Komentarze PS Capital

Analiza PS Global Int

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy PS Global Int (pskapital.com), a Broker Forex, kryptowaluty, kontrakty terminowe i CFD. Czy naprawdę zaleca się PS Global Int do inwestowania? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczna strona? Czy gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o PS Global Int ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy PS Global Int to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić swoje pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ PS Global Int jest własnością PS GLOBAL INT LTD.
 • ❌ Siedziba tej firmy znajduje się na Wyspach Marshalla.
 • ❌ PS Global Int nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: PS Global Int jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez PS Global Int, w tym przypadku widzimy, że ma 5 różnych kont:

 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy 5.000 €, dźwignia finansowa do 1:200, minimalny lot 0.01.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy 25.000 €, dźwignia finansowa do 1:500, minimalny lot 0.01.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy 50.000 €, dźwignia finansowa do 1:750, minimalny lot 0.01.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy 100.000 €, dźwignia finansowa do 1:1000, minimalny lot 0.01.
 • Konto MDC: minimalny depozyt początkowy 1.000.000 €, dźwignia finansowa do 1:1250, minimalny lot 0.01.

La platforma do działania którego używa PS Global Int to: Webtrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla handlowca, które PS Global Int udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielona na stronie mogą być wielką zaletą brokera.

Witryna PS Capital
Witryna PS Global Int

PS Global Int oferuje wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, artykuły informacyjne, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na PS Global Int

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: pskapital.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy PS Global Int. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na PS Global Int

Kończąc ten rozdział naszym zdaniem: czy uważamy, że firma PS Global Int jest wiarygodna? Czy warto inwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są firmą godną polecenia? ⭐ Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o PS Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «PS Global Int (PS Capital): Ocena i recenzje»

 1. Wiktor Diało odpowiedź

  To wszystko oszustwo, nie inwestuj ani grosza

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Victor Diallo, dziękuję za napisanie o PS Global Int (PS KAPITAL). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.