W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w PrimeFinanz. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o PrimeFinanz i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWprimefinance.com
🏠 spółkaPrime Finance Inc
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaPrimeFinanse
📌 AdresDesconocido

⚠️ PrimeFinanz nie udostępnia publicznie dokładnych informacji o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

PrimeFinanz nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa SV Prime Finance

PrimeFinanz zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych i swojej platformy, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 447488871866

???? Wycena końcowa PrimeFinanz ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z PrimeFinanz.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o PrimeFinanz:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko PrimeFinanz of Regulator finansowy BaFin

Opinie o los usuarios

Co myślisz o PrimeFinanz? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z PrimeFinanz.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez PrimeFinanz?

Jak zgłosić PrimeFinanz

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić PrimeFinanz?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy PrimeFinanz to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że PrimeFinanz to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy PrimeFinanz jest wiarygodny?

Nie. PrimeFinanz nie jest wiarygodny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z PrimeFinanz?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla PrimeFinanz?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy PrimeFinanz to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Zuzanna Schacht odpowiedź

  Die BAFIN hat diesen Broker bereits auf die schwarze Liste gesetzt, wir wurden abgezockt, es wird unmöglich sein, unser Geld zurückzubekommen

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Susanna Schacht, dziękuję za pisanie o PrimeFinanz. Ten broker jest uważany za oszustwa. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) zawiadomił je o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---

   Witaj Susanna Schacht, vielen Dank, dass Sie über PrimeFinanz geschrieben haben. Dieser Broker wird als Betrug betrachtet. Die BAFIN (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) hat ihnen wegen fehlender Regulierung und Irreführung ihrer Kunden einen Hinweis auferlegt (Siehe BAFIN-Link).

   Wir schlagen vor, KEIN Geld zu senden, sie lügen, um von Ihnen zu stehlen, die Operationen sind fiktiv, das Geld wird nie mit dem Markt gekreuzt, sie simulieren es und am Ende markieren sie und sagen, dass Sie allesrloren haben, sie halten jest tak.

   Wenn Sie eine Auszahlung beantragen, werden Sie um mehr gebeten, um Provisionen, Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie jest niemalże! Es ist eine klare Warnung, dass Sie Kunde eines Betrugsmaklers sind und selbst wenn Sie bezahlen, wird er Ihr Geld niemals zurückerstatten.

   Alle Informationen, die Sie über das Unternehmen bereitstellen, helfen den Betroffenen dieses Brokers, erklären detailliert, wie alles passiert ist, welche Werbung Sie gesehen haben, die Namen Ihres Beraters, Nummern, E-Mails, von wdenen

   Um Ihr Geld zurückzubekommen, sprechen Sie mit unserem CHAT oder fullen Sie das Formular unter diesem Link aus: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.