Komentarze ProCash

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ProCash (zwany także procashdream.com), jest to platforma inwestycyjna. Czy ProCash naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ProCash ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy ProCash ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina bycie częścią: Pro Cash Dream Corp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Panamie.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez ProCash zwracamy uwagę, że strona nie zawiera żadnych informacji o istnieniu różnych rodzajów kont.

La platforma do działania że ProCash oferuje: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które ProCash udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ProCash
Strona internetowa ProCash

ProCash zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko trochę informacji o firmie, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat ProCash |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: procashdream.com

Número de teléfono: + 591 75022506

E-mail: [email chroniony]

telegram: @ProShdream_oficial.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy ProCash. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona ProCash <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ProCash jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker, który nie jest regulowany, a jego siedziba znajduje się w bardzo niepewnym kraju (Panama), nie jest jasne, jakie są jego metody pracy, w rzeczywistości pokazuje bardzo mało informacji, wszystko wskazuje na to, że jest to piramida; Również, gdy szukasz opinii na temat ProCash Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV ProCash do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ProCash? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

45 komentarze do «ProCash: ocena i komentarze»

 1. Sweter rozpinany odpowiedź

  te z procashowych marzeń są śmieszne, twierdzą, że są niezawodne i bezpieczne

  jeśli widzisz tylko ich witrynę, wstawiają: „Kontrakty Masternode dla Networkers

  Generujesz zwrot w wysokości 200%, oznacza to, że podwajasz kwotę swojej inwestycji.”

  CZY OFERUJECIE 200% ZWROTU? TEGO NIKT NIE MOŻE OFEROWAĆ ANI ZAPEWNIĆ TEGO, SĄ NIESAMOWITE. JEŚLI MOGLIBY NAPRAWDĘ ZROBIĆ 200% ZWROTU, NIE SZUKALIBY KLIENTÓW I INWESTORÓW, PONIEWAŻ BYLIBY MILIONIERAMI.

  FASA ZE WSZYSTKIMI LITERAMI.

  Bądź na bieżąco, mój przyjacielu, wszystko to bzdury, kłamstwa i oszustwa, które boska obecność osądza i zamykają tę platformę, ponieważ nie jest to bezpieczne. Nie daj się nabrać, lepiej kup i zaoszczędź pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rebeco, masz absolutną rację, smutne jest to, że wciąż są ludzie, którzy w to wierzą, dziękuję za komentarz na temat Brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 2. Julia odpowiedź

  Ten system lub platforma niedawno zaktualizowała swoje zaplecze i w rzekomej próbie aktualizacji wyłudził setki tysięcy gotówki od większości swoich inwestorów, większość, która ponownie zainwestowała swoje dochody w ciągu nocy, miała zerowe salda, bez możliwości odzyskania nawet zainwestowane, wycofali również zyski, które zostały zgromadzone w systemie bez rzekomych roszczeń, ponieważ umowa stanowi, że środki podjęte przez firmę nie wiążą się z roszczeniem, usunęli również punkty zgromadzone w systemie binarnym, które zostały nabyte przez wprowadzenie nowych poleconych które musiała zapłacić firma, nie mówiąc już o kontraktach opłacanych przez VIP, Forced Matris 2×2 i nowym inkorporowanym produkcie o nazwie Matris Mundial, jakby tego było mało, ustalili zbyt małą wypłatę procentową w wysokości 0.10% dziennie, zwiększyli procent wypłaty, a także Opłatę za to samo, innymi słowy TWÓJ SYSTEM TO OSZUSTWO, Całkowicie oszustwo i chociaż wielu jego prozelitów nie chce więcej inwestować w tę platformę i wycofało się z tej platformy, wycofując swoje środki lub czekając na to, aby to zrobić, wciąż są tacy, którzy sprzedają ten produkt jako niezawodny, być może mając nadzieję, że strona Pewnego razu i prezes firmy Prochash definitywnie wychodzi z całą gotówką, a może czekasz na moment jak OWCE, aby wypłacić gotówkę, którą wciąż mają i przynajmniej nie odejść gołymi rękami, to z pewnością wielki oszust , i Tylko ci, którzy chcą marnować swoje pieniądze na nic, powinni wejść, jest wiele obraźliwych słów, które chciałbym powiedzieć osobom odpowiedzialnym za tę sytuację z powodu oburzenia, jakie wywołuje, ale wolę tego nie robić ze względu na szacunek na co zasługują czytelnicy tej strony i lepiej skorzystać z okazji, aby doradzić wszystkim, którzy szukają informacji u tego brokera, aby w niego nie inwestowali, nie dawali tym oszustom przyjemności zostania milionerem. onarios pomimo bólu innych, a jeśli jest już ktoś, kto w niego zainwestował, to radzę jak najszybciej wycofać swoje pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Yuliet, dziękuję za komentarz na temat brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 3. ELBER odpowiedź

  Ta firma o nazwie Procash Dream to oszustwo. Dyrektor generalny Rolando Weimar Mendoza Cardona ma historię bycia w innych SCAMS. Był również ścigany w Santa Cruz de la Sierra (Boliwia) (ESTAFA). Oto testy: https://edictos.organojudicial.gob.bo/Home/Detalle/10756.
  Ta postać wraz z CLAUDIO RIVAS I Franco ZADUNAISKY (FRANK ZADU) Oszukiwali w TRADING WAVES. Również Frank ZADU (youtuber Procash) był SCAMMING na INTENSE LIVE. Mając to wszystko powiedziane. Procash to oszustwo stworzone i prowadzone przez ZŁODZIEI !!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ELBER, DOSKONAŁY !!Twoje informacje są bardzo dobre, aby je zgłosić. Dziękujemy za komentarz na temat Brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. LUIS odpowiedź

  te z procashowych marzeń są śmieszne, twierdzą, że są niezawodne i bezpieczne

  jeśli widzisz tylko ich witrynę, wstawiają: „Kontrakty Masternode dla Networkers

  Generujesz zwrot w wysokości 200%, oznacza to, że podwajasz kwotę swojej inwestycji.”

  CZY OFERUJECIE 200% ZWROTU? TEGO NIKT NIE MOŻE OFEROWAĆ ANI ZAPEWNIĆ TEGO, SĄ NIESAMOWITE. JEŚLI MOGLIBY NAPRAWDĘ ZROBIĆ 200% ZWROTU, NIE SZUKALIBY KLIENTÓW I INWESTORÓW, PONIEWAŻ BYLIBY MILIONIERAMI.

  FASA ZE WSZYSTKIMI LITERAMI.

  UWAŻAJ ZNAJOMYM, ŻE DZIŚ JEST PEŁEN OSZUSTW

  OCZY SZEROKO OTWARTE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj LUIS, zgadza się, musisz znaleźć nazwiska właścicieli i lokalizację ich biur, aby je zgłosić. Dziękujemy za komentarz na temat Brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Dawid dobrze odpowiedź

  To oszustwo piramidowe faktycznie pochodzi z Boliwii, ten numer kontaktowy należy do tego kraju. Nazwisko faceta to Mendoza i był w wielu tego typu firmach, które dla niego nie pracowały. Nabierz tych, którzy inwestują. Oczywiste umieści firmę tak, jakby była w Panamie. Więc nigdy ich nie znajdują

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj David, musisz znaleźć nazwiska właścicieli i lokalizację ich biur, aby je zgłosić. Dziękujemy za komentarz na temat Brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Rodrigo odpowiedź

   witaj david, oszukali mnie ... kto to jest taka mendoza? Gdzie mogę to znaleźć? Chciałbym Ci opowiedzieć o kilku rzeczach

   Byłbym wdzięczny, gdybyś udzielił mi więcej informacji, ponieważ straciłem dużo pieniędzy dzięki procashdreams

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Rodrigo, zgadza się, musisz znaleźć nazwiska właścicieli i lokalizację ich biur, aby je zgłosić. Dziękujemy za komentarz na temat Brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 6. ana maria odpowiedź

  dzień dobry wszystkim dziękuję za komentarze na temat procashu uratowali mnie przed inwestowaniem z tymi piratami, z tego co wyczytałem miałem zamiar zostać oszukany

  Bardzo dziękuję wszystkim za komentowanie swoich doświadczeń i rekomendowanych brokerów za udzielanie informacji o tych złodziejach.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ana María, cieszymy się, że udało nam się Cię uratować, dziękuję za pisanie, dajesz nam siłę.

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Federico, dziękuję za komentarz na temat brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 7. Grupa Venel odpowiedź

  Procash mnie oszukał. Aranżują wygląd, za który dobrze zapłacili, i próbują oszukać nawet sam blockchain. Usunęli sekcje KYC i komunikację ze wsparciem. Dyrektor generalny to niegrzeczny oszust.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Venelgroup, dziękuję za komentarz na temat brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za komentarz na temat Brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Jeśli chcesz zobaczyć inne opcje, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edgar, dziękuję za pytanie o brokera ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Jeśli chcesz zobaczyć inne opcje, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. tępiciel odpowiedź

  Jesteście panowie, jestem w procash od początku i nigdy nic nie zapłacili, mam dowód na wszystko, nie słuchaj tych oszustów, którzy nic nie mają, a to, co robią, to wsadzają gówno w poważnych ludzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj eksterminatorze, dziękuję za dobrą opinię na naszej stronie, ale bądź ostrożny z ProCash Brokerem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 9. Javi odpowiedź

  Bardzo dobrze, jestem przedstawicielem firmy i mogę odpowiedzieć na wszelkie pytania any
  Kontakt przez to FORUM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javi, dziękuję za pisanie, ale jeśli jesteś od brokera, dlaczego nie napiszesz z e-mailem od brokera?Jakie informacje możesz nam podać na temat brokera? ProCash to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. pinga odpowiedź

  Ta strona jest bardzo dobra, Procash jest najgorszym oszustwem ze wszystkich i nie wnosi niczego do ciebie, idź wszystko do samego pingonu, OSZUSTW !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProCash Brokerem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Juan, dziękuję za wyrażenie opinii na naszej stronie internetowej, ale bądź ostrożny z brokerem ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj, ProCash Broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 11. herix odpowiedź

  Uważam, że brzydkie jest odpowiadanie wszystkim tą samą odpowiedzią, powinieneś bardziej spersonalizować swoją odpowiedź, aby była to strona z większym wyborem. Wygląda na automatyczną odpowiedź. To sprawia, że ​​jest botem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Herix, ten broker to oszustwo, jest to typowy broker, który zakłada tanią stronę internetową i mówi, że jest w Panamie, a potem nie możesz ich nigdzie znaleźć, zakładają takie fałszywe strony internetowe, aby wyglądały jak oni jesteś legalnym pośrednikiem i nawet nie wiem, że cię przybliża, wszystko jest zmontowane i przygotowane na OSZUST WSZYSTKICH OSZCZĘDZAJĄCYCH, KTÓRZY MOGĄ Oszukać, jeśli zdecydujesz się zainwestować od tego momentu wchodzisz w koło, w którym na początku starają się zostać Twoimi przyjacielem i będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi, więc możesz im zaufać i wysyłać im więcej pieniędzy, wszystko jest zaprojektowane w tym celu, aby ukraść wszystkie pieniądze, które mogą, ci, którzy twierdzą, że są doradcami lub analitykami, nawet nie ukończyli szkoły podstawowej, ale co wiedzą, jak to zrobić, to manipulować ludźmi, aby przekonać ich, że oferują wielkie możliwości, podczas gdy w rzeczywistości wszystko jest kłamstwem.
   Aby odzyskać pieniądze, które oszukali ci przestępcy, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć El, ProCash Broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 12. miguel odpowiedź

  dzień dobry dzięki za informację o procash. Wtedy lepiej ich pokonam. Wielkie dzięki przyjaciołom

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z brokerem ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Jose Manuel Gonzalez odpowiedź

  Dobrze, nie daję 100% bo jako ludzka kreacja podlega swoim błędom, mówisz mi, że pieniądze nie są wprowadzane na rynek, no cóż według zoomu, który zrobili 3 marca, pokazują ci przynajmniej jeden konto również z 50 tysiącami dolarów w Binance, oprócz tego konta pokazują historię lub wykres operacji z handlem, które wykonują, także sojusz, który ma dostawca płynności o nazwie isPrime, który jest regulowany przez FAC, teraz to robią Pokazali, że będę odpowiedzialny za weryfikację na własną rękę, czy taki sojusz naprawdę istnieje. Nie chodzi o to, że mówi, że inwestowanie jest bezpieczne, ale w przeciwieństwie do innych Brokerów, którzy zgodnie z tym, że mają rejestr prawny, prawdziwe biura, wykwalifikowany personel i inne rzeczy, nigdy nie pokazali ani jednego dowodu na to, co robią, przynajmniej ProCash idzie owszem robiąc bardziej zasadny krok, powtarzam, nie mówię, że inwestują, wystawiam tylko swój punkt widzenia, dowody, odsłonili je już dzisiaj, niektórym brakuje innych, które przychodzą w następnym powiększeniu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj José Manuel, wszystko jest fałszywe, są to konta demo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProCash Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 14. Jose Manuel Gonzalez odpowiedź

  Dzień dobry, pracuję z nimi od kilku dni i jak widzę twoją recenzję to myślę, że to dobrze, że ostrzegają przed tym punktem bycia i nieuregulowania, chociaż w końcu jeśli chcą to zagrać, to robią czy są legalnie zarejestrowani lub są regulowani czy nie, z drugiej strony to co mi się w nich podobało to ich udział, przez zespół roboczy mam na myśli, tak naprawdę przybliżają gdzie eksponują i pokazują co robią z inwestycjami, nie chodzi o moje 200% pewności siebie, ale jak dotąd nie pokazali mi czegoś, w co zaczynam wątpić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj José Manuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z brokerem ProCash. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *