Sinatra Capital Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Sinatra Capital (zwany również sinatra-capital.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Sinatra Capital jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Sinatra Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: SINATRA CAPITAL MARKETS.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Sinatra Capital, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Złote, Konto VIP i Konto Islamskie. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: Osobisty menedżer konta zapewniający pomysły handlowe i wsparcie, kursy handlowe z kierownikiem konta, zarządzanie ryzykiem konta i kontrola, stałe spready, pokrycie rynku meczów na żywo, codzienna analiza rynku, bezpośredni dostęp do pokoju handlowego i naszego panelu badawczego oraz zespołu ekspertów, szybko egzekucja, szybkie wypłaty i płatności, pomoc zdalna, dźwignia do 1:500.

Złote konto Gold- Osobisty menedżer konta zapewniający pomysły handlowe i wsparcie, kursy handlowe z kierownikiem konta, zarządzanie ryzykiem konta i kontrola, oferty specjalne i aktualizacje, bardzo niskie stałe spready, pokrycie rynku meczów na żywo, bezpośredni dostęp do pokoju handlowego oraz naszego panelu badawczego i zespołu ekspertów, codzienna analiza rynku, szybka realizacja, szybkie wypłaty i płatności, zdalna pomoc, dźwignia do 1:500.

Konto VIP- Osobisty menedżer konta zapewniający pomysły handlowe i wsparcie, kursy handlowe z kierownikiem konta, zarządzanie ryzykiem konta i kontrola, oferty specjalne i aktualizacje, bardzo niskie stałe spready, pokrycie rynku meczów na żywo, bezpośredni dostęp do pokoju handlowego oraz naszego panelu badawczego i zespołu ekspertów, codzienna analiza rynku, szybka realizacja, szybkie wypłaty i płatności, zdalna pomoc, dźwignia do 1:500.

Konto Islamskie: stały spread, Osobisty menedżer konta zapewniający pomysły handlowe i wsparcie, pokrycie rynku meczów na żywo, codzienna analiza rynku, kursy handlowe z kierownikiem konta, zarządzanie i kontrola ryzyka konta, szybkie wypłaty i płatności, dostęp Obsługiwane przez salę handlową 24/5, szybka realizacja, zdalna system, dźwignia do 1:500.

Las platformy do obsługi że Sinatra Capital oferuje: platformę Kupiec Veta.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Sinatra Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Sinatry Capital
Strona internetowa Sinatry Capital

Sinatra Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, codzienna analiza, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Sinatra Capitaltra |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: sinatra-capital.com

Número de teléfono: 00971-42783528

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Sinatra Capitaltra <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Sinatra Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Biorąc to wszystko pod uwagę, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), szukając opinii na temat Sinatra Capitaltra Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Sinatra Capital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Sinatra Capital: ocena i komentarze»

 1. Anioł odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Angel, dzięki za pisanie o Sinatra Capital. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.