Komentarze na temat Matrix Banco

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera Matrix Banco (zwany również matrixbanco.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy firma Matrix Banco jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Matrix Bank. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Elit Property vision ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Matrix Banco, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Pro i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 1.000, dźwignia do 1: 400, spready od 1.3 pipsa, całodobowe wsparcie, skalpowanie, handel automatyczny, minimalna wielkość transakcji 24 lota, realizacja zleceń NDD / ECN.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 10.000, dźwignia do 1: 200, spready od 0.9 pipsa, całodobowe wsparcie, skalpowanie, handel automatyczny, minimalna wielkość transakcji 24 lota, realizacja zleceń NDD / ECN.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 100, dźwignia do 1: 500, spready od 1.5 pipsa, całodobowe wsparcie, skalpowanie, handel automatyczny, minimalna wielkość transakcji 24 lota, realizacja zleceń NDD / ECN.

 

Rodzaje kont Matrix Bank
Rodzaje kont Matrix Bank

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Matrix Banco to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Matrix Banco udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa banku Matrix
Strona internetowa banku Matrix

Matrix Bank zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko kilka wiadomości z dziedziny finansów, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Bank macierzy |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: matrixbanco.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Bank macierzy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Matrix Banco jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o Matrix Bank nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji , uważamy, że pochodzi od nowego brokera, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do Bank macierzy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Matrix Banco? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.