Komentarze na temat mojego handlu MM

W tej sekcji przeanalizujemy brokera My Trade MM, jest brokerem CFD i Forex. Czy naprawdę polecamy My Trade MM do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Broker wspomina będąc częścią: nie wspomina o tym. Wspomina, że ​​jest częścią Mira Markets Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: o tym też nie wspomina.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker wspomina o regulaminie Vanuatu, ale nie wymienia nazwy firmy, więc nie byliśmy w stanie zweryfikować regulaminu. Broker jest regulowany przez VFSC (organ regulacyjny Vanuatu), co jest regulacją, nie jedną z najlepszych ani najbezpieczniejszych, ale w końcu regulacją o numerze 354.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez My Trade MM, zwracamy uwagę, że nie oferuje informacji o rodzajach rachunków.

Te platformy do obsługi że oferty My Trade MM to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które My Trade MM udostępnia na swojej stronie internetowej.

Mój Trade MM strona internetowa
Mój Trade MM strona internetowa

My Trade MM zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, niektóre kursy wideo (choć w języku angielskim) wyjaśniające różne podstawowe pojęcia dotyczące świata handlu.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o My Trade MM

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mytrademm.com

Número de teléfono: + 44 20 8077 5686

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma My Trade MM jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Chociaż nie otrzymaliśmy ani nie znaleźliśmy negatywnych lub pozytywnych komentarzy, naszym zdaniem sugerujemy ostrożność, ponieważ w większości broker nie dostarcza ważnych informacji (takich jak lokalizacja i nazwa firmy), a także uważamy, że jest to broker nieuregulowany.

Aktualizacja sierpień 2018: broker określił swój regulamin, ale jednocześnie zaczęliśmy otrzymywać komentarze od klientów, którzy twierdzą, że My Trade MM nie ma z nimi dobrych praktyk, sugerujemy ostrożność.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Uwaga ⛔: Broker MyTradeMM jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o My Trade MM? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

192 komentarze do «Mój handel MM: Ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacje, dzięki za pisanie o My Trade MM. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. David odpowiedź

  Zrobiliśmy test z mychargeback i udało nam się odzyskać nasze pieniądze. To był trochę długi proces, ale ważne jest to, że udało im się go odzyskać. Są w tym bardzo biegli i gorąco polecam.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich z nich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Robert, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z My Trade MM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 3. John odpowiedź

  Przyjaciel Juan Camilo Guevara i John Jairo Herrera PARTNER mówi mi, że ci ludzie ukradli mu 200.000 XNUMX USD. Myślę, że to kłamstwa. Że pozwał Alice Dagger i Césara Bonneta jako urzędników Mytrade MM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z My Trade MM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.