Komentarze na temat SECURCAP
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera SECURCAP (zwany także nazwą: securcap.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy SECURCAP jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o SECURCAP ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy SECURCAP ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

 
✅ BEZPIECZEŃSTWO wspomina będąc częścią: Securcap Securities Ltd.
 
❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.
 
❌Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że jest to broker regulowany przez FSA.
 

Uwaga: SECURCAP ma słabą regulację jakości. ⛔

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌
 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SECURCAP, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont: Konto na żywo i konto premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.
 
Rachunek na żywo: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 200, spread od 3 pipsów, dźwignia do 1: 100, minimalny lot 0.1.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, spread od 1 pipsa, dźwignia do 1:200, minimalny lot 0.1.

Rodzaje kont SECURCAP
Rodzaje kont SECURCAP

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
 
La platforma do działania oferowane przez firmę SECURCAP to: Platforma MT5.
 

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które SECURCAP udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa SECURCAP
Strona internetowa SECURCAP

 
SECURCAP zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: kalendarz ekonomiczny, słowniczek, wyjaśnienie ważnych pojęć, rachunek demo, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.
 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat SECURCAP 🌐

 
🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: securcap.com

📞Numer telefonu: + 248 4323 763

📧 E-mail: [email chroniony]
 

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat SECURCAP. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

➡️ Ocena włączona SECURCAP

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? SECURCAP jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022
 
❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma zarejestrowana w kraju, który jest zbyt niebezpieczny dla tych działań, ze względu na brak regulacji lub drobne regulacje prawie nie istnieją. Ponadto, szukając więcej informacji o SECURCAP, znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o brokerze. ❌
 

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using. ⛔.

 
⛔ Uwaga ⛔ : aktualizacja: według wiadomości od klientów SECURCAP, firma jest powiązana z innymi brokerami o bardzo złej reputacji i różnych skargach od organów nadzoru finansowego; uBankier, Financika Handel, Ontega, XLNTrade, Handel A3, 70 Transakcje y Warren Bowie i Smith.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌
 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o SECURCAP? Jakie było twoje doświadczenie?
 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «SECURCAP: Ocena i komentarze»

 1. Laura odpowiedź

  Dzień dobry. Chciałbym Cię zapytać o brokera o nazwisku Warren Bowie and Smith: https://wbandsmith.login.tradenetworks.com/login Zadzwonili do mnie informując, że ich szukałem, ale naprawdę nie pamiętam, że to zrobiłem, informacje, które przekazują są bardzo obiecujące przy inwestycji 200 zł, jednak szukam informacji na ich temat i znajduję tylko dwie recenzje, które mówią bardzo dobrze, ale obserwuję, że jej siedziba znajduje się na wyspie w Afryce i mówi, że jest to strona bezpieczna, więc po przeczytaniu tego wzbudziła nieufność. Czy wiesz o tym coś? Z góry bardzo dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Laura, dziękuję za komentarz na temat SECURECAP. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. Luciana odpowiedź

  Nie chcą zwrócić pieniędzy, które im dałem na inwestycje, czy możesz mi pomóc?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luciana, dziękuję za komentowanie SECURCAP. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.