Komentarze na temat NewFx

Analiza na NewFx

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy NoweFx (zwany także imieniem: newfx.pl), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się NewFx do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o NewFx ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy NewFx jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • NewFx nie wspomina o czym NEWFX LIMITED i BIG HORIZONS Limited.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według serwisu firma ma biura w Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Stanach Zjednoczonych, jednak nie znaleźliśmy ważnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to dane nieprawdziwe.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że NewFx nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: NewFx jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowanych przez NewFx, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem.
 • Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 30.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.
 • Konto VIP +: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, Trading Central.

Platforma handlowa oferowana przez NewFx to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego NewFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa NewFx
Strona internetowa NewFx

NewFx zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na NoweFx

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: newfx.pl | newfx.trading | newfx.co
 • 📞Numer telefonu: +357 2209 0674 357 | +2209 0674 XNUMX XNUMX
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy NewFx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na NoweFx

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma NewFx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w sierpniu 2021 CNMV dodano do NewFx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w kwietniu 2022 CONSOB dodano do NewFx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do CONOB ⚠️ Ostrzeżenie z kwietnia 2022 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że NewFx utrzymuje bliskie relacje z DBFX, Indygo Capital y Rynek ProTrade, DubajFXM 24 brokerzy o złej reputacji z skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o NewFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

60 komentarze do «NewFx: Ocena i komentarze»

 1. mohammed odpowiedź

  To jest e-mail wysłany do osoby odpowiedzialnej (Federica) della piattaforma newfx
  stan uważny sono bugiardi e truffatori…
  jaki jest e-mail:

  Più o meno 2 messi fa ho messo il mi número en un sito per investire su Amazon, I contattato da voi, que chiesi subito di investite su amazon e se ci fosse il mode di fare an automatic senza levare tempo alla mia famiglia, mi it było nagłe gdyby to był ragazza… Chciałem wiedzieć, jak szybko zainwestuję, zaryzykuję 250, ale przeczytałem, powiedziałem, że dojdę do 500, moje dane to 750…ho detto va bien….fatto il primo bonifico …poi mi mówi, że wkrótce mi avrebbe contattato Manuel suo responsabile por una chiaccherata …ok

  dopo qualche minuta mi chiamò

  gentile i amichevole mi dice se avesi messo altri 2000 euro mi avreste datum 5000 cosi tak poteva operuję najbardziej nonostante li avessi detto che volevo only Investiré su amazon i alassi tempo per queste type de sew… ale mi fidai….e feci il 2 bonifico

  Chcę podążać za jednym z moich ulubionych brokerów, Cristianem i moją żoną, moim celem w handlu i zarabiam 150-200 euro miesięcznie za zbieranie jakichkolwiek pieniędzy na moją pracę.

  Cristian mi chiama e fare 12 piccole operazioni protette per farmi vedere come funziona

  Io li dissi che volevo solo investire su Amazon, lui mi rispose che che Amazon per vedere qualche risultato devono passare qualche mese, io li risposi non ho fretta….ma niente

  Dopo za każdym razem mój kontakt i mówi, że była inwestycja, że ​​drugi lui był bardzo opłacalny (bitcon) I dovevo investire altri 18000euro io restio non volevo farlo dopo qualche telefonata di nalegam mi convinse e feci in 2 trance 1 (6150) e altro ( 11850)

  Sierpień przybywa na targi, mój kontakt, mój disse, był stati problemu kontroli, że mój avrebbero ridato i bonifici il 1 (6150) tornò (6142) il secondo no passato 1 setimana

  mój szef w bankowości, quindi ho fatto precipitare mia moglie (widziałem che non lavora) w bankowości

  Abbiamo fatto przypomnieć sobie i dobrze w porządku (11842)

  Cristian mówi mi, że wyślemy kolejną premię na kwotę 6150 ponad 11850 nie wrócę do niej, ale wystarczy, że zachoruję….Dopo wszelkie upieranie się Cristian io non cedevo non volevo più metterli

  Allora a Monday Cristian mi chiamo e mi disse che non mi avrebbe molato (avrei preferito che mi avrebbe molato) mi fece aprire il ngas (zakup e vendi) e mi dice que avremmo tirato su 11850 robi quelle operazioni (mi sono) d li chiesi che devo fare

  moje rispose „come vedi che or il purchase or il vende in profitto più 500 ero chiudi e riapri”

  cosi feci

  Robię jeden lub kilka tygodni i kilka dni po przyjeździe z wiadomością

  Buongiorno Mohammeda,
  Jestem Vittorio Costa.
  Cristian sarà fuori ufficio per un viaggio aziendale fin a giorno 12.
  Mi ha lasciato il tuo conto „w areszcie”.
  W każdej chwili nie będę mógł się z Tobą skontaktować i pisać, kiedy będziesz czuł się komfortowo w ciągu roku. Przynajmniej jedna notatka na dzień.
  Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, mój przyjaciel Cristian powiedział, że w projekcie jest trochę zaufania i entuzjazmu.
  Moja rozpacz tak bardzo, że nie zwracam się przeciwko niemu colpe per tutto quello che hai passato.
  Aspetto un contatto.
  Pozdrowienia.

  i mój upadający absolut

  mój kał aprire il petrolio stesso discorso kup i sprzedaj senza spiegarmi niente
  poi dowjons poi mi hanno abbandonato jeden tydzień

  Tornato mi disse che le cose non andavano bene che dovevo mettere 11850 per chiudere le negatività cosi feci

  ma che apposto di chiudere mi fece aprire il grain senza spiegarmi nulla semper il solito discorso kup i sprzedaj

  dopo a seventimana mi chiamò e disse che ci sono in scadenza le operazioni dovevo mettere altri 20000 per non-lost i soldi…io li dissi falle scadere io non metto più nulla
  mi disse sei un pazzo io risposi che e colpa sia se ero messo cosi io non centro nulla
  mój kał „ti prego non fare scadere le operazioni che avrebbe perso il posto”
  dopo qualche accentenza dicendomi ti diamo 125 procent co najmniej riusciamo riusciamo a chiudere qualcosa ”
  feci il bonico
  ma i crediti non saliti
  chiesi il motive my disse che mi avrebbe fatto chiamare da Stefano….
  Stefano mi chiamo e mi disse che dovevo mettere altri 20000 come entero ti facciamo tornare 10000 detto również da Manuel
  io allucinato ,,,volevo chiudere tutto e fare un denunciación per frode
  io non avevo più selli li risposi
  niente da fare avrei perso tutto
  credimi non mai chiesto soldi a mia moglie (i tego giorno feci)
  upokorzony i zdemoralizowany
  misi altri 20000 ma kredyty tylko il 60 procent
  e mi dicono le altri 60 procent sono stati serviti per aprire le operazioni (che io non volevo e non sapevo che erano in scadenza)
  mój status wrócił tylko 3000
  ty ho tylko raccontato czystą prawdę

  Secondo te non e una truffa?
  Secondo te io ho sbagliato?
  Secondo io sono il pazzo?
  Secondo te io non sono stato aggirato?

  Mia richiesta e di 40000 su 57000 mi sowing a somma accettabile seen che non e colpa mia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mohammed, możesz odzyskać swoje pieniądze, jeśli zaczniesz działać szybko, używają Amazon lub Tesli jako przynęty, którą możesz zainwestować. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. Ester-39 odpowiedź

  Udało mi się odzyskać pieniądze z mychargeback, jestem bardzo zadowolony.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam, FANTASTYCZNIE!!!, jaka radość nam sprawiasz, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i komentarze, które znajdziesz.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

   • Francesca

    Salve, purtroppo anche io jest ofiarą tej misji! Loro sono dei manipulatori truffatori bravissimi, mi hanno saputo coinvolgere al fin di farmi Stracę tutti i soldi. Nie są uregulowani i nie są bogaci w wiedzę! Otacza mnie ta prawna, otaczamy skuteczną siedzibę i nie mamy wątpliwości co do zaległego poszukiwania, z powodu złożenia skargi robimy tak absolutnie ludzie fermarli, rubano i soldi alla povera!

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Francesca, możesz odzyskać swoje pieniądze, jeśli zaczniesz działać szybko, używają Amazon lub Tesli jako przynęty, którą możesz zainwestować. Dziękujemy za komentowanie NewFx. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV).

    Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.