W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w MeritFxWay. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy kilka istotnych informacji o MeritFxWay i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmeritfxway.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMeritFxWay
📌 AdresNr 1 Aso Beach, Kalifornia, USA. LA 565

⚠️ MeritFxWay nie wymienia nazwy prawnej firmy, a opublikowany adres nie odpowiada żadnej firmie finansowej. Unikaj podawania danych osobowych. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez MeritFxWay, w tym przypadku widzimy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Mini$ 500
Srebrny$ 1.000
Złoto$ 5.000
Platyna$ 20.000

Informacje w sieci

Strona internetowa MeritFx Way

MeritFxWay zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 15623965876

???? Ocena końcowa MeritFxWay ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z MeritFxWay.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o MeritFxWay:

dataAktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co myślisz o MeritFxWay? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z MeritFxWay.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez MeritFxWay?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MeritFxWay

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić MeritFxWay?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy MeritFxWay to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że MeritFxWay to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy MeritFxWay jest niezawodny?

Nie. MeritFxWay nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od MeritFxWay?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla MeritFxWay?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy MeritFxWay to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Patrizio Turrini odpowiedź

  Dobra wiadomość będzie dla Ciebie questa piattaforma Meritfxway Numer rejestracyjny: 20141221072

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Turrini, dziękuję za pisanie o Meritfxway. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.