Informacje zwrotne na temat PrimeDeltas

Analiza na PrimeDeltas

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy PrimeDeltas (zwany także imieniem: primedeltas.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy PrimeDeltas jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o PrimeDeltas ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy PrimeDeltas jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • PrimeDeltas wspomina o byciu częścią NOMINOWANYCH DO DELTA OGRANICZONA.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Belize.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że PrimeDeltas wspomina o regulacji IFSC, ale jest to nieprawda, ponieważ ten broker nie jest wymieniony w rejestrach organu regulacyjnego.

UWAGA: PrimeDeltas jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez PrimeDeltas, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne konta:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy € 250, zmienne spready od 0 pipsów, dźwignia do 1:100.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy € 2.500, zmienne spready od 0.3 pipsów, dźwignia do 1:200.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy € 25.000, zmienne spready od 0.3 pipsów, dźwignia do 1:200.

Platforma handlowa oferowana przez PrimeDeltas to: Platforma WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego PrimeDeltas udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa PrimeDeltas
Strona internetowa PrimeDeltas

PrimeDeltas zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na PrimeDeltas

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: primedeltas.pl
 • 📞Numer telefonu: + 442920958778
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy PrimeDeltas. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na PrimeDeltas

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma PrimeDeltas jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano do PrimeDeltas do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: Firma PrimeDeltas jest powiązany z Argusa, na podstawie opinii użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o PrimeDeltas? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

48 komentarze do «PrimeDeltas: Ocena i recenzje»

 1. JMP odpowiedź

  ESTAFADORES bastante bien organizados con muchas falsedades. Ni están regulados, ni tienen ninguna fiduciaria, las operaciones que dicen hacer y te ponen en una app que te instalan ellos y te informan de los beneficios que consiguen con las inversiones de tu dinero son completamente falsas. Te enviarán alguna “prueba” de devolución para que te confíes e ingreses más dinero. Te dirán que te apoyan tu inversión con un crédito “gratuito” que luego si quieres recuperar algo, tienes que saldar ese crédito. Te dirán que tienes que invertir en acciones caras (tipo DowJones) para conseguir más beneficio y te deslumbran con los en teoría beneficios que logran con tu dinero, pero todo es falso y mi experiencia es que he perdido bastante dinero por no haber visto antes los comentarios de la web. Espero que los que vean esta valoración tomen nota y escarmienten en cabeza ajena. Son unos auténticos estafadores y se quedarán con tu dinero. Tened cuidado con los WhatsApp que te enviarán camelándote . Ni están en la dirección que dicen, ni por las llamadas IP los podrás ubicar. Te pedirán utilizar Binance o similar para que les envíes dinero en criptomonedas que pondrán en sus wallets para esconderlo e impedir su rastreo. Si solicitas el reintegro de lo invertido igual te dicen que te hacen una transferencia a tu banco y te envían un “justificante” falso totalmente que no sirve para nada. No seáis idiotas como lo he sido yo y no invirtais ni un euro en estos estafadores.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola JMP, es un fraude, las operaciones no son reales. Gracias por escribir sobre PrimeDeltas. En la actualidad a este broker se le considera una ESTAFA.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Jose Manuel odpowiedź

  PROFESJONALNI OSZUSTWA. Nawet nie myśl o inwestowaniu euro w tę firmę widmo. Nie będziesz nawet pewien, czy znajdują się w Londynie, nawet jeśli zadzwonią do Ciebie z +44….. Nie będziesz nawet wiedział, czy nazwisko menedżera, który zarządza Twoim kontem (prawdopodobnie wymyślone), jest prawdziwe, czy nie. Poproszą cię o więcej pieniędzy kuszonych tym kontem, w które uwierzysz, że inwestują i dają dobre wyniki (jest to strona internetowa, którą zakładają i zarządzają, i umieszczają, co chcą, jako zyski i straty (mniej) różnych inwestycji, aby cię zmotywować.Będą cię namawiać do zwrotu części inwestycji, abyś im zaufał.Instalują stronę internetową, za pomocą której teoretycznie możesz odzyskać swoje pieniądze, i postawią tysiące problemów, jeśli chodzi o ich odzyskanie.Będą powiedzą ci, że są regulowane (fałsz) i że mają powiernika, który odpowiada na twoją inwestycję (fałsz) i wyślą ci dokumenty (fałszywe) tej inwestycji, nawet z (fałszywymi) pieczątkami od Barclays i innych. pokwitowania (fałszywe) przelewu wykonanego na twój bank, a powiedzą ci, że problem jest w twoim banku itp., itp. Nawet nie myśl o inwestowaniu w tych oszustów! Więcej kłamią niż mówią.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose Manuel, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dziękujemy za napisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • maria ros

    jeśli są oszustami, kuzyn delta zawsze cię oszukuje, tylko oszustwo

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Maria, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dziękujemy za napisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 3. Plamen Pietrow Gatew odpowiedź

  Jestem Plamen Zainwestowałem 250 € w primedeltas.com, a potem zadzwonili do mnie z prośbą o prowizję w wysokości 500 €, ponieważ mam zysk w wysokości 1490 €, ale nie mogę nic wypłacić. Myślę, że to oszuści, czy możesz mi pomóc odzyskać moje pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Plamen, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dziękujemy za napisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Surowy Septymiusz odpowiedź

  Witam dzień dobry, jak mogę odzyskać pieniądze, widzę, że większość z nich jest oszukana przez primedelty, ja też, ale zainwestowałem ponad 8000 tysięcy, czy ktoś mógłby mi pomóc?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Tato, wielu udało się odzyskać, aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Leydy'ego Villalobosa

    Cześć, jestem Leydy i chciałbym pomóc odzyskać inwestycję moją i znajomego, którą kazałem mu zainwestować.Każdy z nas zainwestował 250 € i byliśmy z nimi w kontakcie przez 2 miesiące za pośrednictwem WhatsApp, ale kiedy rzekomo otrzymaliśmy moje zarobki, nie mieliśmy więcej odpowiedzi. Trzymam rachunki za zdeponowanie pieniędzy przez kasjera, który płaci je Caixa. Naprawdę doceniam twoją współpracę.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Leydy, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dziękujemy za napisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 5. Maria Lopez odpowiedź

  Dzień dobry, w lipcu ubiegłego roku zainwestowałem w firmę www .fearntrades .com, nie przestali prosić mnie o pieniądze na wszelkiego rodzaju potrzeby takie jak:
  IRS
  OPŁATA GAZOWA
  OPŁATA BROKERSKA
  Zapłaciłem wszystko, a teraz proszą mnie o kartę IPC (karta stałego inwestora), nie mogę znaleźć żadnego odniesienia do tej karty, więc już rozumiem, że to oszustwo, ale nie jestem na 100% pewien
  Czy możesz mi opowiedzieć o tej firmie io tej karcie? Proszę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, nie poddawaj się presji, piszemy teraz kilka recenzji, Twoją umieścimy jako główną, aby ocenić tego brokera.

   Pozdrowienia.

 6. José odpowiedź

  Problemy z Prime Deltas zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii, aby wypłacić pieniądze. . www. delty pierwsze. com/es/kontakt

  Miałem problemy, gdy próbowałem wypłacić pieniądze z mojego konta u nich. Mówią, że są regulowane. Ale mam wątpliwości, czy mogą to być oszuści.

  Jej strona internetowa to primedeltas.com/es/Contact.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dziękujemy za napisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Francisco Javier Mauricio Vivancos odpowiedź

  Witam, dzień dobry, zainwestowałem w primedelta na maj 2022, najpierw około 300 euro i jednocześnie prosząc o pożyczkę w wysokości 35.000 XNUMX euro, która jest odliczana co miesiąc od ostatniego miesiąca do końca pierwszej miesięcznej spłaty i nie skontaktuj się ze mną lub przez watshap lub zadzwoń, dziękuję bardzo zostawiam e-mail.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Francisco, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dzięki za pisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 8. Cristina Miro odpowiedź

  Reklama to totalne oszustwo, wsparcie jest powolne, ale działa, a komentarze są prawdziwe

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cristina, dziękuję za pisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Manuel

    Całkowicie oszuści. Jeśli chcesz zmarnować swoje pieniądze, jest to dobre miejsce. Stają się twoimi przyjaciółmi, często dzwoniąc po pieniądze. Nie mają nic wspólnego z Delta Investment, nie są regulowani, nie wiadomo nawet, czy to grupa oszustów z komputerem, czy kilku udających, że inwestują w to, co im powiecie. Dają ci aplikację, którą zarządzają i wkładają to, co chcą ci powiedzieć, że dużo zarabiasz (nigdy nie wiesz, co robią z pieniędzmi, które wysyłasz). Próbują nakłonić Cię do umieszczenia Any Desk w celu zbadania Twojego banku.Jeśli każą Ci dokonać przelewu przez Binance, zły interes, Twoje pieniądze ulatniają się. w niekontrolowanych portfelach., itp., itp. Uważaj na oszustów specjalizujących się w oszukiwaniu Cię. Natknąłem się na niejakiego Marca Ferreirę (to także fałszywe nazwisko) i jest on kompulsywnym kłamcą, który opowie ci tysiące historii, wszystkie fałszywe. innym jego wspólnikiem jest niejaki Manuel Costa, który twierdzi, że jest odpowiedzialny za finanse. (Pieniądze do puli, a także bez płacenia podatków.). Pływają w obfitości kosztem oszukania każdego, kto nie wie jak zareagować i daje im swoje pieniądze. Założą na ciebie haki, żeby pokazać, jak bardzo są poważni, ale w chwili prawdy nie zobaczysz ani grosza.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Manuelu, to oszustwo, operacje nie są prawdziwe. Dziękujemy za napisanie o PrimeDeltas. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.