdy uznała ich za złodziei za działanie bez zezwolenia z obywatelami Hiszpanii. zwróć uwagę, że to nie żart.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mariana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Algierze, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. Pamiętaj, że jest to firma z Seszeli, to nic innego jak mała wyspa w Afryce, małe bezpieczeństwo i ochrona dla twoich funduszy, które otrzymasz od takiej wyspy. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 17. Jose Miguel odpowiedź

  Witam pobrałem aplikację ale boję się w to zainwestować bo jestem z Dominikany i chciałbym wiedzieć czy mogę bez problemu działać

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, możesz ale nie polecamy StormGain, uważamy, że StormGain jest bardzo niebezpieczną firmą, ze względu na negatywne cechy wymienione w recenzji-

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć JOSE MIGUEL, dziękuję za napisanie o brokerze Stormgain. Lubimy otrzymywać informacje o działaniu tego brokera.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   pozdrowienia

 18. Rosen odpowiedź

  Lubię tę firmę. Prosta rejestracja, bez nieznośnej biurokracji, nawet nie zostaniesz poproszony o paszport. Dość małe prowizje. Wygodna, łatwa do nauczenia, intuicyjna platforma handlowa działa bezbłędnie. Pieniądze wypłacane są zgodnie z regulaminem. Kupiec nie potrzebuje niczego więcej, wszystko inne zależy od niego.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Rosen, nawet jeśli masz pozytywne doświadczenia ze StormGain, nigdy nie polecilibyśmy firmy o takich cechach firma: nieregulowany broker z siedzibą w krajach takich jak Seszele, uważamy ją za bardzo niebezpieczną firmę.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć ROSEN, dziękuję za napisanie o brokerze Stormgain. Lubimy otrzymywać informacje o działaniu tego brokera.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 19. Dadyci odpowiedź

  Myślę, że firma jest dobra. W każdym razie nadal nie znalazłem nic, na co można by narzekać. Cytaty są prawdziwe, bez kolców. Zlecenia są dobrze realizowane. Terminal komercyjny jest bardzo wygodny i działa bez zatorów. Czego więcej może chcieć biedny trader?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witajcie Dadits, o ile macie dobre doświadczenia ze StormGain, pamiętajcie, że o tym rozmawiamy nieuregulowany broker z siedzibą w krajach takich jak Seszele, a jakby tego było mało, ostrzegany przez regulatora finansowego Hiszpanii, inwestowanie pieniędzy u brokerów tego typu jest po prostu zbyt ryzykowne.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć DADITS, dziękuję za napisanie o brokerze Stormgain. Lubimy otrzymywać informacje o działaniu tego brokera.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 20. Joaquin odpowiedź

  StormGain należy do grupy oszukańczych firm, w której znajduje się broker Libertex oraz giełda kryptowalut XCOEX. Innymi słowy, wszystkie należą do słynnego konsorcjum FOREX CLUB, które zmieniło nazwę na LIBERTEX GROUP. Są zarejestrowane w różnych miejscach, zarówno XCOEX, jak i StormGain wskazują, że znajdują się w Londynie, podczas gdy w rzeczywistości działają z Podgoricy, stolicy Czarnogóry, niezabudowanego miasta położonego w Europie Wschodniej. Wyciągnij sobie wnioski.

  To konsorcjum ma bardzo złe komentarze w społeczności Traderów, osobiście padłem ofiarą ich oszustwa. Nie będę opowiadał z nimi mojej historii, ponieważ mówimy o StormGain i nie współpracowałem z tą konkretną firmą, ale zapraszam do odwiedzenia strony CNMV:

  https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=STORMGAIN%20LIMITED&sortExpression=Fecha&sortDirection=1

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Joaquin, dziękuję za udostępnienie wszystkich tych informacji o StormGain.

   pozdrowienia

 21. Javier Luis odpowiedź

  Bądź bardzo ostrożny, ponieważ jest coś bardzo uderzającego, co możesz sprawdzić na własnej platformie. Jest to punkt 4 regulaminu promocji „Odsetki od lokat” obowiązującego od 28 do 10.
  Uważaj, ponieważ ma materiał:

  4. Postanowienia końcowe
  4.1. Organizator Promocji może zmienić niniejszy Regulamin Promocji w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia Uczestników Promocji.
  4.2. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania Uczestników Promocji bez podania przyczyny.
  4.3. Organizator Promocji może zakończyć Promocję w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
  4.4. Wszelkie terminy i definicje użyte w niniejszym Regulaminie mają znaczenie określone w Umowie Organizatora Promocji na usługi międzynarodowych rynków finansowych.

  Innymi słowy, zastrzegają sobie prawo do robienia wszystkiego, co chcą, bez podawania wyjaśnień. Biorąc udział w promocji, zasady te są akceptowane, więc NIC nie można odebrać. Mogą zmieniać te zasady, jak chcą i w dowolnym momencie, zdyskwalifikować kogo chcą, zakończyć promocję wcześniej… i to wszystko bez konieczności powiadamiania żadnego klienta o promocji.

  Lubię ufać.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Javier, bardzo dziękuję za wszystkie te informacje o StormGain.

   pozdrowienia

 22. Ignasio odpowiedź

  Ze względu na młodość firmy wiele osób nie ma do niej wystarczającego zaufania, a to normalne. Ale jako fan Newcastle United chcę podkreślić, że Stormgain jest oficjalnym sponsorem drużyny od zeszłego roku. Niewiele współpracowałem z firmą, mam skromne doświadczenie. Mogę tylko powiedzieć, że oferowany przez nich kurs wymiany jest jednym z najlepszych. To mnie najbardziej pociągało.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ignacio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. Zalecamy bardzo ostrożne korzystanie ze StormGain, ponieważ mówimy o a nieuregulowany broker, mający siedzibę w niebezpiecznych krajach i doradzany przez CNMV, oprócz innych negatywnych cech.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam IGNASIO, dziękuję za napisanie o brokerze Stormgain. Lubimy otrzymywać informacje o działaniu tego brokera.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 23. Dystrybutor handlowców . odpowiedź

  Niedawno otworzyłem u nich rachunek rzeczywisty, choć niewielki, 200 $. Wcześniej handlowałem na koncie demo przez sześć miesięcy, podobało mi się wszystko, dobra realizacja zleceń i dobre wsparcie.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Trader, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Herbata Zalecamy bycie bardzo ostrożnym, ponieważ mówimy o brokerze bez regulacji i już oznaczonym przez europejskie organy nadzoru jako chiringuito finansowe.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć TRADER, dziękuję za napisanie o brokerze Stormgain. Lubimy otrzymywać informacje o działaniu tego brokera.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 24. Julian odpowiedź

  StormGain to SCAM, należą do grupy firm FOREX CLUB, gdzie znajduje się ich numer jeden złodziejska firma "Libertex", mogą znaleźć bardzo złe recenzje na temat tych ostatnich w sieci. Ten broker kryptograficzny sponsoruje Nowy Zamek jako hak do oszustwa. Obsługa klienta jest obrzydliwa, a wszystko dlatego, że zatrudniają ludzi bez doświadczenia i wiedzy, większość z nich to studenci, którzy płacą im grosze i zawsze ich rotują. Nawet menedżerowie kont nie mają tytułu giełdowego, po prostu zadaj im pytania techniczne, takie jak sposób obliczania pipsa w Twojej aplikacji? Nie będą wiedzieć, jak na nie odpowiedzieć, ponieważ większość z nich to posłańcy rappi i glovo, którzy pracują z nimi zdalnie w niepełnym wymiarze godzin. Siedziba tej firmy znajduje się w Czarnogórze zarejestrowana pod nazwą RedCat, aby uniknąć procesów sądowych, a zabawne jest to, że znajduje się ona w stajni koni w miejscowości Podgorica! Nie mają biur w Ameryce Łacińskiej, a nawet nie są tutaj zarejestrowani. Oferują również oszukańcze bonusy i sygnały do ​​działania, które przez pewien czas służą ci, dopóki nie włożysz więcej pieniędzy i zaczniesz tracić. Wypłata pieniędzy jest bardzo trudna, a nawet niemożliwa, zawsze mają problem z ich zwrotem, a zwłaszcza robią to po to, aby klient nadal działał w swojej aplikacji, dopóki nie straci wszystkich pieniędzy. NIE ZBLIŻAJ SIĘ!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Julian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze StormGain. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Skąd znasz ten Forex Club, o którym wspomniałeś?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *