Komentarze na temat Quantum Capitals
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Stolice kwantowe (zwany także nazwą: quantum-capitals.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Quantum Capitals naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Quantum Capitals ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Quantum Capitals ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Quantum Capitals wspomina o byciu część: Quantum Ad Media Ltd

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Quantum Capitals jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Quantum Capitals, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości £ 2.500, wyjaśnienie platformy, dedykowany opiekun klienta, wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, wyjaśnienie rynku podstawowego, centrum szkoleniowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości PLN 10.000, objaśnienie platformy, dedykowanego opiekuna konta, wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe wyjaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości PLN 25.000, objaśnienie platformy, dedykowanego opiekuna konta, objaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe wyjaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe, zaawansowane sesje szkoleniowe, plan finansowy.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości PLN 50.000, objaśnienie platformy, dedykowany menedżer konta, objaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe objaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe, zaawansowane sesje szkoleniowe, plan finansowy, konto zarządzane, wyższa dźwignia, bezpłatna przyspieszona wypłata.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości PLN 250.000, objaśnienie platformy, dedykowany menedżer konta, objaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe objaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe, zaawansowane sesje szkoleniowe, plan finansowy, konto zarządzane, wyższa dźwignia, bezpłatne przyspieszone wypłaty, wydarzenia VIP, niezależna umowa, platforma Premium.

Rodzaje kont Quantum Capitals
Rodzaje kont Quantum Capitals

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Quantum Capitals to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Quantum Capitals udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Quantum Capitals
Strona internetowa Quantum Capitals

Stolice kwantowe zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: kalendarz ekonomiczny, kursy, nowości rynkowe, trochę informacji o oferowanych produktach, najczęściej zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Stolice kwantowe 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: quantum-capitals.com

📞Numer telefonu: + 44 2081570434

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Quantum Capitals. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Stolice kwantowe ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Stolice kwantowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o Quantum Capitals znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Quantum Capitals? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Stolice kwantowe: ocena i komentarze»

 1. Omar Gil odpowiedź

  Nie mogę wypłacić pieniędzy, robią mi wiele wymówek, nie wiem jak im powiedzieć, co mam zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Omar, dziękuję za komentowanie Quantum Capitals. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *