W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Porter Bitcoins LTD. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Porter Bitcoins LTD i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWporterbitcoins.com
🏠 spółka*Porter Bitcoins LTD
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaPorter Bitcoins LTD
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ Porter Bitcoins LTD jest własnością Porter Bitcoins LTD, Przedsiębiorstwo znajduje się w Wielkiej Brytanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Porter Bitcoins LTD, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Brąz$ 100
Srebrny$ 25000
Złoto$ 50000

Informacje w sieci

Witryna Porter Bitcoins LTD

Porter Bitcoins LTD zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, osobistych doświadczeń, kalkulatora aktywów, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+1 (434) 202-4851

???? Ostateczna wycena Porter Bitcoins LTD ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Porter Bitcoins LTD.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Porter Bitcoins LTD:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Porter Bitcoins LTD, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Porter Bitcoins LTD? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Porter Bitcoins LTD.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Porter Bitcoins LTD

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Porter Bitcoins LTD

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Porter Bitcoins LTD?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Porter Bitcoins LTD to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Porter Bitcoins LTD to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Porter Bitcoins LTD jest godny zaufania?

Nie. Porter Bitcoins LTD nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Porter Bitcoins LTD?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Porter Bitcoins LTD?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Porter Bitcoins LTD to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za komentarz na temat Porter Bitcoins LTD. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.