W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Procryptomings. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy kilka podstawowych informacji na temat Procryptomings i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWprocryptomings.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. Rozporządzenie*Nieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] -  [email chroniony]
📈 PlataformaProcryptoming
📌 Lokalizacja*Desconocido

*Chociaż na stronie internetowej wspomniano o rozporządzeniu, zbadaliśmy i nie znaleźliśmy żadnych informacji w rejestrze instytucji monetarnej. Wszystko wskazuje na to, że te dane są fałszywe.

⚠️ Procryptomings nie pokazują publicznie dokładnych informacji o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Procryptomings, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 300
Srebrny$ 500
Złoto$ 1.000
Premia$ 1.500

Informacje w sieci

Witryna procryptomings

Procryptomings zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wykresy na żywo, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

Na stronie nie ma zamieszczonych numerów telefonów.

???? Ocena końcowa Procryptomings ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W Procryptomings.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Procryptomings:

dataAktualizacja wiadomości
--

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Procryptomings? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Procryptomings.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Procryptomings

Jak zgłosić Procryptomings

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Procryptomings?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Procryptomings to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że Procryptomings to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Procryptoming jest godny zaufania?

Nie. Procryptomings nie jest godne zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Procryptomings?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Procryptomings?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Procryptoming to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Esther odpowiedź

  Czy możesz mi wyjaśnić, że zostałem oszukany przez procryptomings i proszą mnie o pieniądze na zwrot środków

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Esther, Jeśli za cokolwiek zapłacisz, też je stracisz, nigdy niczego nie zwrócą. Dzięki za pisanie o Procryptomings. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.