Komentarze na temat RubyFinance
W tej sekcji przeanalizujemy brokera RubyFinanse (zwany również nazwą: rubyfinance.world), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy RubyFinance jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o RubyFinance ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy RubyFinanse? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ RubyFinance wspomina o byciu część: Inure Consulting Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: RubyFinance jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje RubyFinanse, w tym przypadku okazuje się, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Brązowe, Konto Szmaragdowe, Konto Saphire, Konto Rubin i Konto Diamentowe  Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, minimalny lot 0.01, darmowe sygnały, płynny spread, podstawowa edukacja.

Konto Szmaragdowe: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, minimalny lot 0.01, darmowe sygnały, zmienny spread, podstawowa edukacja, cotygodniowe przeglądy rynku.

Konto szafirowe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, minimalny lot 0.01, darmowe sygnały, zmienny spread, zaawansowana edukacja, cotygodniowe przeglądy rynku, zarządzanie ryzykiem, osobisty menedżer.

Konto Rubina: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, minimalny lot 0.01, darmowe sygnały, zmienny spread, zaawansowana edukacja, cotygodniowe przeglądy rynku, zarządzanie ryzykiem, osobisty menedżer, spersonalizowane usługi, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, minimalny lot 0.01, darmowe sygnały, zmienny spread, edukacja premium, cotygodniowe przeglądy rynku, zarządzanie ryzykiem, osobisty menedżer, spersonalizowane usługi, ochrona przed ujemnym saldem, profesjonalny plan handlowy.

Rodzaje kont RubyFinance
Rodzaje kont RubyFinance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
La platforma do działania które oferuje RubyFinance to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które RubyFinance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna RubyFinance
Witryna RubyFinance

RubyFinanse zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach i usługach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat RubyFinanse 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: rubyfinance.world

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy RubyFinance. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona RubyFinance

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? RubyFinanse jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o RubyFinance znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze.

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o RubyFinance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «RubyFinance: Ocena i komentarze»

 1. Julian odpowiedź

  -Witam, MAM PROBLEMY Z WYPŁACĄ PIENIĄDZE, DZWONIAM KILKA RAZY W TYGODNIU I NIE POMAGAJĄ MI CZY JEST MOGĘ ZROBIĆ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Julian, dziękuję za komentowanie RubyFinance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *