Akcje24 Komentarze
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Akcje24 (zwany również nazwą: stocks24.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się, aby Stocks24 dokonał inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Stocks24 ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy akcje24 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

❌ Akcje24 wspomina będąc częścią: stocks24.com
 
❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu. Według wiadomości otrzymanych od byłych pracowników stocks24, biura maklerskie znajdują się przy Paseo de reforma 250 torre B, 17. piętro (ale czekają na Ciebie w recepcji na 7. piętrze), w Meksyku.
 
❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Uwaga: Stocks24 jest nieregulowanym brokerem. ⛔
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Stocks24, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje opakowań: Konto Mikro, Konto Klasyczne, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: Osobisty menedżer konta, całodobowy serwis i wsparcie, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, wiadomości strumieniowe i analiza rynku.

Konto klasyczne: osobisty menedżer konta, całodobowa obsługa i wsparcie, e-książki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, przesyłanie strumieniowe wiadomości i analiza rynku, codzienna analiza rynku, automatyczne sygnały transakcyjne.

Konto premium: osobisty menedżer konta, całodobowa obsługa i wsparcie, e-książki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, przesyłanie strumieniowe wiadomości i analiza rynku, codzienna analiza rynku, automatyczne sygnały transakcyjne, zaawansowane narzędzia handlowe handel algorytmiczny.

Konto VIP: osobisty menedżer konta, całodobowa obsługa i wsparcie, e-książki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, przesyłanie strumieniowe wiadomości i analiza rynku, codzienna analiza rynku, automatyczne sygnały transakcyjne, zaawansowane narzędzia handlowe handel algorytmiczny, zindywidualizowane porady ekspertów, licencjonowane aktywa usługi zarządzania, ekskluzywne warunki handlowe, promocje VIP.

Rodzaje kont Stocks24
Rodzaje kont Stocks24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Stocks24 to: Platforma MT4.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Stocks24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Stocks24
Strona internetowa Stocks24

Akcje24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: konto demo, trochę informacji o oferowanych produktach, często zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Akcje24 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: stocks24.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Stocks24. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Akcje24 ⬅️

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Akcje24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 
❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań (Vanuatu), dodatkowo szukając opinii o Stocks24 znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. ❌
 
Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 
⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Akcje24 działa w połączeniu z Foptrade, brokera z licznymi skargami na niego oskarżonego o oszukanie swoich klientów.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Stocks24? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

46 komentarze do «Stocks24: Ocena i komentarze»

 1. Xavier Suarez odpowiedź

  Jeśli coś jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to nie jest prawdą.
  Zadzwonili do mnie dzisiaj, dałem im samolot i powiedziałem, że poczekam na ich informacje, aby je przejrzeć, a potem skontaktuję się z nimi, jeśli będę zachęcany. Oczywiście nawet nie odpowiem na ich telefony, jeśli to zrobią, skoro widziałem ich referencje. Dziękuję bardzo za udostępnienie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Xavier, dobra robota, lepiej nawet z nimi nie rozmawiać, są specjalistami od manipulacji i kłamstwa.

   Pozdrowienia.

 2. Martin Esteban odpowiedź

  Poza tym, że oszukują wszystkich swoich klientów, mają nikczemną obsługę, to szumowiny, które tam pracują, motłoch, niewykształcona motłoch, muszą ich wyciągnąć z wysypiska i nauczyć kilku zdań, by oszukać potencjalnych inwestorów…

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Martin, teraz uzyskaliśmy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł przybrać twarz tym przestępcom.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jak to powiedzieć… .Pracowałem z nimi i jedyne, co mogę powiedzieć, to że NIEOOOOO wpłata, zignoruj ​​ich.

  Znajdują się one w Meksyku przy Paseo de reforma 250 Torre B, 17. piętrze, ale czekają na Ciebie w recepcji na 7. piętrze.

  mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami.

  1. poziom: kanwa, odpowiada za kontakt z ludźmi, podając podstawowe informacje, takie jak obecność na szczeblu międzynarodowym w ponad 56, całkowita kontrola nad ich pieniędzmi itp., kraje, w zasadzie bardzo podsumowana kontrola, nie udzielają więcej informacji, ponieważ zgodnie z co Ci powiedzą Wyślą Ci e-mail z informacjami o firmie, ale w rzeczywistości nic Ci nie przysyłają, to tylko haczyk do kontaktu i uzyskania informacji od Ciebie, ponieważ list jest nakreślony na podstawie Twojego doświadczenia zawodowego, więc jeśli jesteś inżynierem i masz dla nich firmę budowlaną, to znaczy, że masz pieniądze, więc jesteś kandydatem na markę i pieniądze od Ciebie.

  2 poziom: sprzedaż, to tam, gdzie są odpowiedzialni za przekonanie Cię do inwestowania z nimi, wyjaśniają bardzo krótko, jak możesz zarabiać od firm, które znasz, takich jak tesla, apple, amazon itp., zabierają Cię do inwestowania, aby pokazać dane i więcej niż nic "rozgrzej się" lub podekscytuj się tak, że jesteś zainteresowany, następnie zabierają Cię na swoje konto handlowe FOP, aby otworzyć u nich konto i wyjaśnić wewnętrznie, jak to działa, na koniec opowiedzą Ci o portfelu inwestycyjnym , w których mówią, że możesz uzyskać zysk od 8% do 15% miesięcznie, wyjaśniają, ile zarobisz w pierwszym miesiącu inwestowania z nimi, mówią cuda biznesu, aby przekonać i inwestuj z nimi. Wyjaśniają usługi, które są 3, konto transakcyjne, które działa jako Twoja bankowość mobilna, platforma Mt4 i porady, które są jak „wartość dodana firmy”, gdzie doradca jest w kontakcie 24 godziny na dobę, aby powiedzieć Ci o której godzinie dobrze jest kupować lub sprzedawać aktywa, w zasadzie twój mistrz w inwestycjach

  Trzecia retencja: jest to część, w której już dokonałeś wpłaty, kontaktuje się z Twoim doradcą, który bierze Cię za rękę, aby wyjaśnić kwestię inwestycji, ma to na celu „rozgrzanie” klienta, gdzie każą mu dużo zarobić pieniędzy, aby potem stracić, ale ponieważ osoba jest bardzo podekscytowana, deponuje ponownie, ponieważ wierzy, że to się nie powtórzy, ale nie jest to, co chce, to zdobyć jak najwięcej pieniędzy,

  Zatrudniają osoby bez studiów, które w wielu przypadkach nie ukończyły nawet liceum, osoby, które szukają pracy, w której zarabiają i mogą się wtedy uczyć; podekscytowani zgadzają się z nimi pracować, nie znają się na temacie, prowadzą tylko bardzo krótkie 1-tygodniowe szkolenie, w którym wyjaśniają krótkie podsumowanie firmy, gdzie według nich znajdują się w 56 krajach i że są regulowane przez FCA i KPGA peri to nie prawda, są one obecne tylko w kilku krajach, między innymi w Meksyku i na Kubie (gdzie poznałem ludzi do pracy dla firmy) obszar retencyjny jest w Austrii (wg) tam przysyłają facetów, którzy są już w sprzedaży od dłuższego czasu. Według firmy to z Londynu Anglia, ale osobiście nie wiem, czy tak jest.

  Są konglomeratem brokerów wśród nich to foptrade.com, stocks24.com itd, ale żaden nie jest uregulowany, zdarzały się sytuacje, że oznaczyliśmy nazwę handlu fop i tego samego dnia powiedzieli, że będziemy oznaczać nazwę stocks24. com tylko dlatego, że bez wcześniejszego wyjaśnienia

  Kolejną ważną rzeczą do rozważenia jest to, że wielu zmienia swoje imiona, to jest Diego Hernández, Ulises Castañón itp., większość z nich wymyśla imię, a przy okazji poznałem Sofíę Castillo Mondragón, jest bardzo miła i miękka. -mówiona dziewczyna, po prostu rzuciłem z powodu stresu, ponieważ wykorzystują cię w środku, ponieważ mają pomysł, codziennie przypominają ci imię twojej matki, celem każdego doradcy jest wpłata 2,000 USD miesięcznie w depozycie, jeśli ty nie osiągają celu, poniżają cię na oczach wszystkich, a w niektórych przypadkach zostajesz zwolniony.
  Przepraszam, że udzielam tego typu informacji, ale pracuję z nimi i cały proces ich pracy znam wewnętrznie, zacząłem z nimi pracować odkąd studiowałem ekonomię i interesowałem się tym tematem, ale zdałem sobie sprawę, że nie uregulowane i Oszustwa, które mają, trwają z nimi tylko 5 miesięcy, NIE WPŁAĆ, będą chcieli ich podniecić i podadzą przykłady banku, z którym współpracują, i że według nie każdy broker może używać mt4 i oni wymyślać lub umieszczać ci przykłady, wszystkie z tego powodu, że również deponujesz, że sami stworzyli własne strony, mówiąc o sobie dobrze, ale ignoruj ​​te strony, ignoruj ​​je.

  Wreszcie nie bądź niegrzeczny wobec doradców, oni nie wiedzą i nawet sami nie wiedzą, co robią, nie wiedzą na ten temat, dlatego tam pracują i znoszą upokorzenia, przez które przechodzą, wszystko z powodu potrzebuję, że większość ma. Przekazuję informacje, aby uniknąć kradzieży pieniędzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, DZIĘKUJEMY ZA NAPISANIE TEJ WAŻNEJ INFORMACJI O STOCKS24 !!!, Teraz uzyskaliśmy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł postawić twarz tym przestępcom.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. SWEET odpowiedź

  DZISIAJ ZADZWOŃ DO MNIE Z TEGO NUMERU 2225009096 ABY POPROSIĆ O MOJEGO E-MAILA.
  WYJAŚNIAJĄ ROLĘ BYCIA BROCKERAMI, ALE CHCĄ MOJEJ POCZTY Z PRZESADNYM WYMAGANIEM.
  Kiedy poprosiłam go, żeby powtórzył moje imię, zrobił to bardzo szybko iw sumie kazałam mu to przeliterować. A POTEM WYJAŚNIŁEM MU, ŻE NAJPIERW PRZEanalizowałbym JEGO STRONĘ, A POTEM ZDECYDOWAŁBYM. JEGO pośpiech był tak duży, że było dla mnie jasne, że nie ufam mi.
  TWOJA BŁOGOSŁAWIONA STRONA JEST BARDZO ZŁA.
  FAKE
  BĄDŹ Z NAMI OSTROŻNY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć DULCE, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Kristian odpowiedź

  Witam, jak się masz Osobiście nie współpracowałem z tym brokerem, ale chciałbym podać informacje o 3 kolejnych brokerach, z którymi musisz uważać:

  YTC.- Ich doradcy to kpina, ponieważ sprawiają, że ufasz sobie, dając kredyty na przeprowadzanie operacji, ale robiąc to, mają otwarte operacje obejmujące całkowitą kwotę tego, co operujesz, po przekazaniu pieniędzy do zapłaty z tego, co ci pożyczyli, zbankrutowali twoje konto.

  Prometheus.- Zaczynają przeprowadzać operacje, abyś mógł zobaczyć, że ich operacje się powiodły, ale gdy chcesz dokonać wypłaty, blokują Cię i usuwają Twoje konto.

  Intercity Corporation.- Nie mają zarządzania ryzykiem iw bardzo niewielu operacjach powodują bankructwo twojego konta.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Kristian, dzięki za informacje, sprawdzimy, czy Twoje recenzje tam są, a jeśli nie, utworzymy je nowe, aby nasi użytkownicy mieli o nich więcej informacji.

   Pozdrowienia.

 6. Bielca odpowiedź

  Wczoraj zadzwonili do mnie 5589934944, faceta, który oprócz szybkiego mówienia zaczął się denerwować, kiedy zacząłem zadawać pytania, skąd wziął moje dane? i inne. Kiedy powiedział mi, że prześle informacje pocztą, odmówiłem mu podania swojego e-maila, a on powiedział, że mają tylko nazwisko i czasem dodatkowe informacje, co wzbudziło we mnie podejrzenia, powiedziałem mu, że nie jest zainteresowany i powiedział mi, że wszyscy jesteśmy zainteresowani niezależnością finansową, prawda? Powiedziałem mu, że tak, oczywiście, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek był tak zainteresowany moimi finansami, żeby do mnie dzwonić, więc kiedy chcę, poszukam kogoś, do kogo mógłbym się zwrócić. i rozłącz się! Mam nadzieję, że już do mnie nie dzwonią.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Bielca, dziękuję za komentowanie na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Luis C. odpowiedź

  Już nie wiem, co u diabła zrobić, żeby przestali ze mną rozmawiać. Na początek nie wiem, skąd dostali mój numer i od pierwszego połączenia (pod koniec 2019 r.) powiedziałem im, że nie jestem zainteresowany. Właśnie otrzymałem (ponownie) inny telefon, teraz z 5585264465. Mogę tylko zablokować ten numer.

 8. Mauritius odpowiedź

  Właśnie otrzymałem wezwanie na akcje .24, z którym rozmawiałem, powiedział mi, że muszę zainwestować, aby otrzymać jego usługi, chciał, żebym się zarejestrował na jego stronie, zwracał uwagę na wszystko, co mi powiedzieli, rozmowa trwała 50 minut, po tym, jak odmówił rejestracji na twojej stronie pani trochę cięła, poprosiłem ją o kontakt w przyszłości, ponieważ w tej chwili nie jestem zainteresowany jej usługą, chociaż nie sądzę, że zrobi to tonem, w jakim rozmowa się skończyła, nie wiem, czy spodziewała się, że od razu zacznę z nimi inwestować, co nie byłoby mądre, bo potrzebne jest wcześniejsze dochodzenie, które mnie tu sprowadziło. Nie inwestowałbym w nie tylko dlatego, że nie są regulowane.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mauricio, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Brunatnożółty odpowiedź

  No to wszedłem tutaj żeby nie wpaść, zadzwonili do mnie numer 5588409574. Podałem maila i nawet otworzyłem konto demo to samo, Kobieta jest, pamiętam tylko, że ma na imię Reveca, zgodziła się zadzwonić ja w poniedziałek, ale tak czy inaczej i tylko jej słucham i mówię na. Dzięki za to forum!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Isabel, dziękuję za pisanie, cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc.

   Pozdrowienia.

 10. Jose Antonio Arias Tapia odpowiedź

  Pewna Ana García właśnie zadzwoniła do mnie z numeru, który również zaczyna się od 55 88, aby zaoferować mi 7% zwrot w ciągu 2 tygodni i wysłać mi informacje na mój e-mail, a później chciała się skontaktować z innym facetem, który był w specjalnej promocji na 16%, ale kiedy powiedziałem mu, że nie znam ich, aby wysłać mi e-mail i że zbadam, kim byli, jeśli byli zarejestrowani w CNBV, ponieważ było wiele oszustw i nie chciałem być częścią statystyki, bo przestałem się nalegać i chodziło o to, że później do mnie zadzwoni, ale po przeczytaniu opisanych tutaj komentarzy już je zablokowałem.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, masz się dobrze, straciłbyś dużo pieniędzy.

   Pozdrowienia.

 11. Zabijaka odpowiedź

  Dzwoniła do mnie osoba z tego samego numeru 55 8526 2529 i upierała się, że jest to dom maklerski. Po 3 telefonach raczył dać mi swoją stronę internetową i szybko ją przeanalizowałem. Jeśli jest to firma, jej portal lub strona internetowa nie będą miały części w języku hiszpańskim i angielskim; Ich argumentem było to, że skoro są międzynarodową firmą, dlatego pojawiły się w kilku językach. Moje klapki… co! Nie przynosi numeru ani adresu kontaktowego, a jedynie e-mail, który nawiasem mówiąc nie pochodzi od osoby, ale z obszaru wsparcia. Odkąd do mnie zadzwonił powiedziałem mu, że nie jestem zainteresowany, że nie mam dodatkowej wagi do odłożenia, że ​​żyję z dnia na dzień, ale on nalega za bardzo…. Aha, a kiedy dzwonią, słychać atmosferę ulicy, nie mają biur? co doprowadziło mnie do wniosku, że są absolutnymi i czcigodnymi oszustami ...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Hector, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Hermes odpowiedź

  Skontaktował się ze mną niejaki Javier Ovalles, proponując zakup po niskich kosztach udziałów w firmach takich jak Rivian, zanim wejdą na giełdę, a następnie zarobienie do 25% w ciągu 15 dni.

  Powiedziałem mu, że zainwestuję 1000 USD, a potem powiedział mi, że zaakceptuje je, jeśli po 15 dniach zainwestuje zyski lub postawi większą inwestycję. Nie podobało mi się już kondycjonowanie.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Hermes, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. JEZUS ZARAZUA ABUNDIS odpowiedź

  OSOBA JAEL ANGON DZWONI DO PAŃSTWA ZE STOCKS24 POD NUMEREM KOMÓRKOWYM 55 5540 9509, ABY W CIĄGU DWÓCH TYGODNI OFEROWAĆ PAŃSTWU USŁUGI INWESTYCYJNE Z ZWROTEM W WYSOKOŚCI 7%.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JEZUS, wydajność będzie dla nich 100%, zatrzymają wszystkie Twoje pieniądze !!! Bardzo dziękujemy za komentowanie Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Rvr odpowiedź

  Wzywają non stop. Kiedy się z nimi konfrontujesz, denerwują się. Skończyło się na tym, że mówili mi, żebym dalej się wkręcał, bo nie chcę inwestować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rvr, próbują cię sprowokować do wejścia, są agresywną taktyką komercyjną tych oszustów, nie słuchaj. Bardzo dziękujemy za komentowanie Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. VR odpowiedź

  : Albo dzięki za ostrzeżenie, właśnie skontaktował się ze mną niejaki Luis Alfredo Salas w CDMX, który według ich biura na rogu BMV przy rondzie La Palma zadzwonił do mnie z numeru +52 55 8526 2529 , z tego Numer wprowadził połączenie, ale ponieważ odbierają tylko połączenia z tego numeru, ale nie odbierają, oddzwaniają na ten numer i mówi, że wybrany numer jest niedostępny. Aby wzbudzić zaufanie, ta osoba podała mi numer swojego agenta CDR brokera, który korzysta z MT4, udało mi się założyć prawdziwe konto testowe, ale jest w zerach i powiedział, że zaczynają inwestować od 1 tys. USD, powiedział mi, że jego konglomeratem jest market .com Sales Cast Investment Limited i jego siedziba znajduje się w Londynie. Podczas rozmowy zacząłem szukać w Google i znalazłem tę stronę ostrzegającą o Stock24 lub Bolsa24 o nich; potem je blokuję, bo z tego co wyczytałem to oszuści… .dzięki za raport, udostępniam to tutaj na wypadek, gdyby to komuś pomogło.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć VR, dobry komentarz, bardzo dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Ruiz Montes odpowiedź

    Właśnie odbyłem z nimi konsultację, dwie godziny na telefonie z dość przekonującymi argumentami i graficznymi przykładami jak te wszystkie wymienione tutaj, zakładanie konta na platformie, nawet te same początkowe kwoty inwestycji, dziękuję za stworzenie tych przestrzeni do znalezienia dobre lub złe referencje od takich firm, teraz wiem, że to nie jest opcja

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Ruiz, dziękuję za komentowanie Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Chris odpowiedź

   To podłe oszustwo. Przynoszą ci kłamstwa, które według ciebie generują pieniądze, ale w końcu wychodzą z tego, że nagle wszystko zostało stracone i proszą o więcej inwestycji, aby móc odzyskać? Ale chodzi o czysty teatr, żeby pieprzyć cię więcej pieniędzy!

 16. Santiago odpowiedź

  To ci sami oszuści z foptrade.com
  Zostałem oszukany przez te nikczemne śmieci. Tylko niedoinformowani mogą inwestować w firmę z siedzibą na Vanuatu.
  Regulowane przez ALi Babę i 40 złodziei. Jak zgłosić tych nieuczciwych brokerów? Dziękuję Ci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Santiago, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mario, nie wysyłaj im swojej dokumentacji i spróbuj wykonać kopię zapasową płatności w swoim banku. Dziękujemy za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Cecilia odpowiedź

   Cześć Mario, przeczytałem, że zdeponowałeś je na Stock24, czy odzyskałeś je z powrotem?

 17. u odpowiedź

  Witam, czy wiesz jak mogę wypisać się z platformy?
  Nie chcę już mieć kontaktu z tymi ludźmi

 18. Roy odpowiedź

  To złodzieje, namówili mnie telefonicznie, osoba o imieniu Santiago Villegas Suta, ten facet powiedział mi, że to najlepsza opcja, że ​​nie bał się zainwestować itp. .. .. totalne oszustwo straciłem 100 dll, to jest niewiele, ale bolało, bo to prawda, zdałem sobie sprawę z oszustwa, kiedy ten dupek powiedział mi, że pracował tylko z ludźmi od 1000 USD wzwyż i że tylko marnował swój czas ze mną

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Roy, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 19. Marcos Ochoa odpowiedź

  TO BROKER VANUATUU !!!!

  PROSZĘ NIE MYLIĆ SIĘ INWESTOWANIA W TEGO RODZAJU FIRM BEZ REGULACYJNYCH I NA OPARCIU NA ZAGINIONEJ WYSPIE W ŚRODKU OCEANU, WTEDY NArzekasz, że jesteś oszukany, ALE INWESTUJESZ PIENIĄDZE W FIRMIE DUCHA

  NIE RÓB TEGO!!! NIE ODDAWAJ PIENIĘDZY CAŁKOWICIE NIEZNANEMU, KTÓRZY DZWONI DO CIEBIE TELEFONICZNIE, SKOŃCZYSZ BEZ PIENIĘDZY I Z JEDNYM Z NAJGORSZYCH DOŚWIADCZEŃ TWOJEGO ŻYCIA, POWIEM CI DOŚWIADCZENIEM

  KILKA MIESIĘCY TEŻ ZOSTAŁA OSZKODZONA PRZEZ TEGO RODZAJU FIRMY, JEŚLI CHCESZ ZAINWESTOWAĆ, ZRÓB TO Z DOBRYM I BEZPIECZNYM BROKEREM, A NIE Z BROKEREM VANUATU BEZ ŻADNYCH PRZEPISÓW!!!! NIE BĄDŹ GŁUPI!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcos, masz całkowitą rację, dzięki za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 20. Daniel odpowiedź

  TO OSZUST, DAŁEM IM PIENIĄDZE, ALE NIGDY NIE OTRZYMAŁEM GROSA ZYSKÓW, JAK MOGĘ ICH ZGŁOSIĆ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za komentarz na Stocks24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *