Komentarze na temat umiejętności

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Umiejętności (zwany także skilling.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Skilling jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Skilling. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Skilling Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Cyprze i Seszelach.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez CySEC na Cyprze i przez FSA na Seszelach.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Skilling, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont/planów: Konto standardowe i konto premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 USD / EUR, dźwignia do 1:500, spready od 0.7 pipsa, handel mikro lotami, dozwolone skalpowanie, poziom Stop Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD / EUR, dźwignia do 1:500, spready od 0.1 pipsa, handel mikro lotami, dozwolone skalpowanie, poziom Stop Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

Rodzaje kont umiejętności
Rodzaje kont umiejętności

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Skilling to: własna platforma, MT4 y cTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Skilling udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna do spraw umiejętności
Strona poświęcona umiejętnościom (Europa)
Witryna do spraw umiejętności
Witryna dotycząca umiejętności (Ameryka Łacińska)

Skilling zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, definicje niektórych pojęć, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Umiejętności |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: skilling.com

Número de teléfono: +44 208 080 6555 | +357 22 276710

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Umiejętności <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Umiejętności jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, gdyż choć jest brokerem regulowanym, to znajduje się w dwóch najbardziej niepewnych krajach świata, więc w tym przypadku nie bierzemy pod uwagę regulacji (wspomnij też o regulacji Wielkiej Brytanii, ale to nie do końca prawda), ponadto, szukając opinii na temat Umiejętności Znaleźliśmy kilka, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Skillingu? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Umiejętności: ocena i komentarze»

 1. Rey odpowiedź

  Tak, zdecydowanie oszustwo, nie ufaj im, to tchórzliwi kłamcy, zastanawiam się teraz, jak mogę odzyskać to, co straciłem, nawet byłem zadłużony

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rey, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Skilling. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.