Akcje20 Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Akcje20 (zwany także imieniem: stocks20.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się, aby Stocks20 dokonał inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Stocks20 ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Stocks20 ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Akcje20 wspomina o byciu częścią: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy mieści się w: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że Akcje20 nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Stocks20 jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Akcje20, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto mikro: Osobisty menedżer konta, wsparcie 24/XNUMX, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, wiadomości strumieniowe i analiza rynku

Konto klasyczne: osobisty menedżer konta, wsparcie 24/XNUMX, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, wiadomości strumieniowe i analiza rynku, codzienne sygnały.

Konto premium: osobisty menedżer konta, wsparcie 24/XNUMX, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, wiadomości strumieniowe i analiza rynku, codzienne sygnały.

Konto VIP: osobisty menedżer konta, całodobowe wsparcie, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, przesyłanie strumieniowe wiadomości i analiza rynku, codzienne sygnały, licencjonowane usługi zarządzania aktywami.

Rodzaje kont Stocks20
Rodzaje kont Stocks20

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Co oferuje Stocks20: platforma MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Akcje20 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Stocks20
Strona internetowa Stocks20

Akcje20 zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług i rynków, na których działa, wiadomości rynkowe i analizy, wykresy na żywo, często zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Akcje20

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: stocks20.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Giełdy20. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Akcje20

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Stocks20 jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Akcje20 utrzymuje bliskie relacje z Nexamarkety y Rynki FGS, brokerzy o bardzo złej reputacji i z kilkoma skargami przeciwko nim.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Stocks20? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «Stocks20: Ocena i komentarze»

 1. Sergio odpowiedź

  Zadzwonili do mnie, żebym zainwestował w tę spółkę Stocks20, mówiąc, że są regulowane, że mają obligacje na zwiększenie kapitału, który inwestuję, że dają mi akcje Amazon jako wsparcie itp. Miałem już niefortunne doświadczenie na które wciąż nie ma rozwiązania z Apolo Trade Limited kolejna firma zajmująca się scammingiem i nie dam się nabrać na inną, chociaż ten drugi naleganie jest bardzo silne ze strony komunikujących się osób, dziękuję za informowanie mnie o tym Brokerze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za komentowanie Stocks20. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Informacje o oszustwie odpowiedź

  Są częścią grupy brokerów: stocks20.com, nexamarkets, fgs markets i simpletrade.

  Publikują oferty pracy, z tego telefonu rekrutują osoby +52 55 6256 2959 i [email chroniony] y [email chroniony] Robią to pod nazwą aktywnych finansowych niektórych rzeczy, które oferują „Wynagrodzenie 8,000 XNUMX pesos (meksykańskie) miesięcznie + premie. - Miejsce pracy Av. Paseo de la reforma. Wysłali oferty kilka dni temu, więc wiem, że ci złodzieje są aktywni.

  W ofercie pracy umieścili również:

  - Telefon wykonawczy

  Powiązane są też nazwiska pozornie pracowników tej firmy:

  Daniela Clorio - Koordynator ds. Zasobów Ludzkich w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/daniela-clorio-10007510b/

  Elizabeth Acosta - Koordynator ds. administracyjno-finansowych w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/elizabeth-acosta-212690125/

  Z pewnością ktoś może udzielić nam więcej informacji, ale osoby dotknięte chorobą znajdują się podobno w Mexico City, w okolicy alei Paseo de la Reforma, chociaż nie udało mi się potwierdzić tych informacji.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć, dzięki za komentowanie Stocks20. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *