Broker Bux

Komentarze grupy OEX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie OEXGroup, broker Forex i opcji binarnych. Broker ma siedzibę w Londynie w Wielkiej Brytanii. Broker, przynajmniej pozornie, nie jest regulowany.

Przed kontynuowaniem analizy brokera, chcemy podkreślić, że informacje podane na jego stronie internetowej są minimalne, bardzo małe, bardzo rzadkie, więc recenzja i recenzja tej firmy będzie zawierała niewiele informacji na jej temat, jeśli w ogóle. Klient firmy ma więcej informacji na ten temat, jakie aktywa operują i inwestują, bardzo pomocne byłoby, gdyby zostawili nam komentarz z tego typu informacjami, także oczywiście o doświadczeniach z firmą OEXGroup.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Otóż ​​w tej sekcji zwykle analizowalibyśmy różne rodzaje kont, choć w tym przypadku tego typu informacji nie ma na stronie brokera.

Platformy do działania oferowane przez brokera to: na stronie internetowej wspominają o posiadaniu skutecznej i wydajnej platformy do działania, ale nie wymieniają jej nazwy. W tym przypadku zakładamy, że jest to Twoja własna platforma.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, którą broker oferuje swoim klientom i traderom:

Strona OEXGroup
Strona OEXGroup

W przypadku brokera OEXGroup, mają sekcję wiadomości finansowych, z najnowszymi i istotnymi wiadomościami ze świata finansów, chociaż w tym przypadku wiadomości są w języku angielskim. OEXGroup nie zapewnia inwestorom żadnego innego rodzaju zasobów ani pomocy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inne informacje o Grupie OEX

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.oexgroup.com

Número de teléfono: + 44 2036086702

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc z tą sekcją, naszym zdaniem: Nie mamy wystarczających informacji o brokerze OEXGroup, ale musi to być obsługiwane z CARE Dlaczego? Chociaż nie otrzymaliśmy ani nie znaleźliśmy negatywnych lub pozytywnych komentarzy na temat brokera w Internecie, broker nie jest regulowany i nie byliśmy w stanie znaleźć informacji o firmie nigdzie indziej niż na jej stronie internetowej, która nigdy nie jest dobra.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co myślisz o Grupie OEX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.