Komentarze na temat inwestycji Lockwood

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Lockwood Investments, jest brokerem Forex i CFD. Czy Lockwood Investments naprawdę zaleca się, aby zainwestować? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: BALI LIMITED LTD, chociaż w regulaminie wspomina o SolutionsCM LTD .

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro Lockwood Investments nie wspomina absolutnie nic o swojej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Lockwood Investments, zauważamy, że oferuje 5 rodzajów kont: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Diamentowe.

Konto mikro: Minimalny depozyt początkowy 500 USD, dźwignia do 1:200, pożyczka do 10%, miesięczne przeglądy rynku.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, dźwignia do 1:200, pożyczka do 25%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria handlowe.

Konto Srebrne: Minimalny depozyt początkowy 5.000 $, dźwignia do 1:200, pożyczka do 35%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria handlowe, osobisty menedżer konta.

Konto Złote: Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 USD, dźwignia do 200:50, pożyczka do XNUMX%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria handlowe, osobisty menedżer konta, osobisty broker, sesje handlowe jeden do jednego.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, dźwignia do 300: 75, pożyczka do XNUMX%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria handlowe, osobisty menedżer konta, osobisty broker, sesje handlowe jeden do jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich Lockwood Investments (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Lockwood Investments
Rodzaje kont Lockwood Investments

Te platformy do obsługi że Lockwood Investments oferuje: najwyraźniej własna platforma Lockwood Investments, ponieważ jej nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla inwestorów, które Lockwood Investments udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Lockwood Investments
Strona internetowa Lockwood Investments

Lockwood Investments zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie różnych produktów finansowych oferowanych przez Lockwood Investments, wyjaśnienie innych podstawowych koncepcji świata inwestycji online, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Lockwood Investments

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.lockwoodinv.com

Número de teléfono: + 44 2036086702

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena inwestycji Lockwood <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że Lockwood Investments jest niezawodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: podają bardzo mało informacji na ich temat, nic nie wspominają o byciu spółką regulowaną, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana, mają siedziby w krajach, które uważamy, że „nie jest to poważne” (Bułgaria), jedyna inna recenzja, jaką mogliśmy znaleźć na temat tej firmy, jest negatywna. Poza tym, analizując stronę internetową, wszystko wskazuje na to, że jest ona powiązana z siecią serwisy takie jak CarterFS, broker o bardzo negatywnej reputacji, gdzie projekt i zawartość stron internetowych są takie same.

Aktualizacja ze stycznia 2019: CNMV (hiszpański organ regulacyjny) wydał ostrzeżenie przed Lockwood Investments

⛔ Aktualizacja z listopada 2020 r. ⛔: zgodnie z uwagami i e-mailami otrzymanymi od klientów zauważamy, że Inwestycje Lockwood jest powiązany z grupą brokerów, o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: bitcoinie, Cena brytyjska, btcbrokerz, btcswing, Stolica 245, Inwestycje CapitalPro, karetki, Ciscotrade, Wykonawczyprofx, EverestBTC, latająca grupa finansowa, Jbkapitały, Inwestycje Lockwood, Grupa MerkellMMFINANSIALPERTS, redfordfx, Richmondfg, Grupa Stanfordfinance, StanleyScapital, Cyfrowa moneta T, tradeprofitweb, topcmarket, Inwestycje Wellington, WTCInwersja y xcoinbroker. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Lockwood Investments? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Lockwood Investments: ocena i komentarze»

 1. Migue odpowiedź

  Naciskają mnie, abym tu zainwestował, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub mnie oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za napisanie o Lockwood Investments. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.