Broker Bux
Informacje zwrotne na temat PrimeDeltas

Analiza na PrimeDeltas

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy PrimeDeltas (zwany także imieniem: primedeltas.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy PrimeDeltas jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o PrimeDeltas ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy PrimeDeltas jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • PrimeDeltas wspomina o byciu częścią NOMINOWANYCH DO DELTA OGRANICZONA.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Belize.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że PrimeDeltas wspomina o regulacji IFSC, ale jest to nieprawda, ponieważ ten broker nie jest wymieniony w rejestrach organu regulacyjnego.

UWAGA: PrimeDeltas jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez PrimeDeltas, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne konta:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy € 250, zmienne spready od 0 pipsów, dźwignia do 1:100.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy € 2.500, zmienne spready od 0.3 pipsów, dźwignia do 1:200.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy € 25.000, zmienne spready od 0.3 pipsów, dźwignia do 1:200.

Platforma handlowa oferowana przez PrimeDeltas to: Platforma WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego PrimeDeltas udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa PrimeDeltas
Strona internetowa PrimeDeltas

PrimeDeltas zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na PrimeDeltas

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: primedeltas.com
 • 📞Numer telefonu: + 442920958778
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy PrimeDeltas. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na PrimeDeltas

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma PrimeDeltas jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano do PrimeDeltas do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o PrimeDeltas? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker Bux

Reklamuj się z nami

12 komentarze do «PrimeDeltas: Ocena i recenzje»

 1. Alejandra odpowiedź

  OJO!! con PrimeDeltas son estafadores, te llaman como 3 personas diferentes para que invierta, luego te llama un tal de Antonio Ponce de Leon que será tu broker, y luego te deja sacar algo de dinero , pero cada vez te piden y te llaman cada 2 días para invertir e invertir tus ahorros, que saques préstamo para que les envíes dinero, y luego pasados los 3 meses, veras que la cuenta ha pasado de 10 mil a 135 mil y que si quieres sacar dinero tienes que enviarles el 5 % de la ganancias, te piden primero enviar el dinero y luego no te mandan nada…jaja..

  por suerte solo quise poner 250 € para probar. y luego al mes retire 500 € , ósea recupere mi dinero y el doble, pero lo hacen para engancharte y que inviertas mas, por suerte no lo hice , ya me olía extraño que le dije que le quería conocer en persona y que yo iría donde el estaba y le daba 10 mil,,,,y no quiso.

  OJO de verdad, luego te llaman con voz amenazadora que si no pagas.—–te enviaran una carta de cobro, osea si alguien sabe que si llega la famosa carta de cobro que se debe hacer? a parte de romperla , claro esta porque ni siquiera existen en el mercantil.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Alejandra, no hay que hacer caso a las amenazas ni a estas cartas, es todo mentira. Gracias por comentar sobre PrimeDeltas. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Michał C. odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób na odzyskanie kapitału primedeltas, ja i mój kolega zostaliśmy okradzeni między nami dwojgiem ponad 3000 w ciągu kilku tygodni. Są bardzo zwinni, jeśli chodzi o kłamanie. Mówią ci, że dużo zarobisz i że wypłacasz pieniądze, kiedy chcesz, ale jeśli chcesz się wycofać, przynajmniej z mojego doświadczenia, nie pozwalają ci.

  Wymyślają tysiące różnych wymówek, absurdalnych wymówek, dlaczego nie można się wycofać, są oszustami. Nie inwestuj w primedelty, nie będziesz w stanie wypłacić ani grosza.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za komentowanie PrimeDeltas. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • OSZKODZONE PRZEZ PRIMEDELTAS odpowiedź

   Witaj Miguel, oni robią mi to samo. Od tygodni mam zablokowane pieniądze. Wymyśla się tysiące różnych wymówek. To niebezpieczni kłamcy. Jeśli wspomnisz o tych komentarzach na ich temat i skargach, powiedzą ci, że wszystkie są kłamstwami, ale nie zwrócą też twoich pieniędzy.

   CHCĘ ZGŁOŚĆ, KTO ZE MNĄ?

   Zjednoczmy się i zgłośmy oszustom.

 3. Elisenda Hurtado odpowiedź

  udają, że są firmami, że nie są, te primedelty to piraci, oszukają cię, bądź bardzo ostrożny, pracowałem dla nich!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Elisenda, dziękuję za komentowanie PrimeDeltas. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Alba odpowiedź

    Na początku wszystko było w porządku, a potem kradną wszystko, nie pozwalają ci wypłacić i proszą o pieniądze, aby otrzymać pieniądze i nigdy ich nie zwracają...

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Alba, dziękuję za komentowanie PrimeDeltas. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • fran odpowiedź

   Cześć Elisenda, mój ojciec został okradziony z ponad 10.000 XNUMX euro w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Pomożesz mi?

   Jak mogę znaleźć właścicieli oszustwa? Chcę odzyskać pieniądze mojego ojca i zabrać je do więzienia, do których należą. Dlaczego nie powiesz nam, gdzie się znajdują lub kim są ci, którzy zaaranżowali oszustwo primdeltas? Ta informacja bardzo by mi pomogła.

 4. Pałac Alicji odpowiedź

  Nie odbieraj telefonu, ani osy, ani e-maili, aby zwrócić pieniądze, są katastrofalne

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alicia Palacio, dziękuję za komentowanie PrimeDeltas. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.