Komentarze na temat Royal Capital Pro

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Royal Capital Pro (zwany także royalcapitalpro.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Royal Capital Pro naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Royal Capital Pro, ponieważ otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą podajemy znać informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Royal Capital Pro.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Royal Capital Pro, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Islamskie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, bez prowizji, 150% poziomu wezwania do marży, 5% opłaty za wcześniejsze zamknięcie, opiekun konta z dyplomem ekonomii, mnóstwo materiałów do zrozumienia handlu, bezpłatne sesje dzielenia się tutorialami (3 lekcje), codzienne rekomendacje opiekuna konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, bez prowizji, 150% poziomu wezwania do marży, 5% opłaty za wcześniejsze zamknięcie, opiekun konta z dyplomem ekonomii, mnóstwo materiałów do zrozumienia handlu, bezpłatne sesje dzielenia się tutorialami (5 lekcje), codzienne rekomendacje opiekuna konta.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, bez prowizji, 150% poziom wezwania do marży, 5% opłata za wcześniejsze zamknięcie, opiekun konta z wykształceniem ekonomicznym, materiały do ​​zrozumienia najbardziej zaawansowanych strategii, bezpłatne sesje wymiany instruktażowych (7 lekcji), rekomendacje dziennego opiekuna konta, codzienna analiza, dostęp do samouczków wideo.

Konto Islamskie: Kupno i sprzedaż odbywają się natychmiast i bez klauzuli odroczenia, wszystkie waluty są należycie, jeśli istnieje jakakolwiek stawka lichwy, umowa jest nieważna.

Rodzaje kont Royal Capital Pro
Rodzaje kont Royal Capital Pro

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Royal Capital Pro to: platforma Royal Capital Pro Web Trader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Royal Capital Pro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Royal Capital Pro
Strona internetowa Royal Capital Pro

Royal Capital Pro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, informacje i wyjaśnienia podstawowych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Royal Capital Pro |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: royalcapitalpro.com

Número de teléfono: + 3726347391

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Royal Capital Pro <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Royal Capital Pro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w kraju, który nadal jest niebezpieczny (Estonia)Ponadto podczas wyszukiwania opinii na temat Royal Capital Pro Znaleźliśmy negatywne recenzje, które ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Royal Capital Pro? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Royal Capital Pro: ocena i komentarze»

 1. Gilmar Koniec odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, czy Royal Capital jest bezpieczny? John Vizzio jest przypisanym brokerem dla tego podmiotu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gilmar, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o Royal Capital Pro, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóż innym osobom inwestującym w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. John odpowiedź

  Dzień dobry, dzwonię od dwóch tygodni, aby poprosić o wypłatę i nikt się nie pojawia. To 1400 dolarów, które potrzebuję tak lub tak, muszę je odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o Royal Capital Pro, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc inne osoby inwestujące w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.