Rynek złota Komentarze
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynek Złoto (zwany także nazwą market-gold.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę zaleca się Market Gold do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Market Gold ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy rynek jest złotem ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Market Gold wspomina o byciu część: Astrica Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Wyspy Marshalla.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, widzimy, że nie wspomina w brak informacji o jego regulacji w dowolnym momencie.

 

UWAGA: Market Gold jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Market Gold, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Podstawowe, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 1.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, filmy instruktażowe.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, marże konkurencyjne, webinaria.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne marże, webinaria, CEO, wiadomości i sygnały SMS.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne marże, webinaria, General Account Director, wiadomości i sygnały SMS, codzienna analiza Premium, obsługa klienta Premium.

 

Rodzaje kont Market Gold
Rodzaje kont Market Gold (1)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Market Gold to: Platforma MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Market Gold udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Market Gold
Strona internetowa Market Gold

Rynek Złoto zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: sekcja edukacyjna z filmami i samouczkami, krótkie wyjaśnienie wszystkich oferowanych produktów, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Rynek Złoto 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: market-gold.com

📞Numer telefonu: + 441323901008

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Market Gold. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Rynek złota ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynek Złoto jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Market Gold znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Market Gold? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Złoto rynkowe: ocena i komentarze»

 1. Rodo odpowiedź

  Miałem okropne doświadczenie, dziś ponownie poprosiłem o emeryturę, a oni odmawiają mi tego, nie ufaj im

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodo, dziękuję za komentowanie Market Gold. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *