Komentarze dotyczące portfela inwestycji osobistych
W tej sekcji przeanalizujemy Portfel inwestycji osobistych (zwany również nazwą: portfoliopersonal.com), jest firmą zarządzającą funduszami i doradczą. Czy Portfolio Personal Inversiones jest naprawdę zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Portfelu Inwestycji Osobistych ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy portfolio osobiste inwersje ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jest to firma regulowana?

✅ Portfolio Personal Inversiones wspomina o byciu część: PP Inversiones SA

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Argentyna.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulacji firmy, widzimy, że w żadnym miejscu nie wspomina się o jej regulacji.

 

UWAGA: Portfolio Personal Inversiones to firma NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Portfel inwestycji osobistych, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowane przez Portfolio Personal Inversiones to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Portfolio Personal Inversiones udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Portal Inwestycje Osobiste
Portal Inwestycje Osobiste

Portfel inwestycji osobistych zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: objaśnienie wszystkich oferowanych produktów, analizy, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, najczęściej zadawane pytania, aktualności, tutoriale i inne.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Portfel inwestycji osobistych 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: portfoliopersonal.pl

📞Numer telefonu: 0800 345 7599

📧 E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Portfolio Personal Inversiones. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Portfel inwestycji osobistych ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Portfel inwestycji osobistych jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nieuprawniona do działania, a także widzieliśmy wiele negatywnych komentarzy od osób, które miały złe doświadczenia z tą firmą. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNVA Portfel inwestycji osobistych do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNVA z czerwca 2021 r.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o osobistych inwersjach portfela? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Portfel inwestycji osobistych: wycena i komentarze»

 1. niemiecki odpowiedź

  Nigdy mi nic nie zapłacili, zostawiają wszystkie pieniądze, to oszuści, którzy są badani przez CNVA dzięki Bogu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Niemiec, dziękujemy za komentowanie Portfolio Personal Inversiones (PP INVERSIONES SA). Ten broker to oszustwo. CNVA (Finansowy Regulator Argentyny) już ostrzegł przed nimi za łamanie przepisów (Zobacz link CNVA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *