Broker Bux

Komentarze na temat NewFx

Analiza na NewFx

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy NoweFx (zwany także imieniem: newfx.pl), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się NewFx do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o NewFx ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy NewFx jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • NewFx nie wspomina o czym NEWFX LIMITED i BIG HORIZONS Limited.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według serwisu firma ma biura w Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Stanach Zjednoczonych, jednak nie znaleźliśmy ważnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to dane nieprawdziwe.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że NewFx nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: NewFx jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowanych przez NewFx, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem.
 • Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 30.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Konto VIP +: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Platforma handlowa oferowana przez NewFx to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego NewFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa NewFx
Strona internetowa NewFx

NewFx zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na NoweFx

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: newfx.pl | newfx.trading | newfx.co
 • 📞Numer telefonu: +357 2209 0674 357 | +2209 0674 XNUMX XNUMX
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy NewFx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na NoweFx

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma NewFx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w sierpniu 2021 CNMV dodano do NewFx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w kwietniu 2022 CONSOB dodano do NewFx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do CONOB ⚠️ Ostrzeżenie z kwietnia 2022 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że NewFx utrzymuje bliskie relacje z DBFX, Indygo Capital y Rynek ProTrade, brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o NewFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

34 komentarze do «NewFx: Ocena i komentarze»

 1. struktura odpowiedź

  Buongiorno,io addirittura (da vero pirla)ho fatto un bonifico di 200 euro che secondo loro non è mai arrivato,una certa signora che non faccio il nome mi ha detto che si interessava,gli ho mandato l’estratto conto che figurava l’avvenuto bonifico,niente da fare non si trova,sono passati mesi ma non mi ha più contattato,potrei farlo io,ma siccome sono un buono lascio perdere, però non fidatevi assolutamente di questo NewFx che tra l’altro usa il nome di Amazon per addestrare i poveri creduloni come me.
  Anzi,mi chiedo, perché Amazon non denuncia questa società?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Marco, usan Amazon como Tesla o como cualquier otra acción que cotice en bolsa y lo usan como cebo para que inviertas. Gracias por comentar sobre NewFx. Este broker es una ESTAFA. La CNMV (Regulador Financiero de España) ya ha advertido sobre ellos, por fraude y no estar regulados (patrz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Mary odpowiedź

  Io sono stata truffata il commissario parlato anche due ore con il truffatore io non so cosa si possa fare oggi hanno richiamato che vogliono soldi cosa noi possiamo fare contra a sti individui newfx società del cazzovoi cosa potes

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mary, najbardziej wskazaną rzeczą jest ratowanie stolicy. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Steff odpowiedź

  We Włoszech CONSOB potępił ich, ponieważ okradli tysiące obywateli stąd we Włoszech. To niebezpieczni złodzieje. Są mafią zorganizowaną w celu kradzieży pieniędzy. Bądź ostrożny.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Steff, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. J. brązowy odpowiedź

  sprawdziłem to, że są oszustami, pieniądze z baru na plaży, które inwestujesz pieniądze, które idą na marne i mówię to z doświadczenia, bądź ostrożny z doradcami iago.t emanuelem i szefem Diego.c

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć,, j. Moreno, używają fałszywych nazwisk i nigdy nie zwracają ci pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, używają fałszywych nazwisk i nigdy nie zwracają ci pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Juan Moreno odpowiedź

  NewFx nie są oszustami, są następującymi, są pijawkami, chcą więcej i więcej, NIE SĄ REGULOWANE zgodnie z CNMV, to jest bar na plaży, uwaga, ich celem są osoby starsze, straciłem 125.734 30.000 euro, a oni mieć czelność zadzwonić do mnie, aby zainwestować 70 5 euro, aby odzyskać utracone, jak mało wstydu im mówię, że zostawili mnie bez pieprzonego euro, a twarda twarz każe mi poprosić o pożyczkę z banku, muszę wiedzieć h? ?????? Mówiąc tak, mam 6 lat i straciłem tutaj wszystko, hojo, euro, które zainwestowałeś, znika, euro, które wpłacasz, jest tak, jakbyś je wyrzucił, zgubiłeś, od momentu wykonania przelewu, ty wyślij to na Litwę i zostało zgubione, złodzieje OSZUSTRZY to obciążone XNUMX kont w ciągu XNUMX miesięcy. Nie mówię tego wszystkiego tylko po to, żeby powiedzieć, że mam dowód. oszuści moimi doradcami byli Iago.t Emanuel i Diego c

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, porozmawiaj na czacie na naszej stronie lub przejrzyj formularz, aby mogli ocenić możliwość odzyskania Twoich pieniędzy, będziesz je miał za 3 lub 4 miesiące, jeśli będzie można je odzyskać. Operacje tego brokera są podobno z twoimi pieniędzmi, ale tak nie jest, trzymają pieniądze i zapisują tę samą kwotę na twoim koncie, a następnie sami dbają o to, aby przegrały na rynku, prosząc cię o jeszcze więcej pieniądze, nie, myślę, że zwrócą pieniądze twoje lub męża, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zatrzymają je wszystkie. Wszyscy są zamieszani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 6. Ghenadie odpowiedź

  Come tutti sono stato truffato anche io, mi hanno derubato 17000 XNUMX €
  Cóż, jestem jednym z wielu klientów NewFX, na początku próbowałem zainwestować za około 1000 euro i musiałem zarządzać kontraktem i zgodziłem się zainwestować w moich ludzi, mówiąc, że niewiele sprzedałem, nie ryzykuję inwestycji, Odważnie się przekonam, dobrze zarabiam kolejny bonus w wysokości 1000.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj ghenadie, porozmawiaj na czacie na naszej stronie lub przejrzyj formularz, aby ocenili możliwość odzyskania Twoich pieniędzy, będziesz je miał za 3 lub 4 miesiące, jeśli będzie możliwe ich odzyskanie. Operacje tego brokera są podobno z twoimi pieniędzmi, ale tak nie jest, trzymają pieniądze i zapisują tę samą kwotę na twoim koncie, a następnie sami dbają o to, aby przegrały na rynku, prosząc cię o jeszcze więcej pieniądze, nie, myślę, że zwrócą pieniądze twoje lub męża, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zatrzymają je wszystkie. Wszyscy są zamieszani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 7. manuel fernandez odpowiedź

  Firma Newfx to oszustwo. Chciałem odzyskać pieniądze, a oni mi ich nie zwrócili. Zarówno Diego (Andaluzyjczyk), jak i Yago (Galijczyk) są całkowitymi analfabetami i kłamcami. Powiedzą ci, że studiowali na nie wiem na której uczelni, kłamią. Wątpię, czy mają ESO. Właśnie wynająłem prawnika na Malcie, ponieważ mają tam firmę do przeprowadzenia procesu. Dobrze byłoby zebrać wszystkie oszustwa i zebrać siły. Powtarzam, ONI SĄ OSZUSTEM. NIE WYSYŁAJ TWARDY. Jedynym sposobem na oszukanie ich jest powiedzenie im, aby pozwolili Ci wypłacić, a wtedy wyślesz im więcej pieniędzy. ALE nie pozwolą ci nic dostać. Czekałem ponad dwa tygodnie na wypłatę, a idioci dzwonią do mnie podszywając się pod interpol i mówią, że zamrozili moje konto. Krótko mówiąc, nie spodziewałem się innego z poziomem intelektualnym tych postaci. Powtarzam, że są na Malcie i jedynym sposobem na odzyskanie pieniędzy jest zadenuncjowanie ich stamtąd.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Manuel, porozmawiaj na czacie na naszej stronie lub przejrzyj formularz, aby mogli ocenić możliwość odzyskania Twoich pieniędzy, będziesz je miał za 3 lub 4 miesiące, jeśli jest możliwość ich odzyskania. Operacje tego brokera są podobno z twoimi pieniędzmi, ale tak nie jest, trzymają pieniądze i zapisują tę samą kwotę na twoim koncie, a następnie sami dbają o to, aby przegrały na rynku, prosząc cię o jeszcze więcej pieniądze, nie, myślę, że zwrócą pieniądze twoje lub męża, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zatrzymają je wszystkie. Wszyscy są zamieszani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • LILIANA ARACIL odpowiedź

   RĘCZ. TEN DIEGO też mnie oszukał. CZY MOŻESZ WYSŁAĆ MI NUMER TELEFONU DO ADWOKATA, Z KTÓREGO BĘDZIESZ UŻYWAĆ CHCĘ POZWÓC SPÓŁKĘ. DZIĘKUJĘ CI

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj LILIANA, przed złożeniem jakichkolwiek roszczeń u prawników sprawdź, czy są oni w 100% legalni, niestety jest wielu oszustów, którzy twierdzą, że odzyskują pieniądze i nie jest to prawdą.

    Pozdrowienia.

  • Mary odpowiedź

   Ciao io sono stata truffata da pochi giorni vorrei iniziare także io questa battaglia perché non esiste tt questo se puoi contattami grazie

  • Mary odpowiedź

   Ciao io sono stata truffata da pochi giorni vorrei iniziare also io questa battaglia perché non esiste tt questo se puoi contattami grazie newfx li vorrei nelle mie mani per strozzarl

  • Mary odpowiedź

   I vorrei essere contattata da te perché pure io la penso come te bisogna finrla e far scoprire questi individui

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Cześć Mary, używają fałszywych nazwisk i nigdy nie zwracają ci pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

    Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 8. Filar odpowiedź

  Również czuję się oszukany przez Newfx. Mam 70 lat i nigdy nie inwestowałem na giełdzie. Łącznie straciło 11/12.000 XNUMX euro.
  Potwierdzam opinię pana Juana Moreno o Jago T. On też na mnie krzyczał.
  Moim pierwszym doradcą był Luís F., który zniknął z miejsca zdarzenia kilka dni po tym, jak zmusił mnie do przeprowadzenia operacji za 1.000 euro.
  Rozmawiałem z nim, powiedział, że jest kierownikiem działu (Alejando A.) ​​i według niego wszystko szło dobrze.
  Zostałem nagrodzony Iago T.. Zmusił mnie do porównania operacji, która była w minusie 1000 euro, z większą liczbą tego samego. Łącznie w momencie upadku mojego konta ponad 3000 € minus, tylko w tej operacji. W grudniu dowiedziałem się, że ta operacja miała dużą zmienność.
  Iago powiedział mi, żebym zainwestował w produkt, który przyniesie mi korzyści w wysokości 700 euro. Powiedziałem mu, że w wieku 300 przejdę na emeryturę. W wieku 250 zaczął gwałtownie spadać. Według Iago uspokajam się, wszystko było pod kontrolą. Kiedy moje konto spadło, ta operacja, między spadkiem a kontrpozycją, miała ujemną wartość ponad 6.000 XNUMX €
  Zakup złota i sprzeciw tego samego. BŁĘDY I WIĘCEJ BŁĘDÓW. Jeśli nie są oszustami, nie możesz pracować gorzej.
  Zanim zrezygnowałem z konta, wysłałem osa do Alejandro, mówiąc mu, że moje konto jest w tym stanie, z powodu nieefektywności niektórych agentów, w tym jego.
  Mógłbym kontynuować, ale na razie to zostawiam.
  Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, byłabym bardzo wdzięczna.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Pilar, porozmawiaj na czacie na naszej stronie lub przejrzyj formularz, aby mogli ocenić możliwość odzyskania Twoich pieniędzy. Operacje tego brokera są podobno z twoimi pieniędzmi, ale tak nie jest, trzymają pieniądze i zapisują tę samą kwotę na twoim koncie, a następnie sami dbają o to, aby przegrały na rynku, prosząc cię o jeszcze więcej pieniądze, nie, myślę, że zwrócą pieniądze twoje lub męża, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zatrzymają je wszystkie. Wszyscy są zamieszani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 9. Filar odpowiedź

  Nazywam się Pilar, mam 70 lat. Nigdy nie inwestowałem na giełdzie i też czuję się oszukany przez tę firmę.
  W sumie zainwestowałem między 11/12.000 XNUMX euro.

  Potwierdzam to, co pan Juan Moreno mówi o niegrzeczności Iago T. (jeśli ten Iago T. to Iago Torres). On też na mnie nakrzyczał i chociaż powiedziałem mu, że nie powinien tego robić, kontynuował

  Zaczynam moje złe doświadczenia:

  Ktoś z New fx skontaktował się ze mną pocztą na wiosnę/lato 2021. W październiku, po wielu naleganiach, postanowiłem z nimi współpracować. Zainwestowałem 250 euro.
  Zostałem nagrodzony doradcą Luísa Fdeza, który po dwóch lub trzech małych operacjach powiedział mi, że powinienem zainwestować więcej kapitału, aby przeprowadzić operację, co przyniosłoby mi większe korzyści. Powiedział mi, że przy 250 euro nic nie można zrobić. Musiałem zainwestować 1.000 euro więcej. Powiedział, że muszę mu zaufać, był profesjonalistą, z nie wiem ile lat doświadczenia… W końcu zdecydowałem się to zrobić i zainwestowałem 1.000 euro, o które mnie prosił. . Po trzech lub czterech dniach znika ze sceny. Wysyłam osę. do firmy i mówią mi, że został wysłany do innego miasta z zamiarem otwarcia nowego biura. Skontaktował się ze mną Alejandro Alonso (według niego kierownik wydziału.). Od tego czasu zostałem mianowany doradcą Iago Torresa.
  Torres mówi mi, jak to możliwe, że tak źle mi doradzili (w grudniu dowiedziałem się, że 1.000 euro zostało zainwestowane w bardzo niestabilny produkt). Torres wyjaśnia mi, że aby rozwiązać problem, musiał zainwestować dodatkowe 1000 euro, aby zrównoważyć operację. Tak to robię.
  Rozmawiam z Alonso, wyjaśniam mu sprawę, a on każe mi się uspokoić. Według niego wszystko było pod kontrolą i w mgnieniu oka miałby zysk w wysokości 2000 euro. Kiedy moje konto spadło w zeszłym tygodniu, ta operacja miała ujemną wartość około 3.200 euro.

  Kolejna katastrofalna operacja: Torres zadzwonił do mnie pewnego popołudnia i powiedział, że jeśli chcę zainwestować w 30 kontraktów w produkt (jak mi powiedział, zainwestowałby znacznie wyższą kwotę), że zarobię 700 euro. wycofałby się na 300 w pozytywie. Przy 200/250 na plusie zaczął spadać w zawrotny sposób. Zadzwonił do mnie i powiedział, żebym się uspokoił, że wszystko jest pod kontrolą i że muszę się przyzwyczaić do widoku czerwonych cyfr. Kiedy moje konto spadło, ta operacja była w strasznym negatywie. To sprawiło, że częściowo sprzeciwiłem się operacji. Tak więc między kupnem a sprzedażą osiągnąłem ujemną kwotę ponad 6.000 euro.
  Przed zrzuceniem konta ponownie rozmawiałem z Alonso o tej drugiej kwestii i narzekałem na niegrzeczność Torresa. Jak zawsze wszystko będzie dobrze. Przyszedł rozmawiać z Alonso przez ponad godzinę z rzędu. Wyjaśnił swoje doświadczenie i wiele więcej. Prawda jest taka, że ​​zakręciło mi się w głowie z tyloma wyjaśnieniami, szczegółami technicznymi…. Wyjaśnił mi, że aby uratować moje konto, muszę zainwestować kolejne 5.000 euro. Do tego kategorycznie odmówiłem.
  Odmawiając zainwestowania więcej, Alonso powiedział mi, czy mógłbym zainwestować 700 euro na konto. równolegle do imienia mojego męża, aby zaoszczędzić na inwestycji 10/12.000 XNUMX euro. Tak to zrobiłem
  W zeszłym tygodniu wysłałem osę. do uwagi Alonso, wyjaśniając złe zarządzanie moim kontem przez niektórych menedżerów, w tym przez niego.
  Nie chcę wypowiadać moich nazwisk, bo małe cta. Ta, o której mówię, jest wciąż otwarta, ledwo się trzyma, a nie chciałbym, żeby moje wypowiedzi ją skrzywdziły.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Pilar, operacje są podobno twoimi pieniędzmi, ale tak nie jest, trzymają pieniądze i zapisują tę samą kwotę na twoim koncie, a potem sami dbają o to, aby przegrały na rynku, prosząc cię o jeszcze więcej pieniądze, nie, myślę, że zwrócą pieniądze twoje lub męża, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zatrzymają je wszystkie. Wszyscy są zamieszani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 10. Juan Moreno Almagro odpowiedź

