Komentarze na temat QubitTech

W tej sekcji przeanalizujemy brokera QubitTech - QubitLife (nazywany również qubittech.ai, qubittech.dev, QubitLife, qubit.life), to platforma inwestycyjna. Czy naprawdę poleca się QubitTech do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o QubitTech - QubitLife ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to QubitTech - QubitLife ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina bycie częścią: QubitTech Corporation.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez QubitTech, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne licencje cyfrowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Rodzaje kont QubitTech
Rodzaje kont QubitTech

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
La platforma do działania jakie oferuje QubitTech to: a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które QubitTech udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa QubitTech
Strona internetowa QubitTech

QubitTech zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: promocje, nowości, informacje o firmie, wyjaśnienia podstawowych pojęć, różne analizy, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat QubitTech |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: qubittech.ai, qubittech.dev i qubit.life

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat QubitTech. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

 

>>> Ocena włączona QubitTech - QubitLife<<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? QubitTech jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Widząc to wszystko, zalecamy być bardzo ostrożnym, ponieważ: jest to firma, która nie jest regulowana, jej metoda inwestycyjna jest bardzo ryzykowna, ponieważ bardzo oczywiste jest, że korzystają z piramidy, dlatego oferuje tak wysokie stopy zysku. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 CNMV dodano do QubitTech do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB QubitTech do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 CONSOB po raz drugi dodany do QubitTech do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 CONSOB dodany do QuibitLife do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2021

 

⛔ Uwaga ⛔ : W marcu 2021 roku, podobno z powodu skarg klientów, broker zmienił swoją stronę internetową (www.qubit.life) i nazwę na QubitLife.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV QubitTech do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o QubitTech? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

59 komentarze do «QubitTech - QubitLife: Ocena i komentarze»

 1. Marcela odpowiedź

  Jest najgorsze, zostałam oszukana przez osobę w Kolumbii o imieniu Diana Lucía Cañón Castellanos, moja inwestycja to 3000 dolarów, denuncjuję ją wszędzie, żeby odpowiedziała, wiem, że jest więcej osób i mam nadzieję, że zobaczą tę wiadomość, ich sieci @ soyluciacanon i tym, co nam ukradł, założył sklep, aby wybielić swoje oszustwo, poszukaj jej @glamourdilu, pani Lucia Cañón oszust

 2. Johnnye odpowiedź

  Innym, który wkrótce upadnie i będzie podążał tą samą drogą, jest inwestowanie w zaufanie, blokowanie kont i ograniczanie wypłat, i nie tylko, poprzez zaprzestanie sprawdzania dokumentów, aby zapobiec wypłatom.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj johnnye, już nie płacą, inwestorzy będą płacili tokenami, które są NIC warte, to padnie jak domek z kart, co za oszustwo !!!, już dawno o tym ostrzegaliśmy, dzięki za informacje o Qubittech, postaraj się odzyskać swoje pieniądze !!. Broker Qubittech to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Podobno aby inwestorzy nie wykryli ich złej reputacji zmienili nazwę z Qubittech na QubitLife, są tym samym psem z inną obrożą.
   Jeśli potrzebujesz dowodu, że jest to OSZUSTWO i jest nielegalne, zostawiam Ci 2 linki od europejskich organów finansowych:
   1.- Zawiadomienie od CNMV (Financial Regulator of Spain): http://cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=Qubittech
   2.- Zawiadomienie od CONSOB (włoski organ nadzoru finansowego): https://www.consob.it/documents/46180/46181/cs_20210226.pdf/9236020d-cef2-48b2-8eb8-da6415f50ee2

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.