Komentarze RoyalCryptoBanc

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RoyalCryptoBanc, jest brokerem Forex, CFD i jakby tego było mało również kryptowalut. Czy RoyalCryptoBanc naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zauważyć, że strona RoyalCryptoBanc ma stronę w języku angielskim, chociaż ze względu na różne komentarze klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się również zrobić recenzję.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, chociaż gdyby miał tam siedzibę, to powinno być regulowane przez FCA (regulator brytyjski) i wydaje się, że nie jest to chaos.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ RoyalCryptoBanc nie wspomina nic o swojej regulacji, wspomina o byciu regulowanym przez IFMRRC, chociaż nie uważamy tego niezależnego i pozarządowego podmiotu za bezpieczny..

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez RoyalCryptoBanc, zauważamy, że oferuje 5 rodzajów kont: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe.

Konto brązowe: Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, wprowadzenie platformy, dedykowany opiekun konta, bonus do 100%, 3 sesje edukacyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy 5.000 $, wprowadzenie do platformy, dedykowany opiekun konta, bonus do 100%, 5 sesji edukacyjnych, wirtualne książki edukacyjne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy 10.000 125 $, wprowadzenie na platformę, dedykowany opiekun konta, bonus do 7%, 3 sesji edukacyjnych, wirtualne książki edukacyjne, XNUMX sesje z analitykami.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy 50.000 150 $, wprowadzenie na platformę, dedykowany opiekun konta, bonus do 10%, 5 sesji edukacyjnych, wirtualne książki edukacyjne, XNUMX sesji z analitykami, szybsze wypłaty.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy 100.000 200 $, wprowadzenie na platformę, dedykowany opiekun konta, bonus do 15%, 8 sesji edukacyjnych, wirtualne książki edukacyjne, XNUMX sesji z analitykami, szybsze wypłaty.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera RoyalCryptoBanc (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont RoyalCryptoBanc
Rodzaje kont RoyalCryptoBanc

Te platformy do obsługi że oferty RoyalCryptoBanc to: wierzymy w platformę RoyalCryptoBanc, ponieważ nie określają tego.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które RoyalCryptoBanc udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona RoyalCryptoBankBa
Strona RoyalCryptoBankBa

RoyalCryptoBanc zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych powyżej, wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o RoyalCryptoBanc

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.royalcryptobanc.com

Número de teléfono: + 44 2039369033

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena na RoyalCryptoBanc <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma RoyalCryptoBanc jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: podobno ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie jest regulowany przez FCA, jak powinien każdy broker z siedzibą w tym regionie, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany , nie wspominając, do której firmy należy, szukając informacji zauważamy, że CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przeciwko firmie.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RoyalCryptoBanc? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «RoyalCryptoBanc: Ocena i komentarze»

 1. Mateo odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mateo, dzięki za napisanie o RoyalCryptoBanc. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.