Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Marketsdock (zwanego również marketdock.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Marketsdock jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Marketsdock. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Dinengo Partners Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Marketsdock, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Rachunek Mikro, Rachunek Maklerski, Rachunek Portfeli Podstawowych oraz Rachunek Oszczędnościowy Platynowy. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto maklerskie- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, natychmiastowa realizacja, profesjonalne wsparcie, spread 1,3.

Konto portfeli podstawowych- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 USD, natychmiastowa realizacja, profesjonalne wsparcie, spread 1,5, starszy analityk konta, ochrona przed ujemnym saldem.

Platynowe Konto Oszczędnościowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0.1 USD, natychmiastowa realizacja, profesjonalne wsparcie, spread XNUMX, starszy analityk kont, starszy analityk kont, ochrona przed ujemnym saldem, handel automatyczny.

 

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont w Marketsdock

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje Marketsdock to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Marketsdock udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa Marketsock

Marketsdock zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: kilka wiadomości, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Marketsock |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: marketdock.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Marketsock <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Marketsdock jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o Marketsdock nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że chodzi o nowego brokera, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Uwaga: w sierpniu 2020 dodano CNMV Marketsock do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do Marketsock do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Marketsdock? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *