Komentarze Market4fxx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Market4fx (zwanego też market-4fx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Market4fx jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Market4fx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Astrica Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Market4fx, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 1.000, badania i raporty dzienne, mobilny trader na tablety i komputery stacjonarne, samouczki wideo.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 10.000, badania i raporty dzienne, mobilny trader na tablety i komputery stacjonarne, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria i seminaria.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, badania i raporty dzienne, mobilny trader na tablety i komputery stacjonarne, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria i seminaria, główny menedżer konta, sygnały i wiadomości SMS.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, codzienne badania i raporty, mobilny trader na tablety i komputery stacjonarne, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria i seminaria, główny menedżer konta, wiadomości i sygnały SMS, codzienne analizy premium, obsługa klienta premium.

Rodzaje kont Market4fx
Rodzaje kont Market4fx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Market4fx to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Market4fx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Market4fx
Witryna Market4fx

Market4fx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory i trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat market4fx |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: market-4fx.com

Número de teléfono: + 44 2038 079 576

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona market4fx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Market4fx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju dla inwestycji (Wyspy Marshalla), szukając opinii o market4fx Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CONSOB market4fx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔: w listopadzie 2020 dodano CNMV market4fx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

⛔ Uwaga ⛔: w kwietniu 2021 dodano CONSOB market4fx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Market4fx? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Market4fx: Ocena i komentarze»

 1. Santiago Navasa odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santiago Navas, dziękuję za napisanie o Market4fx. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.