  Panowie Newfx
  Czuję się oszukany, pracowałem z Wami kilka miesięcy, oddałem w Wasze ręce wszystkie swoje oszczędności i przez niegospodarność Waszych doradców wszystko straciłem. Wiemy, że nie mogą kontrolować giełdy, ale są albo bardzo niedoświadczeni, albo bardzo słabi w swojej pracy.
  Co 15 dni kazali mi wpłacać 3.000 €, 4.000 € i 5000 € bezskutecznie, ponieważ konto zawsze traciło na wartości.
  Moje konto zepsuło się z 60.000 XNUMX €
  Natychmiast zaczęli dzwonić do mnie bez odpoczynku, abym mógł wpłacić więcej pieniędzy i w ten sposób rzekomo odzyskać katastrofalną stratę, którą właśnie poniosłem. Okazuje się, że to, co zostało otwarte, aby odzyskać, teraz również poszło w szał z 35.736,20 XNUMX €, a ja zostałem bez pieniędzy i z długiem.
  Jestem 70-letnią osobą, na emeryturze, nie miałam żadnego doświadczenia w tych kwestiach inwestycyjnych, zaufałam radom, których udzielali mi na co dzień.
  Doradca, którego nazwałem Iago T. oprócz tego, że był bardzo zły w swoich poradach inwestycyjnych, nie miał żadnego szacunku dla mnie i mojej żony. W dniu, w którym nie mogliśmy już tego znieść, widząc, że znowu wszystko przepadło, przez kolegę poprosił mnie o jeszcze więcej pieniędzy, a gdy wybuchliśmy, widząc, że oszustwa było już za dużo, chętnie dozował wiele przekleństw poprzez zbiorowe wezwanie przeciwko nam.
  Mam nadzieję, że jeśli szefowie tej firmy Newfx przeczytają ten list, podejmą działania w moim imieniu.
  Moje konto jest nadal otwarte.
  Mam również nadzieję, że istnieje korekta dotycząca osób, które spowodowały tę katastrofę.
  W trosce o twoją reputację i biednych klientów, którzy tak jak ja wpadają w ich ręce, powinni coś zrobić. uważaj na iago.t on jest kaffirem nie ma serca a ja mam dane które można zobaczyć i zademonstrować

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, to się niestety nie stanie, wszyscy są zaangażowani w to samo oszustwo, szefowie, właściciele i reklamy, wszyscy są przestępcami. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 11. John odpowiedź

  Nowe waluty, kilku bardzo ostrożnych oszustów, włożyłem 200 €, czyli minimum, rzekomy broker powiedział mi, że na początku będę stopniowo zarabiał 10 lub 15 € tygodniowo… .. kiedy powiedziałem mu, że chcę dostać moje zwrot pieniędzy, powiedział mi, że dałem mu szansę zobaczenia jego wyników, nagle podobno sprawia, że ​​wygrywam 160 euro od razu i pyta mnie, czy włożyłem 1000 euro, abym mógł zobaczyć większy zysk i kiedy powiedziałem mu, że jestem nie będę mógł włożyć więcej na razie powiedział mi, że ok i dzisiaj patrzę na aplikację i mówi mi, że straciłem wszystkie pieniądze… ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Priscila, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Richard, dziękuję za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.