✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

STEIGEN MAKLER Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera STEIGEN MAKLER, jest brokerem CFD, najwyraźniej specjalizującym się w kryptowalutach (takich jak Bitcoin). Czy STEIGEN MAKLER jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Steigen Makler spółka z ograniczoną odpowiedzialnością .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Londynie, UK.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspomina o byciu brokerem regulowanym przez FCA (organ regulacji finansowej Anglii) i CySEC (organ regulacji finansowej Cypru), ale nie udało nam się znaleźć żadnego z tych regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez STEIGEN MAKLER, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 15.000 1 $, dźwignia do 100: XNUMX, dedykowany opiekun konta.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, dźwignia do 200: XNUMX, dedykowany opiekun konta.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy 1.000.000 1 500 $, dźwignia do XNUMX: XNUMX, dedykowany opiekun konta.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera STEIGEN MAKLER (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont STEIGEN MAKLER
Rodzaje kont STEIGEN MAKLER

Te platformy do obsługi że oferty STEIGEN MAKLER są następujące: nie wspominają o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które STEIGEN MAKLER udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa STEIGEN MAKLER
Strona internetowa STEIGEN MAKLER

STEIGEN MAKLER zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają bloga, objaśnienie instrumentów (kryptowaluty), którymi można handlować ze Steigen Makler, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, najwyraźniej mają również " akademia handlu ”, tylko, że aby uzyskać do niej dostęp, konieczne jest posiadanie konta w Steigen Makler, więc nie mogliśmy korzystać z akademii, kalendarza ekonomicznego, słownika.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o STEIGEN MAKLER

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: steigenmakler.com

Número de teléfono: + 44 2039362238

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma STEIGEN MAKLER jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym, a przepisy, które wymieniają na swojej stronie internetowej, pochodzą od innych firm, wspominają o wieloletnim doświadczeniu, ale my nie byliśmy udało się znaleźć jedną recenzję ich w Internecie, a ich konta w sieciach społecznościowych wydają się być utworzone kilka miesięcy temu.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o STEIGEN MAKLER? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

21 komentarze do «STEIGEN MAKLER: Ocena i komentarze»

 1. Felmana Chitivy Cifuentesa odpowiedź

  To samo przydarzyło mi się, firma smartpnews skontaktowała się ze mną z Meksyku, aby zainwestować kapitał u brokera o nazwie Sentinel 1973, a który zaczął z kapitałem w wysokości 20.000.00 43.000.00 w ciągu czterech miesięcy, miał skumulowaną kwotę XNUMX XNUMX w USA. Mój błąd polegał na tym, że w tym czasie Nie prosiłem o zwrot kapitału, po tym czasie poinformowali mnie, że prowadzą negocjacje, aby pośrednik Steigen makler przyjął klientów, w rzeczywistości tak się stało, wysłali mi dokumenty, umowy i wszystko, aby przenieść mnie do tego nowego broker, po kilku miesiącach nadal zwiększałem swoje zyski.

  Pewnego dnia zadzwonili do mnie i zrobili dla mnie cały występ, abym posłuchał, gdzie było oczywiste, że tracę kapitał plus zyski i że jedyną opcją, jaką miałem, było wysłanie kolejnych 20.000.00 2017 US, za które wspiąłem się (ponownie spadłem w pułapka) po kilku miesiącach, w miesiącu marcu 50.255.70 miałem zgromadzone na koncie 10.000.00 XNUMX US, za które poprosiłem o zwrot XNUMX XNUMX US
  Podobno wysłali mi pismo z Citibank w Honkon, w którym powiedzieli, że przelew nie był możliwy i że prawnicy Brokera musieli mnie zbadać, jednak kontynuowałem negocjacje i komunikację do sierpnia 2017 roku, kiedy otrzymałem telefon, w którym powiedzieli mi że mieli lepszy biznes, z wyższymi zwrotami, ale że musiałem wysłać im kolejne 20.000.00 2018 USD, za co odmówiłem i poprosiłem o zwrot mojego kapitału plus zwroty, od tego dnia nie komunikowali się ze mną ponownie, bez Jednak ja ciągle wchodziłem na stronę i potwierdzałem, że moja inwestycja jest ważna, w lutym XNUMX pewnego dnia wszedłem na stronę steigenmakler, com i caul było zaskoczeniem, że tej strony nie byłem, usunęli ją
  W tym momencie zrozumiałem i zrozumiałem, że mnie oszukali, mam e-maile, dokumenty, umowy podpisane pieczątką i na ich papeterii, ale kogo zgłosiłem,
  Dlatego, gdy się inwestuje, lepiej niż podmiot, niż oddział, żeby w kraju, w którym się mieszka, biuro maklerskie miało fizyczne biuro w celu zgłoszenia roszczenia.

  Zrozumiałem, że zdarzają się uczciwi, odpowiedzialni, posłuszni włamywacze i że niestety są inni niż dobrzy, którzy są oszustami i złodziejami

  Chcę podzielić się z każdym, kto odwiedza tę stronę moim doświadczeniem, mam nadzieję, że zostanie opublikowany is

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Felman, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MMT Investing Group… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy masz jakąś stronę internetową lub więcej informacji o tej firmie, o których wspominasz w „SmartPNews”? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Innymi słowy, są one powiązane z Broker Sentinel1973.

   Pozdrowienia.

 2. ricardo odpowiedź

  Dzień dobry, powiem ci, jaka jest ich strategia, dzwonią do ciebie z Meksyku, osoby alias "DIEGO VENERY" z firmy konsultingowej quantuninvestment.com.mx iz Wielkiej Brytanii steigen makler i / lub wzrost wartownika. Pseudonim „ELENA OMAÑA” obsługi klienta w Ameryce Łacińskiej i alias analityk „TONY HASAF”.

  KOMENTARZ DO CIEBIE Jeśli chodzi o Twoje pytanie dotyczące brokera STEIGEN MAKLER, z przykrością muszę powiedzieć, że znajduje się on wśród nieregulowanych brokerów, ponieważ chociaż jest reklamowany z siedzibą w Wielkiej Brytanii i regulowany przez FCA (organ regulacji finansowej Anglii) i przez CySEC (cypryjski organ nadzoru finansowego), nie byli w stanie zweryfikować tych przepisów, więc wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany.
  Niestety zostałem oszukany i nie chcą zwrócić moich pieniędzy, teraz muszę skontaktować się z lokalnym biurem w Wielkiej Brytanii, aby rozpocząć proces roszczenia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami ze Steigenem Maklerem, pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tę firmę? Podpisaliśmy się pod nazwą quantuninvestment, jeśli masz jakieś inne informacje o tej firmie, które Twoim zdaniem mogą Cię zainteresować, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

  • Armando odpowiedź

   komentarz dla Ricardo:
   Chciałabym z tobą porozmawiać, też zainwestowałam, ale to krótki czas, gdybyś mógł
   skontaktuj się ze mną, bardzo bym to docenił.

 3. Ricardo odpowiedź

  PRZEBACZENIE!!! ludzie, którzy twierdzą, że mają już 4 lub 8 miesięcy, mogą ćwiczyć. Powiedz swojemu doradcy, że zamierzasz się wycofać, aby mógł obserwować, co wyślesz, tak jak mi się to przydarzyło, zakłada się, że teraz jestem Ci winien i wszystkie moje transakcje były udane i bardzo produktywne w dolarach „NARODZENIE” przyjaciele ta firma nie jest regulowana, ”WPISZ TĘ STRONĘ ZOBACZ, GDZIE PRZEKAZUJE CIĘ banking.steigenmakler .com /. Uważaj, aby nie tracić pieniędzy, połączmy się, aby usunąć maskę z tych osób

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami ze Steigenem Maklerem, pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tę firmę? Dodaliśmy również recenzja na temat portfela Sentinel Growth, jeśli chcesz skomentować swoje doświadczenia z nimi.

   Pozdrowienia.

 4. INVERTER-UWAGA odpowiedź

  Ten broker kontaktuje się ze mną telefonicznie z Meksyku i mówi mi, że SENTINEL przejął innego angielskiego brokera. Jakie mają informacje na temat tego ostatniego?Dodatkowo komentują, że żądane środki będą w CITIBANK w HONG-KONGU i że jestem właścicielem tego konta, ale potem mówią mi, że jest to rachunek skonsolidowany i mam dostęp to przez odniesienie do numeru. Więc zastanawiam się, czy jestem klientem banku, czy też jak się wydaje, że jest klientem banku, a ja jestem tylko referencją w powietrzu. Domniemane bezpieczeństwo mojego depozytu nie jest dla mnie jasne

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj "ostrożny inwestor", ciekaw co mówisz, prześlij nam stronę takiego brokera wartowniczego, prawda? ten broker o nazwie sentinel? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo brokera, jest to broker nieuregulowany, więc nie będziesz miał dużego bezpieczeństwa.

   Pozdrowienia.

 5. Ricardo odpowiedź

  Ostrzegają tylko potencjalnych klientów, a jeśli nie zainwestujesz, grożą ci łańcuch nieuczciwych brokerów o różnych nazwach

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami ze STEIGEN MAKLER, szkoda, o czym wspominasz. Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę? Jeśli pamiętasz nazwy innych brokerów, którzy wspominają o Tobie, byłoby wspaniale, gdybyś się nimi z nami podzielił...

   pozdrowienia

 6. Ricardo odpowiedź

  Cześć José, ja też mam konto, jak na razie obsługa idzie dobrze, mam 4 miesiące, doceniam Wasze komentarze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami ze Steigenem Maklerem, pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

 7. Józef R odpowiedź

  Witam, mam u nich konto, dlaczego mówią, że nie są regulowane? Moje konto jest prowadzone przez mojego analityka z Londynu, mam już z nimi 8 miesięcy. Jeśli masz dodatkowe informacje, doceniam Twoje uwagi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, to nie ma nic wspólnego, jeśli twój analityk jest podobno w Londynie lub Tokio, Steigen Makler jest nieuregulowanym brokerem.

   Pozdrowienia.

 8. INWESTOR II odpowiedź

  Według nich są oni regulowani przez FCA, ale licencja, którą pokazują na swojej stronie internetowej, odpowiada innej firmie, która według zapisów FCA nie jest z nimi powiązana.

  Malowanie SCAM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Inwestorze, dokładnie, nie udało nam się również znaleźć rzekomego przepisu, prawda jest taka, że ​​nie wygląda to zbyt zachęcająco.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Inwestorze, dokładnie, są nieuregulowanym brokerem.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *