Komentarze na temat NewFx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera NoweFx (zwany również nazwą: newfx.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się NewFx do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o NewFx ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to NoweFx? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: NEWFX LIMITED.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, informacje te są fałszywe.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ NewFx to nieregulowany broker. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że oferuje NewFx, zauważamy, że oferuje 7 różne rodzaje kont / planów: Konto podstawowe, Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium, Konto VIP i Konto VIP+. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem.

Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 30.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Konto VIP +: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Rodzaje kont NewFx
Rodzaje kont NewFx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez NewFx to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które NewFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa NewFx
Strona internetowa NewFx

NoweFx zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat NoweFx 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: newfx.co

📞Numer telefonu: + 44 208 157 0192

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy NewFx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona NoweFx <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? NoweFx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nieuprawniony broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany nigdzie, o czym wspomina i nie jest regulowany ani nadzorowany, ponadto szukając opinii o NewFx znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CNMV NoweFx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o NewFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «NewFx: Ocena i komentarze»

 1. Juan Moreno Almagro odpowiedź

  Panowie Newfx
  Czuję się oszukany, pracowałem z Wami kilka miesięcy, oddałem w Wasze ręce wszystkie swoje oszczędności i przez niegospodarność Waszych doradców wszystko straciłem. Wiemy, że nie mogą kontrolować giełdy, ale są albo bardzo niedoświadczeni, albo bardzo słabi w swojej pracy.
  Co 15 dni kazali mi wpłacać 3.000, 4.000 i 5000 € bez żadnego pożytku, tak jak konto zawsze było na straty.
  Moje konto zepsuło się z 60.000 XNUMX €
  Natychmiast zaczęli dzwonić do mnie bez odpoczynku, abym mógł wpłacić więcej pieniędzy i w ten sposób rzekomo odzyskać katastrofalną stratę, którą właśnie poniosłem. Okazuje się, że to, co zostało otwarte, aby odzyskać, teraz również poszło w szał z 35.736,20 XNUMX €, a ja zostałem bez pieniędzy i z długiem.
  Jestem 70-letnią osobą, na emeryturze, nie miałam żadnego doświadczenia w tych kwestiach inwestycyjnych, zaufałam radom, których udzielali mi na co dzień.
  Doradca, którego nazwałem Iago T. oprócz tego, że był bardzo zły w swoich poradach inwestycyjnych, nie miał żadnego szacunku dla mnie i mojej żony. W dniu, w którym nie mogliśmy już tego znieść, widząc, że znowu wszystko przepadło, przez kolegę poprosił mnie o jeszcze więcej pieniędzy, a gdy wybuchliśmy, widząc, że oszustwa było już za dużo, chętnie dozował wiele przekleństw poprzez zbiorowe wezwanie przeciwko nam.
  Mam nadzieję, że jeśli szefowie tej firmy Newfx przeczytają ten list, podejmą działania w moim imieniu.
  Moje konto jest nadal otwarte.
  Mam również nadzieję, że istnieje korekta dotycząca osób, które spowodowały tę katastrofę.
  W trosce o twoją reputację i biednych klientów, którzy tak jak ja wpadają w ich ręce, powinni coś zrobić. uważaj na iago.t on jest kaffirem nie ma serca a ja mam dane które można zobaczyć i zademonstrować

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, to się niestety nie stanie, wszyscy są zaangażowani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. John odpowiedź

  Nowe waluty, kilku bardzo ostrożnych oszustów, włożyłem 200 €, czyli minimum, rzekomy broker powiedział mi, że na początku będę stopniowo zarabiał 10 lub 15 € tygodniowo… .. kiedy powiedziałem mu, że chcę dostać moje zwrot pieniędzy, powiedział mi, że dałem mu szansę zobaczenia jego wyników, nagle podobno sprawia, że ​​wygrywam 160 euro od razu i pyta mnie, czy włożyłem 1000 euro, abym mógł zobaczyć większy zysk i kiedy powiedziałem mu, że jestem nie będę mógł włożyć więcej na razie powiedział mi, że ok i dzisiaj patrzę na aplikację i mówi mi, że straciłem wszystkie pieniądze… ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Priscila, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Richard, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *