W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Market On Us. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Market On Us oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmarketonus.pl
🏠 spółkaRynek na nas LTD
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4
📌 Adres 92 Alexander Road Londyn, Wielka Brytania SE53 1VU

⚠️ Nie znaleźliśmy dokładnych informacji o firmie, a adres opublikowany na stronie nie odpowiada żadnemu. ⚠️

Rodzaje kont

Market On Us nie oferuje oddzielnych kont do handlu.

Informacje w sieci

Strona internetowa Marketusa

Market On Us zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 44 1143603973

???? Ostateczna ocena rynku na nas ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Market On Us.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Market On Us:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga przeciwko Market On Us of FCA.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o usłudze Market On Us? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z usługą Market On Us.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez rynek na nas?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać na nas rynek

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić usługę Market On Us?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Market On Us to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak. Wierzymy, że Market On Us to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Market On Us jest wiarygodny?

Nie. Market On Us nie jest wiarygodny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Market On Us?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Market On Us?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Market On Us to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Noe odpowiedź

  Jest raport FCA potępiający tych przestępców, mam nadzieję, że wylądują w więzieniu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Noah, dziękuję za pisanie o Market On Us. Ten broker jest uważany za oszustwa. FCA (Financial Regulator of the United Kingdom) zawiadomił ich o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd swoich klientów (Zobacz link FCA).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.
   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.
   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.