Broker Bux
Komentarze o Merrick's

Analiza na Merricks

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy merricky (zwany także imieniem: merrickscapitallimited.com), Chodzi o plik Firma doradztwa finansowego z cyfrowymi aktywami. Czy Merricks naprawdę jest polecany do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczna firma? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Merricks ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: czy Merricks jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jest to firma regulowana?

 • Merricks wspomina o byciu częścią Merrick Capital Limited.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma siedzibę w Australii, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to fałszywe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Merricks nie wspomina o żadnym przepisie.

UWAGA: Merricks to firma NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są spółki regulowane, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowaną firmą jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez MerricksW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 50.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 7.000.
 • Konto zaliczkowe: minimalny depozyt początkowy $ 15.000.

La platforma do działania z której korzysta Merricks to: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Merricks udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być dużym atutem dla firmy.

Strona Merricka
Strona Merricka

Merricks zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, osobiste doświadczenia, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na merricky

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: merrickscapitallimited.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Merricks. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na merricky

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Merricks jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, gdy jest dużo bezpieczniejszych opcji inwestowania? Po co inwestować w nieuregulowaną lub słabo regulowaną firmę, skoro można inwestować w firmę regulowaną przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin firmyInnymi słowy, jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha w każdej firmie; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy współpracowałeś z tą firmą? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tą firmą.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy firmy mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Merricksie? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Merricks: ocena i komentarze»

 1. silvina odpowiedź

  Cześć Brokerzy, czy już coś wiecie? Okazuje się, że aby dokonać wypłaty proszą mnie o zapłacenie podatków, na co odpowiedziałem nie, co nigdy nie zostało wyjaśnione przed rozpoczęciem.

  Dodatkowo cały czas wypłata czeka na zatwierdzenie, a na swojej stronie piszą, że trwa to do 12 godzin roboczych (co już minęło). Oczywiście, jak tylko poskarżyłem się im, dlaczego tak duże opóźnienie, wtedy wymyślili sprawę z podatkiem, więc powiedziałem im, żeby najpierw pokazali mi numer rejestracyjny w australijskich władzach, a potem logicznie nie odpowiedzieli mi ponownie .

  Niestety uważam, że pieniądze stracone, ale mimo to chcę potwierdzić, że jest to oszustwo, aby nie kradli więcej osób.

  Pamiętaj, że to http://www. merrickscapitallimited.com

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Silvina, dziękuję za komentowanie Merricksa. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Saida Vilar odpowiedź

  Hej, czy są godni zaufania? bo przeczytałem kilka komentarzy i chyba nie. JAK TERAZ UZYSKAĆ ​​MOJE PIENIĄDZE?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Saida Vilar, dzięki za komentowanie Merricksa. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.