Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy broker MarketsCFDs (zwany również marketfxc.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się MarketsCFD do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu MarketsCFD. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Equalizer Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MarketsCFD, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, regularne spready, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, starszy menedżer konta, sygnały transakcyjne, niestandardowa strategia handlowa, szkolenie 1 do 1 (Junior), wyłączny dostęp do pozycji (do 2 pozycji).

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 USD, srebrny spread, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku (1 raz dziennie), starszy menedżer konta, sygnały handlowe, niestandardowa strategia handlowa, szkolenie 1 do 1 (senior), dostęp do pozycja ekskluzywna (do 4 pozycji).

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 24 $, złoto spread, wsparcie 6/1, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku (2 raz dziennie), webinaria PRO (1 na miesiąc), menedżer konta VIP, sygnały transakcyjne, zaawansowany handel spersonalizowany strategii, 1 na 10 szkolenie (Senior), dostęp do pozycji ekskluzywnej (do XNUMX stanowisk).

 

Rodzaje kont Marketscfds
RynkiCFD rodzaje rachunków

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi oferowane przez MarketsCFDs to: platforma MarketsCFDs.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które MarketsCFDs udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa MarketsCFD

MarketsCFD zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RynkiCFD |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: marketfxc.com

Número de teléfono: + 442080589495

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony]

>>> Ocena włączona RynkiCFD <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MarketsCFDs jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, nie podaje szczegółów na temat swojej lokalizacji, szukając opinii o MarketsCFD nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez rekord toru. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Uwaga: w czerwcu 2020 CONSOB dodał RynkiCFD do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do RynkiCFD do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Rynkach CFD? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «RynkiCFD: ocena i komentarze»

 1. Carlos odpowiedź

  Witam, nazywam się Carlos i początkowo wpłacam 15.000 100 euro. Moją menedżerką była Sabine Leblac, po kilku dniach zapytałem ich, czy mogą dokonać przelewu na moją korzyść w wysokości 1 euro, PRAWIDŁOWO wysłali do mnie. Miesiąc później chciałem zamknąć moje konto, ponieważ było warte 70.000 26 €, a kiedy przeprowadziłem operację, zadzwonili do mnie, ostrzegając mnie, że jeśli nie wprowadzę XNUMX% całkowitego kapitału, nie zwrócą moich pieniędzy i wezmą legalne pozew przeciwko mnie. W rezultacie wykonałem przelew, o który mnie poprosili i automatycznie mnie zablokowali, poinformowałem władze i nadal czekam.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carlos, to oszustwo, nie wysyłaj im więcej pieniędzy ani nic im nie płać, wszystko, co wyślesz, stracisz i nie zwrócą ci tego.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.