✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze grupy OEX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie OEXGroup, broker Forex i opcji binarnych. Broker ma siedzibę w Londynie w Wielkiej Brytanii. Broker, przynajmniej pozornie, nie jest regulowany.

Przed kontynuowaniem analizy brokera, chcemy podkreślić, że informacje podane na jego stronie internetowej są minimalne, bardzo małe, bardzo rzadkie, więc recenzja i recenzja tej firmy będzie zawierała niewiele informacji na jej temat, jeśli w ogóle. Klient firmy ma więcej informacji na ten temat, jakie aktywa operują i inwestują, bardzo pomocne byłoby, gdyby zostawili nam komentarz z tego typu informacjami, także oczywiście o doświadczeniach z firmą OEXGroup.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Otóż ​​w tej sekcji zwykle analizowalibyśmy różne rodzaje kont, choć w tym przypadku tego typu informacji nie ma na stronie brokera.

Platformy do działania oferowane przez brokera to: na stronie internetowej wspominają o posiadaniu skutecznej i wydajnej platformy do działania, ale nie wymieniają jej nazwy. W tym przypadku zakładamy, że jest to Twoja własna platforma.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, którą broker oferuje swoim klientom i traderom:

Strona OEXGroup
Strona OEXGroup

W przypadku brokera OEXGroup, mają sekcję wiadomości finansowych, z najnowszymi i istotnymi wiadomościami ze świata finansów, chociaż w tym przypadku wiadomości są w języku angielskim. OEXGroup nie zapewnia inwestorom żadnego innego rodzaju zasobów ani pomocy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Grupie OEX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.oexgroup.com

Número de teléfono: + 44 2036086702

E-mail: [email chroniony]

Kończąc z tą sekcją, naszym zdaniem: Nie mamy wystarczających informacji o brokerze OEXGroup, ale musi to być obsługiwane z CARE Dlaczego? Chociaż nie otrzymaliśmy ani nie znaleźliśmy negatywnych lub pozytywnych komentarzy na temat brokera w Internecie, broker nie jest regulowany i nie byliśmy w stanie znaleźć informacji o firmie nigdzie indziej niż na jej stronie internetowej, która nigdy nie jest dobra.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o Grupie OEX? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Grupa OEX»

 1. Carlos Alberto odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Carlos Alberto, dziękuję za napisanie o OEXGroup. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *