Komentarze Platinumhitech
W tej sekcji przeanalizujemy Platynowa technologia (zwany także nazwą: platinumhitech.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Platinumhitech jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Platinumhitech ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Platinumhitech ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Platinumhitech wspomina o byciu część: Platinumhitech (brak)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Platinumhitech jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Platinumhitech, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto Pro, Konto Pro + i Konto Biznesowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dostępna dźwignia do 1: 200, wsparcie 24/5 przez e-mail, telefon, ponad 2.000 aktywów dostępnych do handlu, dostępny handel wiadomościami.

Konto Pro+: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 2.500, maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dostępna dźwignia do 1: 300, wsparcie 24/5 przez e-mail, telefon, ponad 2.000 aktywów dostępnych do handlu, dostępny handel wiadomościami.

Konto biznesowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dostępna dźwignia do 1: 500, wsparcie 24/5 przez e-mail, telefon, ponad 2.000 aktywów dostępnych do handlu, dostępny handel wiadomościami.

 

Rodzaje kont Platinumhitech
Rodzaje kont Platinumhitech (1)
Rodzaje kont Platinumhitech
Rodzaje kont Platinumhitech (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Platinumhitech to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Platinumhitech udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Platinumhitech
Strona internetowa Platinumhitech

Platynowa technologia zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Platynowa technologia 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: platinumhitech.com

📞Numer telefonu: +44204 5484994 49283 (Wielka Brytania) | +29899761 XNUMX XNUMX (Niemcy)

📧 E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego recenzowaliśmy Platinumhitech. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Platinumhitech ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Platynowa technologia jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie regulacja (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FCA Platynowa technologia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lipca 2021 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano AMF Platynowa technologia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FINMA (Szwajcaria) Platynowa technologia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Platinumhitech? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Platinumhitech: Oceny i komentarze»

 1. James W. odpowiedź

  W tym miesiącu były dwa ostrzeżenia razem z AMF i FCA, są zręcznymi manipulatorami, zabrali mi 8.000 XNUMX USD, mam nadzieję, że uda mi się je odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć James W, dziękuję za komentowanie Platinumhitech. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji Zobacz link FCA. Podobnie jak AMF, francuski regulator finansowy Zobacz link AMF. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *