Komentarze na temat MallonFX
W tej sekcji przeanalizujemy brokera MallonFX (zwany również nazwą: mallonfx.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę polecamy MallonFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MallonFX ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to malonfx? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ MallonFX wspomina o byciu część: AMC Trade Finance Ltd (brak)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rrozporządzenie, widzimy, że wspominają o tym rozporządzenie FCA, ale to jest fałszywyPonieważ nie postać na liście rekordów agencji.

 

UWAGA: MallonFX jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MallonFX, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: konto podstawowe, konto standardowe, konto brązowe, konto srebrne, konto złote i konto platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 150, spread 15 punktów, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.1.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, spread 14 punktów, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.1.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, spread 10 punktów, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.1.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, spread 7 punktów, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.1.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, spread 5 punktów, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.1.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, spread 1 punktów, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.1.

 

Rodzaje kont MallonFX
Rodzaje kont MallonFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez MallonFX to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które MallonFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa MallonFX
Strona internetowa MallonFX

MallonFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych produktach, wykresy na żywo, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat MallonFX 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: mallonfx.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na MallonFX. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona MallonFX

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? MallonFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która próbuje podszywać się pod regulowanego brokera, ale nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym ), a także brak regulacji (spółka nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FCA MallonFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lipca 2021 r

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o MallonFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «MallonFX: Ocena i komentarze»

 1. Jason S. odpowiedź

  Muszę odzyskać moje pieniądze, raport FCA już wyszedł, mówiąc, że ich potępił, ale czy to gwarantuje, że zwrócą pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jason, dziękuję za komentowanie MallonFX. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *