✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

Komentarze handlowe NATA
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel NATA (zwany także nazwą: nata-trade.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się NATA Trade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o NATA Trade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy handel NATA ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ NATA Trade wspomina o byciu część: NATA Trade Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Wyspy Marshalla oraz Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

UWAGA: NATA Trade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez NATA Trade, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $500, stały spread od 2 pipsów, dźwignia do 1: 400, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.01, 15% bonus od depozytu.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $1.000, stały spread od 2 pipsów, dźwignia do 1: 400, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.01, 25% bonus od depozytu.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $2.500, stały spread od 1 pipsa / zmienny od 0.5 pipsa, dźwignia do 1: 400, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.1, 30% bonus od depozytu.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $10.000, stały spread od 0.7 pipsa / zmienny od 0.5 pipsa, dźwignia na żądanie, piąte miejsce po przecinku, minimum 0.1 lota, 40% bonus od depozytu.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $25.000, stały spread od 0.4 pipsa / zmienny od 0.3 pipsa, dźwignia na żądanie, piąte miejsce po przecinku, minimum 0.1 lota, 50% bonus od depozytu.

Rodzaje kont handlowych NATA
Rodzaje kont handlowych NATA

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że NATA Trade oferuje: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które NATA Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlu NATA
Witryna handlu NATA

Handel NATA zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, sygnały, trochę informacji o oferowanych produktach, tutoriale, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Handel NATA 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: nata-trade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu NATA Trade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Handel NATA ⬅️

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel NATA jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w krajach, które są bardzo niebezpieczne dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o NATA Trade znajdujemy wiele, które są negatywne i ostrzec o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CONSOB Handel NATA do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2023 dodano CONSOB Handel NATA do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do porady HCMC z marca 2023 r. ⚠️

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

[identyfikator demokracji=”1955″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «NATA Trade: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MJ, dzięki za komentarz na temat NATA. Ten broker to oszustwo. HCMC (Financial Regulator of Greece) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz łącze HCMC). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. jose odpowiedź

  Są oszustami i podstępnymi sukinsynami, nie ufaj, że są tajnymi złodziejami jak Broker
  Dzwonią do ciebie przez telefon, a jeśli zgadzasz się z nimi i ich drażnisz, oszukują cię i oszukują. Rozłącz się szybko i zgłoś je. udają, że są Łucją i ANGELIĄ, to jest najgorsze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie NATA Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Karol Quevedo odpowiedź

  Dzień dobry, czy jest możliwość wypłaty pieniędzy w inny sposób?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentowanie NATA Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *